Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s4 bez rodowodu - świeże foto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jeśli chodzi o kulery to masz rację musi dobrze to działać

Opublikowano

Widziałem auto na żywo ostatnio w Sandomierz.

Jest kosiara :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Milo mi no bylem dwa tygodnie temu przewietrzyc sztuke:)

Opublikowano

Jak będziesz zamierzał jeszcze przyjechać to dawaj znać :) jakiś mały spot się zrobi

Opublikowano

piękną :kox:

Opublikowano

Na czym masz zbudowanego air'a z tyłu? Na gwincie? Jakieś szczegóły możesz podrzucić odnośnie tylnej konstrukcji ;)

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano
  • Autor

Na czym masz zbudowanego air'a z tyłu? Na gwincie? Jakieś szczegóły możesz podrzucić odnośnie tylnej konstrukcji ;)

Zobacz temat krychy poprzedniego wlasciciela sa tam nawet fotki.

Opublikowano

:hi: Dzięki!

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

Ciężko z tyłu upchać poduszkę, bo rękaw to no problem... Kombinuj ;)

Opublikowano

Rozglądam się za rozwiązaniem na gwincie, ale sprawa ciężka/droga

Opublikowano

Jak będziesz zamierzał jeszcze przyjechać to dawaj znać jakiś mały spot się zrobi

no dobry pomysł..Furka ładna.. :wink:

Opublikowano

Graty, super auto :)

Poznalismy sie w dworku na podzamczu kiedyś i pokazałeś mi furę :D

Opublikowano
  • Autor

Graty, super auto :)

Poznalismy sie w dworku na podzamczu kiedyś i pokazałeś mi furę :D

No siema, pamietam na weselu tak?

Opublikowano

Nie pamiętam własnie czy to było wesele czy Andrzejki haha ale coś w ten deseń :D

Mówiłeś wtedy coś o gazie, planujesz założyć?

Edytowane przez pacos

Opublikowano

Nie pamiętam własnie czy to było wesele czy Andrzejki haha ale coś w ten deseń :D

Pamietasz chodź kolor samochodu :kox::grin: :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:)

Maly update

Juz to pisalem ale forum cos szwankuje i sie nie zapisalo.

Ostatnio zostalo wymienione na nowe:

-kpl rozrzad z pompa wody

-napinacz paska wielorowkowego

-lozysko lepkosciowe wiskozy i klimy

-maglownica z drazkami i koncowkami

-plyn chlodzacy i wspomagania

-3 wahacze (2 przednie ,1 tylny)

Ustawiona zbieznosc 4 kol.

Z bajerow to wymienilem lampki tablicy i calego wnetrza na led.

Opublikowano

I termostat też? ;)

Edytowane przez peacenotwar

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było ,że się nic nie dzieje i korzystając z wiosennej a wręcz letniej pogody parę fotek w plenerze (dyły Dalni - kamieniołom) . Przy okazji wpadła nowa blacha na klapę i z regenerowałem uchwyty 4szt. boczków. Były poobdzieranie od pazurów , pomalowałem na czarny mat farbą gumową jak było to fabrycznie. Na deser audik dostał nową powłokę woskową, troszki się zaświecił lakier i komar zaczął się ślizgać :grin:

6e34cf0b782cd383m.jpg

aa0fac337c2f046am.jpg

d1cf070857b75f5fm.jpg

e785b8a4a78a3340m.jpg

e19b8789d32501f7m.jpg

0242fb46898a18afm.jpg

25c8636379ce6955m.jpg

5d98283ff94bd289m.jpg

cf1e43476162451cm.jpg

1b8f1402c0b24185m.jpg

71935d5d2ab0e21bm.jpg

39ea9e138fa14005m.jpg

9a14330712d393ebm.jpg

841003ad63bd5955m.jpg

a244f0046bcf6980m.jpg

5c1a3c1e5287ac4bm.jpg

1af33fb4c7757e79m.jpg

ee6deccf57873d07m.jpg

Opublikowano

autko piękne kosa jak nic

Opublikowano

piękna no i kolor :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.