Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W dircie 2 mogłoby być więcej odcinków, a mniej ścigania się po torze, ale gra jest naprawdę w porządku, jeszcze jak jest kiera to w ogóle miód.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wlasnie gram w Dirt2 na DF GT, naprawdę spoko się gra. Miłe urozmaicenie po troche nużacym od pewnego momentu GT5 :wink4:

Opublikowano

to GT5 sie nudzi ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

to GT5 sie nudzi ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

No mnie troche nuży jak zostały mi tylko kilku godzinne endurance a jeżdżenie w kółko tych samych wyścigów też troche nudzi :tongue4:

Opublikowano

PS3 i 22'' CRT jedzie z Nami :naughty:

Od środy będziemy army of two i RE 5 upalać :decayed:

No chyba że Nam Pablo jeszcze Killzone 3 załatwi :rolleyes:

Pogadam z sąsiadem to może ją pożyczę na zlot :naughty:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 13:51_________________________________________________

to GT5 sie nudzi ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Never :evil: trzeba umieć czerpać radochę z tej gry czyli np grać z kolegami on-line/split screen, zdobywać trofea na platynkę (w uj tego jest :decayed:) licencje kręcić na złoto, czytać o motoryzacji (legenda przy każdym aucie, można się dużo dowiedzieć ciekawych wiadomości), zarzucać własną muzykę i korzystać z niej w grze, robić zdjęcia wypaśnych fur w super lokalizacjach i później drukować, tworzyć własne tory i patrząc jak koledzy się obijają o bandy nie znając mojego toru :decayed:

Mi się ta gra ani przez chwile nie znudziła :decayed::hi:

Opublikowano

Ale @Pablo, @Moskal rzucił podpuche i czeka :gwizdanie:

Kto jeździ wyścigi zdalne ? Można na zmiane jeden drugiemu bić punkty w B-spec, bo w wyższych poziomach to idzie jak krew z nosa więc trzeba sobie pomagać.

Opublikowano

Ale @Pablo, @Moskal rzucił podpuche i czeka :gwizdanie:

Kto jeździ wyścigi zdalne ? Można na zmiane jeden drugiemu bić punkty w B-spec, bo w wyższych poziomach to idzie jak krew z nosa więc trzeba sobie pomagać.

Julo to miało być do dominbr a nie do moskal'a bo znam jego podpuchy :naughty:

A co wyścigów zdalnych to nie wiem bo nie włączałem tego w ogóle :mysli:

Opublikowano

Pablo, to stwórz tylko kierowce, i udostępnij on-line, zawsze co włacze to twojego też puszcze, zawsze Ci kasy troche nabije i doświadczenia za friko.

Ps. w sumie to gadamy nie w tym temacie...

Opublikowano

@Moskal rzucił podpuche i czeka :gwizdanie:

:jaaaaa:

Opublikowano

@Moskal rzucił podpuche i czeka :gwizdanie:

:jaaaaa:

:polew:

Opublikowano
:ad:
Opublikowano

platynka w bad company 2 :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

platynka w bad company 2 :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no to graty :) jak bediesz miał w BC 1 to bedziesz gosc :D

Opublikowano

platynka w bad company 2 :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ty łowco jeden :naughty:

Opublikowano

platynka w bad company 2 :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no to graty :) jak bediesz miał w BC 1 to bedziesz gosc :D

dzięki

w jedynce jest jeszcze gorzej ?

Opublikowano

jedynka to masakra ;D 2 juz łatwiej ale nie skupialem sie jeszxze na platynie w BC 2 poprostu przeszedlem i gram przez neta :)

Opublikowano

Mnie tylko ciekawi czy moja pani mi platyne wbije w tym areobiku co jej kupiłem :polew:

Ciekawe czy jest cieżko...

To jest niby do move, ale widze że można ciwiczyć bez tego, tylko z kamerą.

Opublikowano

Mnie tylko ciekawi czy moja pani mi platyne wbije w tym areobiku co jej kupiłem :polew:

Ciekawe czy jest cieżko...

To jest niby do move, ale widze że można ciwiczyć bez tego, tylko z kamerą.

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 08:03_________________________________________________

jedynka to masakra ;D 2 juz łatwiej ale nie skupialem sie jeszxze na platynie w BC 2 poprostu przeszedlem i gram przez neta :)

widziałem że fest masz natrzaskanych godzin online

Opublikowano

a mam dopiero 36 lvl. Wciągająca gra. Nie grałem juz ponad miesiac bo teraz remont a wczesniej red dead i jak wroce to trzeba walczyc o platynke bo za nie dlugo battlefield 3 :D

Opublikowano

za 6mc :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.