Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na wersje PC tez trzeba bedzie czekac :whistling: ile zobaczymy... prawdopodobnie w tym samym okresie wejdzie rowniez na konsole nowej gen.

Poszla petycja ponad 200.000 podpisow... bo Rockstar cicho siedzial w temacie PC :decayed:

...ogarna x86 hardware, podciagna grafike i zarobia kolejne $ :decayed: na kolejnych 3 platformach :whistling: o to chodzi :grin:

Opublikowano

Ja nie gram w sieci na X360 to pewnie będę miał już przed premierą :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W koncu sie ogarnalem i zrobilem preorder na GTA V :jerk:

Jaką Edycję ?? taką jak Pablo I Ja ? :wink:

nie, zwykłą, bez przesady, nie wydam 6 stów na grę :decayed:

Opublikowano
Ja nie gram w sieci na X360 to pewnie będę miał już przed premierą :decayed:

to ogarnij tez dla mnie :wink:

Opublikowano

Wiedziałem że się odezwiesz :decayed:

Opublikowano
Wiedziałem że się odezwiesz :decayed:

:buziak:

Opublikowano

Pany mam problem. Xbox przestał mi odliczać daty,godziny, miał ktoś z tym do czynienia. szukałem info o baterii takiej jak w kompie na płycie głównej ale nic nie znalazłem:kwasny::kwasny::kwasny:

Opublikowano

525719_416024858518966_4749371_n.jpg

:jerk:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Pany mam problem. Xbox przestał mi odliczać daty,godziny, miał ktoś z tym do czynienia. szukałem info o baterii takiej jak w kompie na płycie głównej ale nic nie znalazłem:kwasny::kwasny::kwasny:

Łączy Ci się z live??

Jeśli nie to mogłeś dostać bana jeśli masz przerobioną bo godzinę i datę pobiera z netu.

Opublikowano

Ja aktualnie gram w God of War Wstąpienie, ostatnio też grałem w najnowsze Most Wanted. Jak ktoś byłby zaintersowany to mam Racedriver: Grid na sprzedanie na ps3.

Opublikowano

Forza 5 bedzie tylko na x one czy bedzie tez na x360 ???

Opublikowano
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/525719_416024858518966_4749371_n.jpg

:jerk:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Pany mam problem. Xbox przestał mi odliczać daty,godziny, miał ktoś z tym do czynienia. szukałem info o baterii takiej jak w kompie na płycie głównej ale nic nie znalazłem:kwasny::kwasny::kwasny:

Łączy Ci się z live??

Jeśli nie to mogłeś dostać bana jeśli masz przerobioną bo godzinę i datę pobiera z netu.

Ta przerobiona ale wifi jej usunąłem. Rozebrałem konsole jest bateria tyle że wlutowana w płytę :thumbdown:

Opublikowano
Forza 5 bedzie tylko na x one czy bedzie tez na x360 ???

tylko na One ;/ nie planują narazie wprowadzić te gry na 360 tak samo jak Gt6 na Ps3 nie będzie ;/

A nie wiecie czy jeżeli chodzi o granie multi to czy istnieje jakaś techniczna możliwość aby pograć z kimś multi w grę która występuje na x360 i ps3 np Gta5 :grin: czy jakieś inne gry typu NFS , Battlefield itp itd :dziura:

Opublikowano

GT6 jest jedynym tytulem ktory mnie skloni do zakupu PS4:D

Opublikowano
GT6 jest jedynym tytulem ktory mnie skloni do zakupu PS4:D

To seodpusc i od razu kup xo+F5 :naughty:

Opublikowano

PlayStation 4 zadebiutuje w USA 15 listopada, a w Europie 29 listopada :naughty::slina:

Opublikowano
PlayStation 4 zadebiutuje w USA 15 listopada, a w Europie 29 listopada :naughty::slina:

A w Japonii ?

Opublikowano

dobra gierka sie kroi :slina:

Opublikowano

Witam, panowie jaką polecacie konsole do 500zł? tak zeby mozna bylo pograc w Fife 12/13 i pooglądać filmy w miare dobrej jakości ? wiem ze to malo 500 ale tyle moge przeznaczyc :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.