Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale na PSP można już w to pograć, rzekomo podobne do tego co ma byc na nasze ukochane PS3 :tongue4:

no jak mają wyglądać podobnie to gratulacje :good::decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapodałem wczoraj Bioshock-a (pierwszą część) :kox: Ta gra k**wa miażdży !

Mega za***isty klimat, cały scenariusz, masa k**wa broni, dodatków, kombinacji.. :yeah:

Dla mnie 10/10 !!

Ściągnąłem też MP DEMO Aliena vs.. I co ? I d*pa – nie może znaleźć założonych serwerów z grą :dontknow:

Nie wiem o co biega – a nie zauważyłem opcji, żeby stworzyć własny serwer.. :thumbdown:

Ogarnęliście to PeEsowcy ?

ćwiczymy dalej cierpliwość :)

Jak Ci się podobał Star Wars Unleshed ?

Opublikowano
Zapodałem wczoraj Bioshock-a (pierwszą część) :kox: Ta gra ku***a miażdży !

Mega za***isty klimat, cały scenariusz, masa ku***a broni, dodatków, kombinacji.. :yeah:

Dla mnie 10/10 !!

Tu masz reckę Bioshock 2 :gwizdanie:

http://www.gametrailers.com/video/review-bioshock-2/61279

Opublikowano

Widziałem :tongue4:

Opublikowano

Ściągnąłem też MP DEMO Aliena vs.. I co ? I pupa – nie może znaleźć założonych serwerów z grą :dontknow:

Nie wiem o co biega – a nie zauważyłem opcji, żeby stworzyć własny serwer.. :thumbdown:

Ogarnęliście to PeEsowcy ?

Jest jakiś syf z tym demem. Nie da się praktycznie dołączyć do gry chyba że się umówisz z ludźmi. Jest jakiś błąd który mają naprawić ale niewiadomo kiedy.

Opublikowano

ćwiczymy dalej cierpliwość :)

Jak Ci się podobał Star Wars Unleshed ?

nawet fajne tylko utknałem na etapie przyciągania krążownika :wallbash:, jak mnie ta runda wk***ia :evil:

przeszedłes to?

w miedzyczasie skonczyłem CoD MW2 i Killzone2 :decayed:

teraz za Star Wars się zabieram i Dead Space bo tez nie skończyłem jeszcze a juz 2 nadchodzi :)

a jak Uncharted?

Opublikowano

Będzie paczka z Ferrarkami do NFS: SHIFT :kox:

1996 Ferrari F50 GT

2005 Ferrari F430 Spider

2005 Ferrari FXX

2005 Ferrari Superamerica

2006 Ferrari 599 GTB Fiorano

2006 Ferrari F430 Challenge (Online/Quick event only)

2006 Ferrari F430 GTC (Online/Quick event only)

2007 Ferrari 430 Scuderia

2008 Ferrari California

2008 Ferrari 16M Scuderia Spider

http://www.nfsplanet.de/en/news/5401

Opublikowano

ćwiczymy dalej cierpliwość :)

Jak Ci się podobał Star Wars Unleshed ?

nawet fajne tylko utknałem na etapie przyciągania krążownika :wallbash:, jak mnie ta runda wk***ia :evil:

przeszedłes to?

w miedzyczasie skonczyłem CoD MW2 i Killzone2 :decayed:

teraz za Star Wars się zabieram i Dead Space bo tez nie skończyłem jeszcze a juz 2 nadchodzi :)

a jak Uncharted?

Do Killzona 2 muszę wrócić i natrzaskac Trofeów :decayed:

(poza tym tą grę trzeba miec na półce :) )

DeadSpace też muszę dokończyć - :good:

Uncharted - zacząłem, trochę przeszedłem, ale jest kilka irytujących mnie rzeczy.. Narazie nie gram.

Obecnie katuję Bioshocka :)

Opublikowano

Do Killzona 2 muszę wrócić i natrzaskac Trofeów :decayed:

(poza tym tą grę trzeba miec na półce :) )

powiem ci ze mi nie podeszła , za dużo było szumu , och,ach a gra w sumie średnia - moim zdaniem

Opublikowano

Dla mnie świetna :)

Ale na PS3 jeszcze grałeś czy już na X ?

Opublikowano

wysyłałem Ci chyba kod mojego taga. sprawdź w PW jak nie masz to wyślę jeszcze raz.

kupuje ktoś Heavy Rain? gra się zapowiada kozacko. chyba must have :kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Ale na PS3 jeszcze grałeś czy już na X ?

na PS3 , od ciebie :wink4:

Opublikowano

Ale na PS3 jeszcze grałeś czy już na X ?

na PS3 , od ciebie :wink4:

A ! :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak tam dziady.. :kox:

Gracie w coś jeszcze? :P

Aktulanie katuję Bioshocka na platynowe trofeum :naughty:

Ciężki sk***iel.. :evil:

Opublikowano

Tne w Aliena :evil: i śmigam w Shift'a :cool1:

Opublikowano

I jak Alien ? BO w DEMO niestety nie da się zagrać, nie wyszukuje serwerów. :thumbdown:

Opublikowano

Gram na PC, singlu. Ogólnie daje radę, klimacik zachowany, grając marinem można nie raz podskoczyć na fotelu :naughty: za to gra obcym to bardziej czajonka i nic nie daje większej frajdy niż złapanie humana i wystawienie na pastwę twarzołapa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.