Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja przeszedłem kampanie w BC2 (strasznie krótka :confused4:) ale za to multi wymiata i jest na wiele godzin i nie wiem czy wpadnie platyna przed GT5 na którego już odkładam siano :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Średnio to wygląda, ten dźwięk odbijającego auta jest śmieszny :no:

Opublikowano
:sarcastic: miałem się nie czepiać ale ze zniszczeniami znowu pocisnęli....:bag:
Opublikowano

Są większe niż powinny czy za małe ?

Bo te filmiki mi tu nie chodzą na tym kompie.

Ja ostatnio z wyścigów włączyłem burnout paradise. Przyjemna gierka.

Może platyne sie uda wbić :naughty: Ma ktoś tą gre na PS3 ? Bo do jednego trofeum potrzeba ustawki - 8 samochodów musi sie spotkać na stadionie.... kto to wymyslił ? :mysli:

Opublikowano

Są większe niż powinny czy za małe ?

Bo te filmiki mi tu nie chodzą na tym kompie.

Lipa moim zdaniem :bag:

Zobacz jak to rozwiązli w starej Forzie, jest wizualnie i mechanicznie:

Opublikowano

Są większe niż powinny czy za małe ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no oczywiście ze większe , przez 15 lat nie było wcale , i nagle zaybali takie ze sie auta łamią :decayed:

Opublikowano

:doh1: ciekawe czym zaskoczy nas FM4 :evil:

Opublikowano

Te filmiki to nic nowego i tak na prawdę poza wybajerzoną prezentacją Californi nic nie widać. Wyścig choojnia bo prezentowany na Kinect.

Ten cały Kinect to dla mnie lipa, szczególnie w zestawieniu z FM :thumbdown: Jak wobie wyobrażasz szybki, precyzyjny wyścig z wyprzedzaniem na żyletki i walką o każdy centymetr toru? Wiatrak z siebie w pokoju zrobisz a i tak nic z tego nie będzie :polew:

Nie ma jak kiera z prawdziwego zdarzenia :good:

Opublikowano

zgadzam sie kiera to kiera :good: :good: :good:

i juz niedlugo wlasnie dostane :polew: od taki prezencik na mikolaja :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Zobaczysz że to zupełnie zmienia podejście do samochodówek :good:

Opublikowano

Ten cały Kinect to dla mnie lipa, szczególnie w zestawieniu z FM

no nie bedzie to stworzone do tego typu gier :wink4:

Odpadaja wyścigi , FPS-y , wszystko gdzie liczy sie precyzja :wink4:

Opublikowano

Dlatego dziwi mnie prezentacja przy uzyciu FM :co:

Opublikowano

kupiłem okazyjnie za 80pln pakiet AC1 i AC2 , od czego zacząć ??? bo czytałem/słyszałem ze AC1 strasznie liniowa

Opublikowano

kupiłem okazyjnie za 80pln pakiet AC1 i AC2 , od czego zacząć ??? bo czytałem/słyszałem ze AC1 strasznie liniowa

Włączaj sobie raz na jakiś czas AC1, bo jest liniowa, ale ja robiłem tak jak pisałem: co drugi dzień na godzinkę i było spoko :decayed:

Opublikowano

Są większe niż powinny czy za małe ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no oczywiście ze większe , przez 15 lat nie było wcale , i nagle zaybali takie ze sie auta łamią :decayed:

@moskal nie ryj ze mnie, bo nie mogłem filmiku obejrzeć na tamtym kompie, a gry nie mam więc dlatego pytam :tongue4:

Opublikowano

kupiłem okazyjnie za 80pln pakiet AC1 i AC2 , od czego zacząć ??? bo czytałem/słyszałem ze AC1 strasznie liniowa

Włączaj sobie raz na jakiś czas AC1, bo jest liniowa, ale ja robiłem tak jak pisałem: co drugi dzień na godzinkę i było spoko :decayed:

ale ogólnire ciąć w AC2 ???? one sa jakoś powiązane ??? 1 ma sie jakoś do 2 ? ? ??

@moskal nie ryj ze mnie

przepraszam juz nie bede :decayed:

Opublikowano
  • Autor

AC2 to kontynuacja AC1... wiec warto przejsc AC1.

zreszta grafika, klimat, muzyka i widoki w AC1 wcale nie sa gorsze od AC2.

Ja bym zaczal od 1 zeby znac cala historie, nie musisz robic przeciez wszystkich questow.

Opublikowano

Sory ale Uszkodzenia W FM i Gt5 jakieś takie sztuczne...przy zderzeniach czołowych to pół auta by nie było :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.