Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawaj, :> kupuj ps3. :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@Reniu widze po poziomie kierowcy 50 - że jesteś kozak w tą gre i długo grasz, ale mam nadzieje że wkliłeś czasy z gry z zawodów mieszanych ? A nie z wyzwania czasowego gdzie można sobie wziąść auto z 4 poziomu na jaką sie chce trase. :gwizdanie:

Kup PS3, co tak będziesz screeny wklejał :wink4:

Dobrze sie czujesz? :cool1:

:polew: :polew:

[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 09:41_________________________________________________

Dawaj, :> kupuj ps3. :naughty:

:D :D :kox:

Opublikowano

kilzone mi nie odpowiada,

battlefield bad company 2

chyba się skuszę :cool1:

Opublikowano

moskal, gdzie te Twoje super czasy :?: :evil:

Opublikowano

Może ktoś ma chęć zdobyć troche trofeów w NFS ? Ja pracuje nad platynką ale ciężko idzie. :D

Z epickich odznak mam dopiero 9 a potrzeba zdobyć 20 epickich odznak (po drodze wpada 20 brązowych, srebrnych i złotych), w grze jest do zdobycia więcej bo 27 (w tym 6 on-line i 21 off-line, więc programiści zostawili graczowi wybór.

Z racji tego że słaby jestem w pokonywaniu czysto zakrętów, to raczej nie uda mi sie zdobyć tych 3 które są do zdobycia (w USA, Japonii, Europie) więc musze nadrobić to 2 odznakami z On-line. Reszte planuje zrobić w off-line i licze żę sobie poradzę :D

Może ktoś byłby chętny żeby zrobić ustawkę na te odznaki z on-line ?

Opublikowano

Pojebało was z tymi czasami :decayed:

Opublikowano

moskal, gdzie te Twoje super czasy :?: :evil:

jeszcze nie grałem , wczoraj przy okazji zakupu pada nabyłem na spontanie Fallout3 :decayed:

Opublikowano

moskal, gdzie te Twoje super czasy :?: :evil:

jeszcze nie grałem , wczoraj przy okazji zakupu pada nabyłem na spontanie Fallout3 :decayed:

O.K. rozumiem :decayed:

Opublikowano

jeszcze nie grałem , wczoraj przy okazji zakupu pada nabyłem na spontanie Fallout3 :decayed:

Ale wersje GOTY ? Zwykłą to bym ci sprzedał za grosze.

Opublikowano

julo jeszcze 2 trofea i kolejna platynka :naughty:

Opublikowano

Kurde nie załamuj mnie :cool1:

Ja sie wziąłem za NFS Shift bo się zrobił modny :naughty: ale troche czasu zajmuje żeby to skonczyć, choć całkiem dobrze mi idzie i myśle że już jestem w połowie.

A w co teraz będziesz grał, pytam w sensie splatynienia ? :D

Ja czekam na RDR i Dead rising2. No ale myśle że w miedzy czasie uda mi sie coś skonczyć z NFS, bądź U2 bo też mało mi brakuje. Tylko czasami tak jest że brakuje 3 lub 5 statuetek i nie idzie dalej za chiny :P

Opublikowano

prawdopodobnie batman, i bedzie trzeba fife odkurzyc:)

Opublikowano

moskal, gdzie te Twoje super czasy :?: :evil:

jeszcze nie grałem , wczoraj przy okazji zakupu pada nabyłem na spontanie Fallout3 :decayed:

To zmarnowałeś kasę moim zdaniem. Paltynę zrobiłem ale gra nuuuuudnaaa.

Opublikowano

Ja grałem akurat w Fallout3 po polsku i nawet ciekawa, jak ktoś lubi taki klimat.

Teraz wymieniłem na wersję Ang bo chciałem coś trofeów zdobyć ale jakoś nie miałem kiedy sie pochylić nad tą grą.

@moicz, wreszcie odpakowałem RDR :naughty:

Opublikowano

Ja grałem akurat w Fallout3 po polsku i nawet ciekawa, jak ktoś lubi taki klimat.

Teraz wymieniłem na wersję Ang bo chciałem coś trofeów zdobyć ale jakoś nie miałem kiedy sie pochylić nad tą grą.

@moicz, wreszcie odpakowałem RDR :naughty:

ja ciąłem kiedyś w grida , angielską wersje , natłukłem achivementów bo gra łatwa. tydzien temu kupiłem sobie jakas lepszą wersje po polsku z dodatkowymi torami i myślałęm ze tez bede mógł natłuc tych samych achivementów a tu c**j , wgrało GS-y z pierwszej wersji :decayed:

Opublikowano

Ja grałem akurat w Fallout3 po polsku i nawet ciekawa, jak ktoś lubi taki klimat.

Teraz wymieniłem na wersję Ang bo chciałem coś trofeów zdobyć ale jakoś nie miałem kiedy sie pochylić nad tą grą.

@moicz, wreszcie odpakowałem RDR :naughty:

kurde RDR rewelka ale nie mam :(

Opublikowano

Ja grałem akurat w Fallout3 po polsku i nawet ciekawa, jak ktoś lubi taki klimat.

Teraz wymieniłem na wersję Ang bo chciałem coś trofeów zdobyć ale jakoś nie miałem kiedy sie pochylić nad tą grą.

@moicz, wreszcie odpakowałem RDR :naughty:

Właśnie muszę ją jeszcze raz kupić :gwizdanie:

W dobrej cenie jest teraz..

Opublikowano

Nie taki Reniu straszny jak go malują :lol1:

Straszny nie, ale czasem upierdliwy :decayed:

* * * * *

Auaktualniłem tablicę wyników:

POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA

1.2,24,500......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.2,25,364......rex........PS3 Wheel

3.2,26,817......Nosfer.....PS3 Pad

wyścig: LAGUNA SECA

1.1,26,480......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,26,691......rex........PS3 Wheel

3.1,32,136......jarko......PS3 Pad

wyścig: AMBUSH CANYON

1.1,29,390......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,30,090......rex........PS3 Wheel

3.1,35,929......jarko......PS3 Pad

próba czasowa: GLENDALE WEST

1.0,53,300......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.0,53,889......rex........PS3 Wheel

3.0,58,971......jarko......PS3 Pad

próba czasowa: DAKOTA GP

1.0,46,510......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.0,46,656......rex........PS3 Wheel

3.0,47,001......jarko......PS3 Pad

próba czasowa: LONDON RIVER

1.1,19,730......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,20,420......rex........PS3 Wheel

3.1,27,285......jarko......PS3 Pad

Opublikowano

Rozumiem że to na padzie czasy wykręcone :cool1:

Opublikowano

Rozumiem że to na padzie czasy wykręcone :cool1:

Nie.Na Joysticku :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.