Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Flyer... niekoniecznie trzeba podchodzić tak rygorystycznie. Przy łatwiejszych ustawieniach czasy niekoniecznie są lepsze, testowaliśmy to. Stabilizacja toru jazdy, trakcja = strata. Oczywiście trakcja przydaje się przy potworach a automatycznego hamowania nie skomentuję :bag:

Osobiście lubię widzieć punkty hamowania, by wiedzieć o ile mogę przesadzić :evil:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak zmienimy ustawienia, to Jarkowi dodam po 1 minucie do każdego czasu i będzie mniej więcej jego max :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O widzę że się ścigamy :)

oooooo nie , ty ptaszku podobnie jak Reniu wkrecasz motor do 5000rpm :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Czy zostawiamy pełną dowolność?

w pierwszym poście masz trasy :good:

Opublikowano

Jak mamy grać na takich samych ustawianiach to chyba powinniśmy wszyscy grać takimi samymi kontrolerami? :naughty:

Opublikowano

Jak mamy grać na takich samych ustawianiach to chyba powinniśmy wszyscy grać takimi samymi kontrolerami? :naughty:

Fly i Reniu beda oszukiwać

Opublikowano

Ja mogę grac na klawie, padzie od X360 lub na kierce :evil:

Opublikowano

w pierwszym poście masz trasy :good:

No dobra to szykujcie sie tam ;)

A jak tam jest w Shifcie z graniem po sieci. Da się zrobić swoją grę i ustawkę w kilku na raz? Jeszcze po sieci nie grałem.

Opublikowano

Ja mam kierę, ale jeśli Waści Panowie tak ustalaja - przesiade sie na pada :)

Proponuje przede wszystkim ustalic wspólne auto + mody, jakie można wykonac.

Co więcej, musimy wspomniec, jakich naklejek nie można używac. Jak powszechnie wiadomo to dobre + 30/40 kuców :kox:

Póki co, będe mniej aktywn - jak dojde do +/- połowy sezonu w F1, pokatuje "Szifta" :)

Opublikowano

Proponuje przede wszystkim ustalic wspólne auto + mody, jakie można wykonac.

auto to kwestia indywidualna , i tak jest wąskie grono aut akurat do tych eventów

Opublikowano

W takim razie musimy też ustalić kolor auta. Wiadomo, czerwone samochody są najszybsze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie gram na padzie, nie potrafie :decayed:

Na padzie moge grac w DIRTa :)

Opublikowano

Skomentuję to krótko...

:ssij:-cie :evil:

Opublikowano

Skomentuję to krótko...

:ssij:-cie :evil:

tymczasem ciesz sie z pierwszego posta bo juz niedługo se tam posiedzisz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie bój nic :naughty:

EDIT Dopisany: 01 Październik 2010, 11:18

moskal, ku Twojej uciesze wyłączyłem tego co mi autem hamował i przy drugim desperado poprawiłem czas pierwszego toru...

Teraz masz nowe wyzwanie - 2,29,822 :decayed:

Ale nie martw się, popełniłem kilka błędów - znaczy się da się szybciej :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jezdziles z automatycznym hamowaniem? :shocked: :shocked: :polew:

Opublikowano

moskal, ku Twojej uciesze wyłączyłem tego co mi autem hamował

no nie świruj ze jezdziłeś na hamulcu :decayed: ta opcja zawsze spowalnia auto :thumbdown:

Opublikowano

Nie miałem czasu wyłączyć :decayed:

Opublikowano

dobra, rano poczytałem co się święci i właśnie zakupiłem shifta :naughty:

jakieś rady na początek ? wyłączyć automatyczne hamowanie to już wyczytałem :naughty:

cosik jeszcze ? bo jeśli chodzi o wyścigi to jestem nemo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Samochodem nie potrafisz jezdzic?

No nie wiem co tu tlumaczyc wiecej :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Najważniejsze :!:

Byle szybciej niż moskal :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to ja chyba musze kupić NFS :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.