Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Assassin's Creed I jest w wersji NOT FOR SALE :kox: - dlatego opchne go za czapke gruszek :decayed:

Niestety zostalem wydymany na allegro, koles zrobil zdjecia pudelka i plyty tak ze zaslonil to zolte logo...

Trzeba było zażądać zwrotu kasy, a jak nie to negatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... nie chcialo mi sie, bo kupilem to w naprawde dobrej cenie jak na tamten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja skończyłem wczoraj A.O.T. na harkorowym poziomie , kilka GS wpadło do profilu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci 2100MSP za 75PLN, sa na allegro.

Kupujesz od razu 2 dodatki = car packi za lacznie chyba 800MSP. Za reszte mozesz kupic TRIALS HD (1200 MSP) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos mial ochote popykac w COD MW2 albo w moja ulubiona kopaninke PES2010 zapraszam na ps3. Moj nick masnejPESchamp dodac do znajomych z dopiskiem a4 forum to bede wiedzial ze skopalem komus dupe z forum :):evil::naughty: pozdro :good:

Jakby ktos mial ochote popykac w COD MW2 albo w moja ulubiona kopaninke PES2010 zapraszam na ps3. Moj nick masnejPESchamp dodac do znajomych z dopiskiem a4 forum to bede wiedzial ze skopalem komus dupe z forum :):evil::naughty: pozdro :good:

Stwórz swój ID - http://www.a4-klub.pl/smf/ps3_xbox360_id_oraz_gamertagi_klubowiczow-t95688.0.html - i daj cynk na PW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio pykam w AC2 na x'ie i powiem,ze naprawde pozytywnie. wciagnal duzo bardziej niz 1, jest mniej sztampowy i bardziej urozmaicony, graficzka miodzio. wada jest glupota straznikow, nie wierze ze byli az tak glupi w sredniowieczu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś gierke DARKSIDERS powiem ze bardzo dynamiczna dawno nie grąłem w cos takiego

do sprzedania mam

Jerycho - 40 zł

Timeshift - 50 zł

FEAR 2 - 50 zł

Gears of War 2 - 90 zł

NFS Shift - 90 zł

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 15:03_________________________________________________Powiedzcie mi czy warto kupic AC1 jak juz przesżło sie AC2 czy darować sobie ??

a i kto mi powie coś o grze FARCRY 2 ???

bo jest prompcja w Sautnie AC 1 i FARCRY 2 za 199 zł w jednaj paczce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek, nie kupuj AC1, nie oplaca sie. To gra z innej epoki. FarCry 2 to kupa - ma takiego buga, ze w dowolnym momencie moze Ci sie "zamrozic" save i bedziesz musial grac od nowa... a 199PLN to juz w ogole kosmos cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zapamietane :)

ale AC1 + Farcry 2 = 199 zł dlatego pytam

:D

ale OK kończe AC2 i zaczynam DARKSIDERS :D

bede miał AC2 do sprzedania pewnie wciągu 3 Dni ;) bo chce jeszcze troche pobiegać :D:) za piórkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zacząłem łupać w Divine Divinity 2: Ego Draconis. Na razie zapowiada się ciekawie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...