Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Muszę sobie w takim razie kupić nową myszkę do Shifta.. (nie mogę przestawić na inny kontroler, bo mi się gra wiesza)

Jarka czasy robię bez problemu na mouse sensitivity 12, ale z resztą mogę mieć problemy, więc zmienię sobie tylko na sens.. 15 :wink4:

Ewentualnie podbinduję sobie jeszcze hamulec ręczny pod scrolla i możemy już drifty ciupać. ;)

PS. USTALMY USTAWIENIA = PODKLEIMY TO W PIERWSZY POST I DO JEDZIEMY :)

-- kontroler dowolny - bez przesady :)

---- napiszemy przy nicku czym grali :P

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym ustawienia też zostawił dowolne, każdy wie jak mu się najlepiej jeździ - liczy się tylko czas :naughty:

Jarka czasy robię bez problemu na mouse sensitivity 12, ale z resztą mogę mieć problemy, więc zmienię sobie tylko na sens.. 15 :wink4:

Masz tam kilka czasów co są dla mnie wyzwaniem, ale na wszystko przyjdzie pora :naughty:

Macie tam jakąś podstawę, jak widać niezbyt wygórawaną skoro sam mogłem pierwszy czas o 5s. poprawić.

Bawicie się przez week, a ja Was w tygodniu poprawię :naughty:

Opublikowano

ja bym ustawienia też zostawił dowolne, każdy wie jak mu się najlepiej jeździ - liczy się tylko czas :naughty:

W sumie to chyba tak będzie najlepiej :good: I zostawmy te ustawienia.

W koncu chodzi o zabawę i zdrową rywalizację + podniesienie gameplayu :)

Jarka czasy robię bez problemu na mouse sensitivity 12, ale z resztą mogę mieć problemy, więc zmienię sobie tylko na sens.. 15 :wink4:

Masz tam kilka czasów co są dla mnie wyzwaniem, ale na wszystko przyjdzie pora :naughty:

Macie tam jakąś podstawę, jak widać niezbyt wygórawaną skoro sam mogłem pierwszy czas o 5s. poprawić.

Bawicie się przez week, a ja Was w tygodniu poprawię :naughty:

Jarko maj Brada. Takie jajca tylko ;)

Nawet nie wiem jakie Ja mam tam czasy :P

Ale z przyjemnością w weekend pogram :naughty:

Opublikowano

Nie no ja poważnie.

Szedłem jak burza wszystko poprawiając a tu zonk...

I to 3s. starty do Ciebie :disgust:

Na 3 levelu jest taki wyścig samymi porszawkami...

Szacun :notworthy::decayed:

Opublikowano

Może miałem lepiej zrobione auto ;)

Może uda mi się dzisiaj chwilkę popykać to zobaczymy ;)

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 15:54_________________________________________________Jest kilka tras.. – zadziwiające jak po 10 okrążeniu człowiek zaczyna łapac te zakręty :good:

To będzie bardzo ciekawa rozgrywka ;)

Opublikowano

Może uda mi się dzisiaj chwilkę popykać to zobaczymy ;)

kórwa za***ana mac , zapomniałem pada z hotelu wziąc , musze zapier.dalać do Piaseczna :kwasny:

Opublikowano

Nie chce sie wcinać bo widze że tu wyścig ostry ale grał ktoś w DEAD RISING 2 ? ja właśnie zamówiłem... nie wiem czy nie za pochopnie, może mogłem coś innego kurcze.. :confused4:

Opublikowano

Nie chce sie wcinać bo widze że tu wyścig ostry ale grał ktoś w DEAD RISING 2 ? ja właśnie zamówiłem... nie wiem czy nie za pochopnie, może mogłem coś innego kurcze.. :confused4:

Nie wcinaj się tylko się przyłącz :decayed::wink4:

Może uda mi się dzisiaj chwilkę popykać to zobaczymy ;)

kórwa za***ana mac , zapomniałem pada z hotelu wziąc , musze zapier.dalać do Piaseczna :kwasny:

Już wymięka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Już wymięka :polew: :polew: :polew:

:no: nie wymiekam tylko musze jechać wieczorem z powrotem do Piaseczna, nie mógłbym zsasnąć wiedząc ze wy tniecie rekordy a ja nie mam pada. co to to nie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale jakbyś się nie wyrobił po tego pada to zrozumiemy :good::decayed:

Opublikowano

Ale jakbyś się nie wyrobił po tego pada to zrozumiemy :good::decayed:

nie , no wyrobie sie na bank , to tylko 35km w jedna strone. mozesz juz sr** w majtki :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zobaczymy czy w nedzielę wieczorem też taki cfany będziesz...

Tylko prześpij się week chcociaż chwilę :naughty:

Opublikowano

Zobaczymy czy w nedzielę wieczorem też taki cfany będziesz...

Tylko prześpij się week chcociaż chwilę :naughty:

nie śpie bo bronie kżyrza :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To mam kompana dla Ciebie :naughty:

Opublikowano

To mam kompana dla Ciebie :naughty:

któż to taki ??? :kox: :kox:

Opublikowano

Nie chce sie wcinać bo widze że tu wyścig ostry ale grał ktoś w DEAD RISING 2 ? ja właśnie zamówiłem... nie wiem czy nie za pochopnie, może mogłem coś innego kurcze.. :confused4:

Ja pograłem trochę. Gra jest kozacka, niezła rzeźnia, choć spodziewałem się że będzie trochę łatwiejsza. Myślę że jest warta dokładniejszego przyjrzenia się :good:

Opublikowano

Panowie co z tym LBP ??

Opublikowano

Dzięki @Reniu, pocieszyłeś mnie bo myślałem że wtopiłem nieprzemyślanie kase, bo kupowałem na żywioł. Wziąłem jeszcze RDR. Tylko to kupowanie przez allegro to troche lipa z tym czekaniem teraz na przesyłke pare dni, liczyłem że na weekend dojdą.

No to LBP odeszło na dalszy plan ? Widze że Shift rozruszał temat :D

Sam wczoraj troche pograłem i mecz przegapiłem, dziś też o mało bym zapomniał że liga gra.

@moicz ja sie wykruszam bo zaraz moja drużyna gra. Sorry że nie sprawdziałem wcześniej.

Opublikowano

eee tam nic się nie stało w sumie to tylko Ty odpaliłeś LBP z tego co widziałem

Opublikowano

Prośba o mały update tabeli:

POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA

1.2,27,630......Reniu......LINK......PC Kierownica

2.2,29,822......jarko

3.

wyścig: LAGUNA SECA

1.1,30,610......Reniu......LINK......PC Kierownica

2.1,32,136......jarko

3.

wyścig: AMBUSH CANYON

1.1,33,030......Reniu......LINK......PC Kierownica

2.1,35,929......jarko

3.

próba czasowa: GLENDALE WEST

1.0,57,350......Reniu......LINK......PC Kierownica

2.0,58,971......jarko

3.

próba czasowa: DAKOTA GP

1.0,48,020......Reniu......LINK......PC Kierownica

2.0,50,783......jarko

3.

próba czasowa: LONDON RIVER

1.1,24,640......Reniu......LINK......PC Kierownica

2.1,27,285......jarko

3.

Tu moje wyniki w miniaturkach:

wyścig: SPA GPA

630s.th.jpg

wyścig: LAGUNA SECA

610p.th.jpg

wyścig: AMBUSH CANYON

030fj.th.jpg

próba czasowa: GLENDALE WEST

350qk.th.jpg

próba czasowa: DAKOTA GP

020fns.th.jpg

próba czasowa: LONDON RIVER

640v.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.