Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nalamy jest kolejka nawet nie informuje juz ze sa po prostu dzowni do klienta ktory zamawial jak chesz czekac nie ma sprawy,

ja ci powiem ze poczekasz chwile bojest duze zapotrzebowanie na to ja sprzedaje kpl za 700 zł wraz z kablami i idealne niepołamane niezniszczone itd depo dzielone to co ja mam kosztuje u mnie 660 zł

i niemusisz juz placic za zamontowanie bo tu jest banał stare lampy w rozliczeni oczywiscie zalezy jaki masz typ ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur** valeo nigdzie nie ma FK zespolone w polsce nie kupi jak sie wkurze to zamowie dayline black i pierdziele system :P Wszyscy mowia niby ze to wies ale wiekszosc nie widziala ich na zywca. Chyba sie przejade do krk je ogladnac ;] A co do valeo to tak tez sie zasatanawialem ze to sie zrobil juz typowy standart - seria - a ja nie lubie seri :). Co prawda jakos najlepsza ale z drugiej strony WSZYSCY na tym smigaja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co wiecej niz wiec ja jewidzialem[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 16:52_________________________________________________ttom takie soebi kup jak chcesz ciemne http://www.allegro.pl/item496059045_lampy_black_audi_a4_95_99_s4_look_soczewka_2xh7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kurde widzialem je juz dawno sa za***iste tylko! po 1 dzielone a po 2 skad wezme migacz do tego ;/ Znalazlem po dobrej cenie DEPO : http://moto.allegro.pl/item502543728_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 21:02_________________________________________________Jedzie ktos z Tarnowa na ten spot do Brzeska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna sciema :) koles niby otwiera to tymi pierdolami a tak naprawde gosc z tylu to otworzyl pilocikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no:) i chyba darłes sie na cb:) o ile pamietam ale zapylałem wiec nie odpowiadałem aty w ktora strone mykałes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie niewidzialem tylko na cb sie darłes chyba

ja sobie goniłem z rodzinka wiec nie patrzylem za bardzo kto jechał[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 20:57_________________________________________________ajak moje xenonki na trasie ?[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 20:57_________________________________________________a jakie lampy kupiłeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...