Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żuczki. Kolega z naszego Klubu (grupa warszawska) nabywa jutro bryczkę w Tarnowcu.

Ktoś mógłby pomóc i podjechać z VAGiem?

Chodzi o B6 w benzynie.

Pilne dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zaniedbywałęm ten wątek ale ykk, mnie nawrócił, mat a 4 jakie te kubły skóra czy materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak moja wizyta na spocie może się opóznić, bo lakiernika mam dopiero po świętach ;(, i raczej się nie wyrobie, a po malowaniu jeszcze zawieszka czeka na montaż, i zaczynam myśleć o FMIC, tylko nie wiem czy jest sens :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy wyrobisz na ostatni piatek miesiaca.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy, myślę o tym FMIC, bo zakładam halogeny, i troszkęmi mi ten SMIC zakrywa, a chce zrobić programik do 130KM, i nie wiem jak się bedzie spisywał :kwasny:, co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy warto inwestować w ten FMIC, bo jak to pociągnie na ORI intercoolerku, to bym się nie pakował w koszta, a jak nie to jak już mam zdjety zderzak to bym wyrezał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy warto inwestować w ten FMIC, bo jak to pociągnie na ORI intercoolerku, to bym się nie pakował w koszta, a jak nie to jak już mam zdjety zderzak to bym wyrezał :naughty:

Ja tam nigdy techniczny nie byłem, ale czy czasem gdzieś kiedyś nie śmiało się towarzystwo z FMIC'a do dizla? :mysli:

Poszukaj w dziale tuningu.

A a'propos 130 KM.

Dobrze przemyśl temat, bo niby jest w klubie prawie 200 konne 1,9, ale ... pytanie czy długo i jak pojeździ :naughty:.

Może lepiej pomyśleć o tym, żeby nieco rozsądniej, a później miec mniejsze problemy z wizytacją mechaników i mniejsze problemy przy odsprzedaży - przecież całe życie nie bedziesz jeździł tym autem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce tak do 130KM, jak bedzie 115, też bedzie dobrze, sokolnh zakładał FMIC, tyle że on już wykroił 160KM z 90 :shocked:, a ja o takim przyroscie nawet nie marze, bo po pierwsze nie ma z czego, a po drugie silniczek przeżył już swoje, pytałem już w technicznym, zobaczymy co chłopaki powiedzą i zdecyduje, auto do świąt stoi rozebrane, także wszystko może się wydarzyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wam to wszytko ? pytam po co? gdzie wasi rodzice? pytam sie gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...