Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No niestety nas wyruchali w DEAD N.

Zmienili zasady liczenia i z 1-go jesteśmy już na 5-tym miejscu.

Może sie doliczyli ile jest sprzedanych gier a ile jest graczy w Polsce :polew:

Stanom Zjed. troche pojechali na różnych forach i zaczeli sie sprężać ale oni mają potencjał.

Tu wcześniej też był artykuł:

http://www.ps3site.pl/wszysy-lubia-strzelac-do-zombie/60513/

deadnationranking.jpg

6177f9f3de54ace4gen.jpg

Zobaczcie jaki fajny theme ruchomy znalazłem na PSS. :naughty:

3122767e846077f0gen.jpg

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gram na PC, i PS2, na ps3 szkoda kasy :P lepiej porezac cos przy autku :P

za 260 plnów to się nie narezam za dużo a z kierownicą przednia zabawa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gdzies w pazdzierniku 2009 kupilem sobie Fallouta 3... i wreszcie zaczalem w niego grac korzystajac z dlugiego weekendu :polew:

Opublikowano

ta gra to pomyłka :)

Opublikowano

Fly , ja tez kupiłem ze 2 miechy temu i ledwo dotknąłem :decayed:

Opublikowano

ta gra to pomyłka :)

a o czym to w ogole? (nie chce mi sie sprawdzac na YT :naughty:)

Opublikowano

ps3

medal of honor-pl

mafia 2-pl

Opublikowano

@moicz, jak jeszcze nie kupiles DEAD N. to na GT szukają piątego do ściepki ale musi miec karte.

Opublikowano

ta gra to pomyłka :)

Fallout ? :blink:

Ta gra wymiata :naughty: :naughty:

Sprzedałem Ją kiedyś i teraz muszę ją kupić jeszcze raz :decayed:

Opublikowano

Dla fanów serii bo cała reszta jest znudzona ;)

Opublikowano

Dla fanów serii bo cała reszta jest znudzona ;)

Prawdę mówiąc to była pierwsza część w którą pograłem dłużej.

Grając poprzednie części X lat temu. Mój Angielski był chyba jeszcze na niewystarczającym poziomie, żeby gre ogarnąć.

Ale to było przecież z 15 lat temu :D

Nowa część dla mnie bardzo klimatyczna :)

Ps.

MassEffect 2 - wydaje mi się, że również hicior. Fajny klimat.

Opublikowano

To nie kwestia języka, trzeba to po prostu lubić tego typu gry. Z tych tematów wolę coś pokroju Stalkera lub Metro 2033.

Opublikowano

Fallout3 to niezła gra, skonczyłem ją na PC, jakbym miał Xboxa to bym napewno w nią jeszcze pograł.

Niestety na Ps3 spiepszyli sprawe bo wersja PL nie ma trofeów. Niby jest jeszcze wer. ang ale ciezko sie gra bo jest duzo dialogów.

Ale zgodze się, że moze być troche nuda jak ktoś takich gier nie lubi, bo dużo sie łazi po postkowiach.

Opublikowano

To nie kwestia języka, trzeba to po prostu lubić tego typu gry. Z tych tematów wolę coś pokroju Stalkera lub Metro 2033.

Nie o to chodzi. Jak grałem przypadkowo w poprzednie części, to byłem na nie zbyt młody - zupełnie nie jarzyłem o co chodzi. A jest to gra "gadana" - nie czaiłem, że nie muszę wszystkich atakować, a jak zaatakuję to na czym polega klucz do zwycięstwa :)

Dorosłem dopiero do Fallouta 3, bo przez bieg technologiczny poprzednie części są już za stare i nie mogłem przez nie przebrnąć ze względu na targiczną grafikę i bugi.. No trudno - na dzień dzisiejszy te stare produkcję są już dla mnie irytujace - przeważnie.

Opublikowano

Panowie, porażka na całej linii.

Jesteśmy teraz w DEAD NATION na 8.miejscu za Niemcami i Hiszpanami nawet.

NIedługo nas pewnie Rosja dogoni.

Opublikowano

to tylko na PS3 ?? czy jak kupie na xa to tez pomogę :D

Opublikowano

To nie kwestia języka, trzeba to po prostu lubić tego typu gry. Z tych tematów wolę coś pokroju Stalkera lub Metro 2033.

Nie o to chodzi. Jak grałem przypadkowo w poprzednie części, to byłem na nie zbyt młody - zupełnie nie jarzyłem o co chodzi. A jest to gra "gadana" - nie czaiłem, że nie muszę wszystkich atakować, a jak zaatakuję to na czym polega klucz do zwycięstwa :)

Dorosłem dopiero do Fallouta 3, bo przez bieg technologiczny poprzednie części są już za stare i nie mogłem przez nie przebrnąć ze względu na targiczną grafikę i bugi.. No trudno - na dzień dzisiejszy te stare produkcję są już dla mnie irytujace - przeważnie.

Widzisz, Ty musiałeś dojrzeć by Ci się spodobał, na mnie po prostu ta gra nie działa :no:

Opublikowano

to tylko na PS3 ?? czy jak kupie na xa to tez pomogę :D

Na Xboxa chyba wcale nie ma.

To jest gra dla ps3 do ściągniecia z PSStore.

Opublikowano

pany gra ktoś w dirta 1? jak ta gierka? mozna sie przy tym jeszcze pobawic czy to juz staroc jest?

kupiłem kiere i mogę wymienić się na dirta za uncharted 2. warto?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.