Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Nosfer, co tam ? Widze że grałeś wczoraj w DEAD N. Wysłałem Ci chyba ze 3 zaproszenia do Co-op.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie i panie kto mi cos powie o kinect do x360 kto testowal kto ma, jakie pierwsze wrażenia? kupowac czy nie

poczekaj az wypuszcza na to pare dobrych gier bo na razie to szału nie ma :wink4:

Opublikowano

panowie i panie kto mi cos powie o kinect do x360 kto testowal kto ma, jakie pierwsze wrażenia? kupowac czy nie

Jedż gdzieś do np. Vobisu przetestować, jednym się będzie podobać a drugim kompletnie nie. Jak dobrze pójdzie to, bede mial na przetestowanie to zdam relacje co i jak.

Opublikowano

Nosfera Gra Wciągneła

Opublikowano

grałem ostatnio z kamerka na ps3 i fajna zabawa zwlaszcza w wiekszym gronie i dlatego wlasnie chce zakupic ta zabawke do x360 tylko mam dylemat bo mam stara konsole i musze kupic kinecta z zasilaczem i zastanawiam sie czy nie kupic nowej konsoli a gier jest pare mam juz 4

Opublikowano

@labek to chyba nie mnie miałeś zacytować ...

DEAD NATION miażdzy w trybie co-op. :kox:

Opublikowano

Dokładnie....Zombiaki się kosi BOSKO :evil: :evil:

Opublikowano

@labek to chyba nie mnie miałeś zacytować ...

DEAD NATION miażdzy w trybie co-op. :kox:

Wiem, ale dopiero co zassałem grę i musiałem chociaż ogarnąć Klawiszologię :decayed:

Gra mnie wciągnęła na maksa :kox: Hehehe naprawdę koksik. :good:

Dzisiaj przekatowałem pół dnia :D Naprawdę przyjemnie się rozjebuje te zombiaki + nie można lecieć na pałę bo Cię zjedzą = tutaj alarm, tutaj flara, tutaj granat, tutaj w mózg.. :D

Insane - ile Ty masz ID ? i Czemu dwa ? :P

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 20:57_________________________________________________

panowie i panie kto mi cos powie o kinect do x360 kto testowal kto ma, jakie pierwsze wrażenia? kupowac czy nie

poczekaj az wypuszcza na to pare dobrych gier bo na razie to szału nie ma :wink4:

Opublikowano

hehehe, to pojeździł ;-)

Opublikowano

Masakra :D

Za darmo to jest drogie :polew:

Opublikowano

czyli ze co ze jest to kupa :kwasny: gralem na ps3 i fajna zabawa byla

Opublikowano

Nosfer a kiedyś miałem Infinity25pl ale na pałę się rejestrowałem i zapomniałem hasła itp...więc od 6 mc mam Infinity26pl :D

ogolnie DEAD NATION Masakra...szkoda że na 3 nie można młócić :D hehe. Żonę już drażnię ..tymi jękami Zombie w TV..hehe ale są plusy :D hehe

Opublikowano

Nosfer a kiedyś miałem Infinity25pl ale na pałę się rejestrowałem i zapomniałem hasła itp...więc od 6 mc mam Infinity26pl :D

to chyba wyślę ci drugie zaproszenie bo pierwsze wysłałem w marcu i bez odzewu :)

Opublikowano
  • Autor

czyli ze co ze jest to kupa :kwasny: gralem na ps3 i fajna zabawa byla

sam kontroler jest super, co potwierdza to, ze jest wykorzystywany do masy innych celow niz konsola.

co do gier, ktore aktualnie sa - nie wiem.

zabawka raczej dla niedzielnych graczy, albo na imprezy...

Opublikowano

W tym tygodniu wlatuje do mnie plazma 50'' aż się nie mogę doczekać jak to będzie wyglądać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dobrze :naughty:

Opublikowano

Nosfer a kiedyś miałem Infinity25pl ale na pałę się rejestrowałem i zapomniałem hasła itp...więc od 6 mc mam Infinity26pl :D

ogolnie DEAD NATION Masakra...szkoda że na 3 nie można młócić :D hehe. Żonę już drażnię ..tymi jękami Zombie w TV..hehe ale są plusy :D hehe

Spoko..

Ja dzisiaj pokatuję z Żoną :kox: :kox:

Przeszedłem z nią Resident Evil 5 - na 3 poziomach trudności :decayed:

Army of Two - obie części..

Ogólnie to brakuje tytułów Split Screenowych :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Borderlands, COD MW1/2, 50 cent: Bound in blood [podobno wybitnie dobra sieka na 2 osoby :evil: ]

Opublikowano

pytanie to posiadaczy GT5. jak gierka? wyciskać portfel czy można poczekać?

Opublikowano

mi się podoba, zwłaszcza różne tryby jazdy, zdobywanie licencji itp ale generalnie w GT gram pierwszy raz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.