Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wibracje wydechu


tulipan 1310

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z układem wydechowym,objaw jest taki że plecionka wizualnie nie jest uszkodzona ale drga cała.Jak przycisne kijem ta plecionke to wydech przestaje drgac i wszystko jest ok.Teraz nie wiem czy to wina plecionki czy może gumy mam wywalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiegiem lat plecionka traci swoje właściwości (sztywnieje)i nie spełnia już tak dobrze tłumienia drgań .,...Noo chyba ze coś kombinowałeś przy wydechu i pozmieniałeś ustawienia rur do poprzednich ustawień to też moze mieć wpływ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie kombinowałem z wydechem,byłem u mechanika i on twierdzi że dwumasa do wymiany,ale przecież jak docisne kijem te złacze to przestaje wydawac dziwne dżwieki i nic nie wibruje,a wibracje sa takie że cały układ wydechowy wibruje i czuc w aucie te wibracje,ale jak dodam letko gazu to przestaje wibrować.a może gumy wydechu trzeba wymienić,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobne odczucie miałem i wywaliłem kata na zamiennik wraz nową plecionką i spokój ... ;) A gumy-wieszaki mam jeszcze ori nic nie wymieniałem ...

Ps.

następnym razem patrz na dział w którym piszesz bo powinno to być w dziale "układ wydechowy" :decayed:

Edytowane przez OLIVER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem wibracji w aucie zniknął,powodem były gumy trzymajace tłumik,wymieniłem cały komplet i mam banana na twarzy.Dobrze że nie wymieniałem dwumasy tak jak mechanik kazał.

Edytowane przez tulipan 1310
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...