Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:slina: Idz pan w piz*u :D kurde chyba kupie Xklocka dla Forzy 4 :D

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kurde chyba kupie Xklocka dla Forzy 4 :D

Dobry plan, też mam taki :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:slina: Idz pan w piz*u :D kurde chyba kupie Xklocka dla Forzy 4 :D

powiem Ci po weekendzie, czy dla samej Forzy warto :wink4:

Opublikowano

Właśnie trzymam Forzę w rękach, piękne uczucie :decayed:

Opublikowano

Właśnie trzymam Forzę w rękach, piękne uczucie :decayed:

Rano był u mnie kumpel i trzymałem w ręku wersję kolekcjonerską. Nie uważam, żeby to było piekne uczucie, bo nie mam jeszcze własnej konsoli :confused4:

:polew:

Opublikowano

Powiem tyle, dla mnie kosmiczna różnica miedzy Forza 3 ( dla której to kupiłem Xboxa ) a Forzą 4 :naughty:

Opublikowano

Znalazłem fajne kółko w dobrej cenie do X360:

http://hardware.teamxbox.com/reviews/xbox-360/62/Logitech-DriveFX-Wheel/p1/

to jest dokładnie taka sama kiera jakiej używam do grania na piecu:

http://www.logitech.com/en-us/441/270[br][br]Dopisany: 14 Październik 2011, 19:36_________________________________________________Michał cały czas napiera w FM4, więc pewnie ża chwilę będzimy mogli spodziewać się jakiejś małej recki...

Opublikowano

jade do MM :decayed:

Opublikowano
  • Autor

well, gra sie swietnie. :)

grafika swietna (caly czas 60fps, wiec robi robote), zaluje, ze nie ma np. deszczu, czy nocy tj. w GT5, ale wtedy nie byloby szans na te 60fpsow...

duzo lepiej rozwiazana kariera, mozna sobie wybierac wyscigi pod siebie i pod auto, ktorym w danej chwili chcesz jechac.

fajne tryby sieciowe (rywal).

czuc, ze poprawili mocno fizyke, jeszcze lepiej czuc auto i roznice miedzy nimi.

mam wrazenie, ze wyrzucili z gry niepopularne auta i dodali troche tych, ktoryc brakowalo (RS2, stare M-ki, Lancer VI).

Nurburgring wyglada genialnie :) moglbym tylko na Norschleife jezdzic... wczoraj jechalem tam Radicalem i mega efekt.

Dzwieki - duuuzo lepsze, M3 E46 brzmi jak na zywo, podobnie M5 E39... miazga :)

Ogolnie gra niesamowicie wciaga, a kazdy kto gra na padzie niech kupuje kiere!

Jedyny wiekszy zawod to autovista, ja oczekiwalem czegos wiecej - myslalem, ze bedzie mozna zajrzec sobie kamera w dowolne miejsce auta, a tak niestety nie jest... Aut jest moze kilkanascie do obejrzenia, mozna sie dowiedziec roznych ciekawych rzeczy, ale ogolnie - bez szału.

Opublikowano

Dla mnie ogromnym plusem jest też tor Top Gear :good:

Zgadzam się z Flyer-em jeśli chodzi o resztę.

Opublikowano

Batman Arkham City na X pudło jest :D ..kumplowi właśnie zasysam :D

Opublikowano

Powiem tak RS2 w S700 miazga !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Czekam i zacieram ręce.

nie tylko Ty :wink4:

Opublikowano

No i stało się... Forzę mam i ja :dance: 4 sezon za mną, więc progress jest :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No i stało się... Forzę mam i ja :dance: 4 sezon za mną, więc progress jest :cool1:

ja jestem pod koniec 5 :) wczoraj pogralismy w nocy z Twoim kumplem i jednym moim.

Klub ma juz 5 osob i coraz wiecej furmanek :naughty: jeszcze pewnie paru dolaczy.

Kupuj tego lajwa :)

Opublikowano

ja tez skończyłem 4 sezon :D

forza miazga :D

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

346847812a67ew.jpg

Opublikowano
  • Autor

spal to :naughty:

Opublikowano

albo rozdaj biednym! :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.