Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fight night round 3 tez nie ma trofeów :gwizdanie:

a z tyme termiantorem to wiem że od razu na hardzie trzeba :good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

weekend z driving force gt za mną i powiem wam że na kierownicy gra się mega za***iście :D

Opublikowano

Dzieki za info, nie biore tego Ratchera w taki razie. Po co mi gra bez trofeów :tongue4:

To jest podstawa dobrego fun'u.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za info, nie biore tego Ratchera w taki razie. Po co mi gra bez trofeów :tongue4:

To jest podstawa dobrego fun'u.

to Ty grasz dla trofeow? masakra :cool1:

Opublikowano

No jak nie jak tak.

Po pierwsze dają satysfakcję z przejścia gry w 100%.

Po drugie jest to swego rodzaju rywalizacja. Niezależnie od posiadanych gier, możesz zobaczyć co Twój znajomy osiągnął w danej grze i/lub porównać ze swoimi osiągnięciami.

Jeden zbiera znaczki a drugi trofea, ja osobiście lubię grać dla trofeów, choć nie jestem trophy whore jak to mówią ani trophy hunter.

Ty możesz wyśmiewać kogoś że gra dla trofeów a ktoś może wyśmiać Ciebie że wogóle grasz na konsoli, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Wiele osób zbiera piórka w ACII, a kto zbierał je w ACI gdzie nie ma trofeów ? Chyba nie wiele osób :D

Opublikowano

Dzieki za info, nie biore tego Ratchera w taki razie. Po co mi gra bez trofeów :tongue4:

To jest podstawa dobrego fun'u.

wez sobie Ratcheta: Crack in Time, dla mnie to jest 10/10 :)
Opublikowano
  • Autor

dziwna akcja z tymi brakami troefow, achievementy w xboxie sa w kazdej grze [w ACI tez byly].

ja tez zbieram osiagniecia, ale bez przesadyzmu :D

Opublikowano

ja też zbieram :evil:

Opublikowano

buzz i dirt 2 :tongue4:

Opublikowano

dla mnie dziwne jest to , ze mozna grać w jakies crapiszcze typu Terminator tylko dla trofeów , gdzie fun ??? ja bym sie meczył :thumbdown:

no ale jak Julo zauważył , punkt widzenia zależy ble ble ble....

Opublikowano

dla mnie dziwne jest to , ze mozna grać w jakies crapiszcze typu Terminator tylko dla trofeów , gdzie fun ??? ja bym sie meczył :thumbdown:

no ale jak Julo zauważył , punkt widzenia zależy ble ble ble....

przecież TERMINATOR jest zajefajny 10/10 :polew: :polew:

ja teraz pykam w BATMANA :naughty: i to jest akurat rewelacja, (julo ciężka platyna ale kto wie :naughty: brakuje mi troszeczke)

Opublikowano

Ja tam sie nie wstydze że grałem w Terminatorka :gwizdanie:

Terminator to może i owszem łatwa platyna ale pamiętajmy że to TERMINATOR, ja jako osoba która wychowywała się na filmach z Arnoldem, Stallone itp to nie mogłem przejść koło tej gry obojętnie.

Platyna łatwa ale te 3 wieczory spędziłem, co prawda niektórzy pykają go od strzała - szczególnie w co-op bo jest łatwiej na 2 pady.

Opublikowano

tak piszecie o tym Terminatorze aż se go zamówiłem :decayed:

dobra cena za nówkę jest :wink4:

Batmana też zamówiłem w takiej samej cenie :good:,

demo mi się podobało aaa i ma dobre recenzje...co akurat mnie średnio interesuje, czy sie komuś gra podoba czy nie :decayed:

Opublikowano

Batmana też zamówiłem w takiej samej cenie :good:,

demo mi się podobało aaa i ma dobre recenzje...co akurat mnie średnio interesuje, czy sie komuś gra podoba czy nie :decayed:

Mnie Batman również kusi...

I Havy Rain :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Batman jest genialny.

Szkoda tylko, ze gracie w takie gry 1,5 r po premierze :decayed:

Opublikowano

Batman jest genialny.

Szkoda tylko, ze gracie w takie gry 1,5 r po premierze :decayed:

noi ?? ja np. dopiero teraz mogłem w to zagrac a to dlatego ze wczesniej nie mialem okazji (były inne ciekawe tytuły) a jak cos zaczne to musze to skonczyc, i teraz przyszedł czas na batmana :tongue4:

Opublikowano

Batman jest genialny.

Szkoda tylko, ze gracie w takie gry 1,5 r po premierze :decayed:

noi ??

Dokładnie, no i :?:

Jest tyle tytułów na rynku że człowiek nie jest w stanie tego przerobić, tym bardziej że nia mam czasu codziennie grać...

Tym bardziej wolę kupować starsze dobre i sprawdzone tytuły jak rzucać się na nowości :wink4:

Opublikowano

Yhy... ja kończę 100% w GTA4 :kox: W momencie premiery skończyłem tylko wątek główny, teraz mam radochę grając całość od nowa. Gierka przeżywa teraz drugą młodość :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.