Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie tylko tam :evil2:

Który to wyścig :?:

EDIT Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 12:34

POZIOM 2 MIXED EVENT - zrobiłem tam porządek :naughty:

Teraz sprzątam poziom 3... Camaro daje rade :kox:

Ale driftować dalej nie potrafię...

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie tylko tam :evil2:

Który to wyścig :?:

EDIT Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 12:34

POZIOM 2 MIXED EVENT - zrobiłem tam porządek :naughty:

Teraz sprzątam poziom 3... Camaro daje rade :kox:

Ale driftować dalej nie potrafię...

Wujek Cię nauczy :decayed:

Sprzątaj tam, sprzątaj - żebym wiedział, które trasy jeździć :kox:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 15:46_________________________________________________A w Piątek wieczorem na relaksie LPB :P

Opublikowano

POZIOM 2 MIXED EVENT - zrobiłem tam porządek :naughty:

podaj czasy na poszczególnych torach i specyfikacje auta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bez sensu że nie można zobaczyć kto jakim autem wykręcił dany czas.

Bo chyba nie można ?

Opublikowano

specyfikacje auta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Chciałbyś :naughty::evil:

Opublikowano

specyfikacje auta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Chciałbyś :naughty::evil:

czyli chodzi tylko o czas ????? auto dowolne ??? to podaj te twoje tory/czasy , przez weekend cos wykombinuje czyt. rozwale cie jak gnój po polu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

część torów sama przyznaje samochód, część jest dowolna - ale w pewnej klasie..

Opublikowano

część torów sama przyznaje samochód, część jest dowolna - ale w pewnej klasie..

tylko czy to tak samo działa Ps3/X360 ?? :mysli:

Opublikowano

część torów sama przyznaje samochód, część jest dowolna - ale w pewnej klasie..

tylko czy to tak samo działa Ps3/X360 ?? :mysli:

Taa.. Wydaje mi się, że tak samo :wink4:

Na pewno nie różni się fizyką jazdy :wink4:

Chyba śmiało możemy startować :naughty: :naughty:

Opublikowano

przez weekend cos wykombinuje czyt. rozwale cie jak gnój po polu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

buahahahaha chciałbyś synek :evil2:

POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA - 2,34,608

wyścig: LAGUNA SECA - 1,32,136

wyścig: AMBUSH CANYON - 1,35,929

próba czasowa: GLENDALE WEST - 58,971

próba czasowa: DAKOTA GP - 50,783

próba czasowa: LONDON RIVER - 1,27,285

Opublikowano

Jutro podkleję te czasy w piewszy post i zrobimy mały wyścig w weenend :kox:

Gracze z PS3 będą siebie widzieć, ale dla moskala zrobimy udogodnienie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

k**wa... chyba odpale znowu Shifta :D

btw, testowalem dzis demo WRC - O KUUUUURWAWAAA !!!! CO ZA GOWNO!!!!!!!111

Opublikowano

POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA - 2,34,608

wyścig: LAGUNA SECA - 1,32,136

wyścig: AMBUSH CANYON - 1,35,929

próba czasowa: GLENDALE WEST - 58,971

próba czasowa: DAKOTA GP - 50,783

próba czasowa: LONDON RIVER - 1,27,285

lubię takie wyzwania, w weekend się pobawię :decayed:

Opublikowano

Jutro podkleję te czasy w piewszy post i zrobimy mały wyścig w weenend :kox:

Gracze z PS3 będą siebie widzieć, ale dla moskala zrobimy udogodnienie :wink4:

ołkej :good:

Opublikowano

Ja też zacząłem ciupać w shifta a poszedłem nie na rekordy tylko w statuetki. Ponoć nie tak trudno zdobyć scalaka w Shifcie. To musze sie streszczać bo mam pożyczoną grę :D

Opublikowano

Ponoć nie tak trudno zdobyć scalaka w Shifcie.

calaka , no podobno nietrudno :wink4:

Opublikowano

No. no calaka :D

Przeczytałem gdzieś że trudność 4/10.

No ale to też jest pojęcie względne, zależy jak kto jeździ.

Wczoraj troche przysiadłem (do 1 w nocy :polew: ) i wpadło złoto :D

Tylko że zapomniałem na śmierć o meczu Lecha :kox:

@jarko tak patrzyłem z ciekawości, idziemy z trofeami w Shifcie łeb w łeb.

Opublikowano

Dobra, info w pierwszym pościa..

Flayerski - rzucaj też okiem na wątek - w razie czego podmień nicka i wpisz nowy czas trasy :hi:

Opublikowano

Czy na PieCu też można sięz Wami pościgać?

Opublikowano

Czy na PieCu też można sięz Wami pościgać?

ty nie mozesz , jestes za dobry :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.