Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@labek, zapraszales mnie wczoraj na GoW2... ale nie mam juz tej gry ;)

Smakowal ktorys TRIALS HD? :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Smakowal ktorys TRIALS HD?

to o jeźdżeniu motorkiem "po przeszkodach" ?

jeśli tak to koleś mój ostro to ciśnie i nie może się oderwać

Opublikowano
  • Autor
Smakowal ktorys TRIALS HD?

to o jeźdżeniu motorkiem "po przeszkodach" ?

jeśli tak to koleś mój ostro to ciśnie i nie może się oderwać

yep, genialny tytul :decayed:

Opublikowano

AC2 szokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

boberek jak jebnie recenzje to od razu wiadomo czy kupować czy nie :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gram dzis od rana :D

9 godzin dziś :D gra miazga :)

a jeszcze połowy nie mam :D

przyznac sie... kto zebral wszystkie piorka? :polew: :polew:

ja :evil: :evil:
Opublikowano

:polew: :polew:

no j**any :D

Opublikowano
  • Autor

No ja w Asasynie nie zrobilem tylko piorek do konca i auditore cape :decayed:

Opublikowano

T.Ogr - przeszedłeś już Assasina ? :naughty:

Opublikowano

ja zawsze każdą nowość zaliczam zwłaszcza w markietach :polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew:

no j**any :D

:naughty: :naughty:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 21:37_________________________________________________

T.Ogr - przeszedłeś już Assasina ? :naughty:

tak :decayed: i już czekam na 3 część :polew:
Opublikowano

@labek, zapraszales mnie wczoraj na GoW2... ale nie mam juz tej gry ;)

Siema, jakby ktoś dostawał zaproszenia to się nie przejmujcie, bo w GOW 2 jest opcja jak sie tworzy grę, żeby wysłac zaproszenia do wszystkich z listy, to dlatego dostałeś, bo bez sensu zapraszać każdego po kolei :wink4:

Opublikowano

Fly - coś słabo na nartach skaczesz :polew: Musisz sobie wąsik zapuścić :naughty::kox: (dot. Trials HD - wyjebcza gierka :kox:)

Opublikowano
  • Autor

KOval81, kupiles fulla? no wreszcie bede mial z kim na forum porownywac wyniki :kox:

Z nartami idzie mi slabo... ale w lamaniu kosci jestem mistrzem :D[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 12:13_________________________________________________btw, musze to znalezc... :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Obawiam się że to filmik spreparowany w celach promocyjnych. Sygnowany jest znaczkiem FM3 więc moze developerzy zrobili test track na potrzeby reklamy?

EDIT

W koemntarzach napisali że to: Benchmark Layout A :hi:

Opublikowano

KOval81, kupiles fulla? no wreszcie bede mial z kim na forum porownywac wyniki :kox:

Z nartami idzie mi slabo... ale w lamaniu kosci jestem mistrzem :D[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 12:13_________________________________________________btw, musze to znalezc... :slina: :slina: :slina:

Nie kupowałem - grałem chwilkę wczoraj w demo :kox: ale zabawa przednia rzeczywiście :naughty:

A skąd się wziął drift w FM3?? :shocked: przecież miało nie być (i to jeszcze jakaś Gymkhana :decayed:)

Opublikowano
  • Autor

dzis wracam do domu i od razu odapalam FM3 zeby to znalezc :kox:

Opublikowano

Pochodzi z Limited Collector's Edition jak piszą w komentach

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio kupilem zdrapke do forzy za 50PLN, juz ja wstukalem,a le od tamtej pory nie gralem!

Wiec... prawdopodobnie mam te trasy :kox:

http://forzamotorsport.net/en-us/ForzaPitpassReport/Benchmark.aspx

Kupilem chyba cos takiego i jest tu mowa o Benchmarkach (czyli to, czym sie tu jaramy):

http://allegro.pl/item871490665_limitowane_samochody_i_trasy_forza_3_tylko_u_mnie.html

...ale jest tez cos za 150PLN :shocked:

http://allegro.pl/item872392872_kody_na_status_vip_i_samochody_i_trasy_forza_3.html

Opublikowano

mi sie w GRID-ie podobala fizyka w driftach :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.