Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja kupiłem i nie żałuję ...taka odskocznia...

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

gra jest dobra... ale tylko dobra.

takie wrazenia jak moje pojawiaja sie u innych osob rowniez :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie... szału nie ma ale ok :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie, a mial byc szał, juz chyba przestane ogladalac trailery, teasery, czytac zapowiedzi itd... bo zaraz sie BF3 i MW3 rozczaruje :D

Opublikowano

dokładnie..ale przy BFach i MW to piraty...jak sie podoba to full i wsio :gwizdanie:

Opublikowano

no wlasnie, a mial byc szał, juz chyba przestane ogladalac trailery, teasery, czytac zapowiedzi itd... bo zaraz sie BF3 i MW3 rozczaruje :D

Poczekaj tylko na Gears Of War 3 coś czuje, że to dopiero będzie padaka :D Będzie to bardziej przypominać call of duty albo battlefielda, wszyscy kampią, gra jest szybsza od 2-ki, jeszcze niech do tego wiadomość z serwerami okaże bujdą to sprzedam tą grę szybciej niż kupię :D

Opublikowano
  • Autor

GoW3 kupie na pewno, ale tylko dla singla. W multi nie gralem w ogole... czaje sie na multi w BF3 :naughty:

Opublikowano

No ja na razie męczę BF2 i jest kox :wink4:

Opublikowano

BF2 tp stara Gra....no Chyba że BF: Bad Company 2 :D:kox:

Opublikowano

BF2 tp stara Gra....no Chyba że BF: Bad Company 2 :D:kox:

:decayed:

Opublikowano

Moskal A tobie Co Dziadku :polew: :polew:

Opublikowano

Maskal A tobie Co Dziadku :polew: :polew:

do szkoły :decayed:

Opublikowano
:angry::polew: :polew: :polew: ok ok :D
Opublikowano

BF2 tp stara Gra....no Chyba że BF: Bad Company 2 :D:kox:

Wiadomo o co kaman :decayed:

Opublikowano

Chopy

a ostatnio taki duzy update byl na xbox

co on wlasciwie przyniosl?

Opublikowano

Chopy

a ostatnio taki duzy update byl na xbox

co on wlasciwie przyniosl?

masz przerobiona konsole i boisz sie podpiąć do neta ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kto ma F1 2010 na PS3 ?

Opublikowano

Chopy

a ostatnio taki duzy update byl na xbox

co on wlasciwie przyniosl?

masz przerobiona konsole i boisz sie podpiąć do neta ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

alez Boze bron, nie przerabiam, nie sciagam piratow (gier), muzyki, filmow, etc.

pytam, bo po zalogowaniu zrobil spory update i nie wiem co on przyniosl, na oko nic sie nie zmienilo

Opublikowano

bo po zalogowaniu zrobil spory update i nie wiem co on przyniosl, na oko nic sie nie zmienilo

teraz masz na twardym numery kont i hasła userów PSStore :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

bo po zalogowaniu zrobil spory update i nie wiem co on przyniosl, na oko nic sie nie zmienilo

teraz masz na twardym numery kont i hasła userów PSStore :kox: :kox: :kox:

Xbox przeszedł atak hakerski :gwizdanie:

Ale w przeciwieństwie do SONY, Microsoft zatrudnił 14 letniego hakera i teraz będzie zajmował się jego rozwojem i przyszłością w korporacji :gwizdanie:

Oficjalnie przyznali, że coś takiego miało miejsce, ale nie potwierdzili, że aktualizacja to przez sam atak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.