Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja ostatnio kupiłem jakas gre z promocji "SNAJPER" i powiem tak w szoku jestem ze nikt w to nie gra ;) gra rewelka prawie jak CoD MW2 :)

naprawde polecam tym bardziej ze kosztowała 79zł :D

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja ostatnio kupiłem jakas gre z promocji "SNAJPER" i powiem tak w szoku jestem ze nikt w to nie gra ;) gra rewelka prawie jak CoD MW2 :)

naprawde polecam tym bardziej ze kosztowała 79zł :D

toz to crapiszcze jakich mało :thumbdown: , tez kupilem , najgorsze jest to ze ty jestes snajperem , nikogo nie widzisz bo siedzisz w krzakach a ciebie wszyscy maja na widelcu i napierdalaja jak do kaczki :polew: :polew: :polew: :polew:

i jeszcze to jest dobre : masz jednego przeciwnika , widzisz go w lunecie , on stoi bokiem lub co najlepsze tyłem i w ciebie trafia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

na początku jeszcze jakoś idzie ale później staje sie irytujące :thumbdown: a ostatnia misja to wogóle poezja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Już po tytule można sie domyśleć że to raczej grą roku nie było :kox:

Opublikowano

jak na polska gre i cene 79 zł :) to jest kox :)

Opublikowano

jak na polska gre i cene 79 zł :) to jest kox :)

zobacz ile lepszych tytułów jest do 79pln na allegro

BTW przeszedłeś cała gre ???

Opublikowano

ty no wszytskie juz przeszedłem nie miałem w co grac to kupiłem snajpera :D

ja jestem na czasie z grami :D

nowości wszytskie mam teraz nie ma nic ciekawego :) to zeby dla zabicia czasu :) to jest gra w sam raz :) jestem na trzecim akcie :)

i gram tyle co całą kampanie :) w CoD BO :D

Opublikowano

a ja robię sobie przerwę od GT5 i pykam teraz w bardzo dobre BORDERLANDS :evil::good: (cell shading :good:) połączenie FPS'a z RPG :naughty: polecam :decayed:

Opublikowano

a ja Pykam W Red Dead Redemption :gwizdanie: Takie GTA w dzikim Zachodzie :evil:

Opublikowano

@boberek a na jakiej platformie grasz ?

PC czy któraś z konsoli ?

@moicz, kiedy kupisz DEAD NATION ? :D

Opublikowano

xbox

Opublikowano

jakby ktos slyszal o driving force pro do sprzedania to jestem zainteresowany. o aukcjach na Allegro wiem

Opublikowano

gram na PC, i PS2, na ps3 szkoda kasy :P lepiej porezac cos przy autku :P

Opublikowano

Widzieliście jak Amerykanie się skrzyknęli w Dead Nations :naughty: :naughty:

Wszyscy na forach im pojechali po ambicji i proszę :D

Opublikowano

Dajesz Linka :cool1:

Opublikowano

Nie mam go teraz..

W każym bądz razie mają 4 cykl wirusa już (gdzie my będąc na pierwszym miejscu mamy 2 cykl ) :cool1:

Jesteśmy teraz na 4 - przed nami

1. USA

2. Kanada

3. W. Brytania

Opublikowano

@boberek a na jakiej platformie grasz ?

PC czy któraś z konsoli ?

@moicz, kiedy kupisz DEAD NATION ? :D

może jutro :decayed: a może w poniedziałek (muszę pogadać z kumplem bo widzę że kupił, dam mu połowę kaski i ściągne sobie)

Opublikowano

moicz jak się dogadasz z Nosferem to ci udostepni swoje ps3 id i passa i za free zassasz :D :gwizdanie:

Opublikowano

moicz jak się dogadasz z Nosferem to ci udostepni swoje ps3 id i passa i za free zassasz :D :gwizdanie:

chętnie :decayed: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.