Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wifi router udostępniasz siec domową w kompie i banglaja fotki, filmy i muza z kompa, laptoka na PS3 :wink4:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po wifi spoko , ale jednak troszke za mała prędkość i lekko przymula , jak jest możliwość to kabel i jeszcze raz kabel , przepięknie chodzą filmy HD z dysku, fotki, muza , kox na maxa :)

Opublikowano

wifi router udostępniasz siec domową w kompie i banglaja fotki, filmy i muza z kompa, laptoka na PS3 :wink4:

To muszę tak zrobić.. :decayed:

Opublikowano

Wczoraj wygralem HALO 3 I FABLE II za 119 złoty ciekawe czy będą coś warte :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Fable II bardzo fajna gra... klimat dzieciecy, ale fajna odskocznia od tego, w co grasz na co dzien.

Opublikowano

Fable II bardzo fajna gra... klimat dzieciecy, ale fajna odskocznia od tego, w co grasz na co dzien.

A grałeś w Fable I ?

Bo to była porażka straszna. . :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Fable I nie tykałem... II mi sie podobala, swietna grafika i klimat.

Opublikowano

To spoko będzie odskocznia od GOWa, czyli cięcia piła, krwi, miażdzenia, skręcania karków itd :decayed:

Opublikowano
  • Autor

HALO 3 znowu ma wielu fanow na calym swiecie... teraz wszyscy czekaja na HALO: Reach.

Nigdy nie posmakowalem tej gry... jedni mowia, ze swietna, drudzy, ze ostro przehajpowana... :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie o halo tez słyszałem takie recenzje, i napewno odpale żeby sprawdzić co to takiego...

Ale pewnie do świat, nie dojdą gry więc zostanie mi GOW i to co napisałem powyżej, i wcale nad tym nie ubolewam :kox:

Opublikowano

HALO 3 znowu ma wielu fanow na calym swiecie... teraz wszyscy czekaja na HALO: Reach.

Nigdy nie posmakowalem tej gry... jedni mowia, ze swietna, drudzy, ze ostro przehajpowana... :gwizdanie:

a ja obejrzalem kilka gameplay'ow na youtube i tez tego nie dotykam

szczegolnie gra w sieci - jak w Unreal - totalna najebka - nikt nie wie o co chodzi

nie kreci mnie to

Opublikowano
  • Autor

wu, jak tam FM3? no bo taki fan... a siedzi cicho na temat tej gry :thumbdown:

Opublikowano

mi jeszcze nigdy nic na wifi nie przymuliło na ps3, tak wiec polecam... a ruter nie mam wysokich lotów (edimax br-6225n)

muszę iść na jakąś terapię od MW2 bo gram po sieci do 2-3 w nocy a idę spać tylko dlatego że żona mi odłącza ruter :polew:

Opublikowano
  • Autor

aju, jaki lvl online? :) ja gralem do tej pory tylko 3-4 razy (po kilka h), ale mam juz 19 ;)[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 21:53_________________________________________________Borderlands zagoscilo u mnie na polce :kox:

Opublikowano

a ja se pykam w Forze 2 :kox:

Opublikowano
  • Autor

2? :blink:

czemu kurfa nie 3? :decayed:

musimy zrobic znowu spota klubowego z konsola i Forzą tym razem... :naughty:

kiedys jednego ominales u Oskara, teraz ja ominalem u Kaliego :thumbdown:

Opublikowano

2? :blink:

czemu kurfa nie 3? :decayed:

musimy zrobic znowu spota klubowego z konsola i Forzą tym razem... :naughty:

kiedys jednego ominales u Oskara, teraz ja ominalem u Kaliego :thumbdown:

dla odmiany :wink4:

u Kaliego za mocne fazy były , nie szło jechać w DIRT-a :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
ale mam juz 19

oszzz ty ja mam 16 i mam bodaj sierzanta sztabowego

Opublikowano

a mnie gwiazdka przyniosła dziś kolekcjonerską wersję Assasina II :evil:

będą miłe święta :kox:

Opublikowano

gra jest całkiem całkiem :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.