Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:good:
  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Assassin's Creed I jest w wersji NOT FOR SALE :kox: - dlatego opchne go za czapke gruszek :decayed:

Niestety zostalem wydymany na allegro, koles zrobil zdjecia pudelka i plyty tak ze zaslonil to zolte logo...

Trzeba było zażądać zwrotu kasy, a jak nie to negatyw.

Opublikowano
  • Autor

Wiesz co... nie chcialo mi sie, bo kupilem to w naprawde dobrej cenie jak na tamten czas.

Opublikowano

a ja skończyłem wczoraj A.O.T. na harkorowym poziomie , kilka GS wpadło do profilu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

darmowy czy płatny ??

Opublikowano
  • Autor

Platny, 400MSP = 15PLN :decayed:

Opublikowano

kurde musze te PKT kupi c

Opublikowano
  • Autor

Polecam Ci 2100MSP za 75PLN, sa na allegro.

Kupujesz od razu 2 dodatki = car packi za lacznie chyba 800MSP. Za reszte mozesz kupic TRIALS HD (1200 MSP) :decayed:

Opublikowano

oks poszukam :)

Opublikowano

Jakby ktos mial ochote popykac w COD MW2 albo w moja ulubiona kopaninke PES2010 zapraszam na ps3. Moj nick masnejPESchamp dodac do znajomych z dopiskiem a4 forum to bede wiedzial ze skopalem komus dupe z forum :):evil::naughty: pozdro :good:

Opublikowano

Jakby ktos mial ochote popykac w COD MW2 albo w moja ulubiona kopaninke PES2010 zapraszam na ps3. Moj nick masnejPESchamp dodac do znajomych z dopiskiem a4 forum to bede wiedzial ze skopalem komus dupe z forum :):evil::naughty: pozdro :good:

Jakby ktos mial ochote popykac w COD MW2 albo w moja ulubiona kopaninke PES2010 zapraszam na ps3. Moj nick masnejPESchamp dodac do znajomych z dopiskiem a4 forum to bede wiedzial ze skopalem komus dupe z forum :):evil::naughty: pozdro :good:

Stwórz swój ID - http://www.a4-klub.pl/smf/ps3_xbox360_id_oraz_gamertagi_klubowiczow-t95688.0.html - i daj cynk na PW :hi:

Opublikowano

Jak ktoś chciałby kupić Assassins Creed 2 PL idealnym stanie jak nowym(na Xbox360) to pisac na pw

Opublikowano

ja ostatnio pykam w AC2 na x'ie i powiem,ze naprawde pozytywnie. wciagnal duzo bardziej niz 1, jest mniej sztampowy i bardziej urozmaicony, graficzka miodzio. wada jest glupota straznikow, nie wierze ze byli az tak glupi w sredniowieczu :tongue4:

Opublikowano

Kupiłem dziś gierke DARKSIDERS powiem ze bardzo dynamiczna dawno nie grąłem w cos takiego

do sprzedania mam

Jerycho - 40 zł

Timeshift - 50 zł

FEAR 2 - 50 zł

Gears of War 2 - 90 zł

NFS Shift - 90 zł

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 15:03_________________________________________________Powiedzcie mi czy warto kupic AC1 jak juz przesżło sie AC2 czy darować sobie ??

a i kto mi powie coś o grze FARCRY 2 ???

bo jest prompcja w Sautnie AC 1 i FARCRY 2 za 199 zł w jednaj paczce :D

Opublikowano
  • Autor

boberek, nie kupuj AC1, nie oplaca sie. To gra z innej epoki. FarCry 2 to kupa - ma takiego buga, ze w dowolnym momencie moze Ci sie "zamrozic" save i bedziesz musial grac od nowa... a 199PLN to juz w ogole kosmos cena.

Opublikowano

OK zapamietane :)

ale AC1 + Farcry 2 = 199 zł dlatego pytam

:D

ale OK kończe AC2 i zaczynam DARKSIDERS :D

bede miał AC2 do sprzedania pewnie wciągu 3 Dni ;) bo chce jeszcze troche pobiegać :D:) za piórkami :D

Opublikowano

nie nie tylko XBOX :D

Opublikowano

A ja zacząłem łupać w Divine Divinity 2: Ego Draconis. Na razie zapowiada się ciekawie :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.