Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie takie pytanko co do FM3. Gram od paru dni i powygrywałem parę mistrzostw. Jakieś tam wyścigi itd mam parę fur w tym najlepsza to M5 zrobiona na 600pkt w "A" klasie. Warto kupować jakieś fury przez Dom aukcyjny np? Jakieś wskazówki dla początkującego macie starzy wyjadacze? :decayed:

Siedzę po parę h codziennie i jest :kox: gra : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem wybierając wyścigi z rozpiski, nie z kalendarza. Od razu widać co możesz danym autem jeździć i wszystko jakby szybciej idzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem wybierając wyścigi z rozpiski, nie z kalendarza. Od razu widać co możesz danym autem jeździć i wszystko jakby szybciej idzie :good:

A gdzie ta rozpiska? Ja właśnie jeżdżę według tego kalendarza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głownego manu, wyjdź piętro wyżej i wybierz ta inną opcję niż kalendarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głownego manu, wyjdź piętro wyżej i wybierz ta inną opcję niż kalendarz.

Ok wrócę z roboty to sprawdzę to a kasę warto inwestować w fury czy chomikować ją na przyszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to nic nie kupowaliśmy, jeśli już to były to jednostkowe przypadki. Kasa to bardziej na tuning się przydaje :cool1: No i do niektórych wyścigów trzeba mieć określoną furkę np. Ferrari FXX które kosztuje furmankę siana :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bardzo rzadko coś kupuje , przewaznie sie lata na nagrodach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głownego manu, wyjdź piętro wyżej i wybierz ta inną opcję niż kalendarz.

Ok wrócę z roboty to sprawdzę to a kasę warto inwestować w fury czy chomikować ją na przyszłość?

warto zagladac na "rynek", bo mozna dobra fure (uzywana) wyhaczyc za smieszna kase :) - ja czesto sprzedawalem bardzo tanio auta z "nagrod", bo i tak pozniej nimi nie zamierzalem jezdzic... jest tylko jede szkopul - czasem te auta z nagrod sa sporo warte i przydaja sie przy pozniejszych wyscigach.

generalnie oszczedzaj kase, bo mody kosztuja, a potem robi sie krucho z $ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki póki co najwięcej jeździłem m5 i scirocco jakoś mi się nim dobrze jeździło. Co tam jeszcze ciekawego na początku gry jest? Mam chyba 3 sezon teraz ; ] Latam w "A" klasie obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej kalendarz :naughty: Z wyboru eventów jest wygodniej :hi:

To taka tabelka:

http://lh3.ggpht.com/_yOuZ8xViLfY/SuBtDCjaRSI/AAAAAAAAANY/N22QxvEpP9w/Forza%203%20Screen%2019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku gry calkiem niezle jezdzilo mi sie focusem [chyba rs, albo st], tylko pozniej zaczalem juz dostawac baty w zakretach...

swietnie mi sie jezdzi Prosiakami, mam calkiem niezle jezdzace Evo i mase innych... musze sobie odswiezyc FM3, bo stanalem w karierze chyban a 4 albo 5 sezonie, gdzie juz trzeba jezdzic w GT2 i te wyscigi to juz wyzsza szkola jazdy. Z kokpitu gowno widac, na inny samochod z tej klasy mnie nie stac... i jakos mi sie odechcialo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja duzo z poczatku jezdzilem lancia delta hf integrale! za***iście sie prowadzi :evil: teraz w 6 sezonie ujezdzam nissan skyline :D niezle sie driftuje a kopa tez ma poteznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa... skyline'em gtr tym starszym tez sporo najezdzilem sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej kalendarz :naughty: Z wyboru eventów jest wygodniej :hi:

no ale z kalendarza ma wiecej hajsu za premie , tak ??? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jak sie jedzie sezon [kalendarz] to sa premie za wygarnie wyscigow/calego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jak sie jedzie sezon [kalendarz] to sa premie za wygarnie wyscigow/calego sezonu.

ja od poczatku jechałem na kalendarzu , aut i hajsu nie brakowało [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 19:25_________________________________________________nie zamierza nikt z uzytkowników PS3 w najblizszym czasie kupić AC:B ???

Bo mam leżeć na półce funkel nówke zafoliowaną - nietrafiony prezent :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jak sie jedzie sezon [kalendarz] to sa premie za wygarnie wyscigow/calego sezonu.

ja od poczatku jechałem na kalendarzu , aut i hajsu nie brakowało

ja jestem rozrzutny cale zycie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...