Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Na iXa jest abonament wychodzi chyba jakieś 130zł rocznie,

Na Ps3 jest free dotego posiada Wi-Fi :naughty: Więc jak ktoś akurat ma w domu to jest naprawdę kozackie.. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KOLEDZY ZASTANAWIAM SIE NAD PS3 A 360X-em co polecacie ?? aaa i o co chodzi z tym ze za neta w xbox-ie trzeba placc jakis abonament ?? :mysli: ktos cos poratuje moze :)

Zeby grac online na Live! kupuje sie abonament (ja placilem 99zl za 13 m-cy) - cena z reguly uzalezniona jest od kursu dolca.

Bez zadnego abonamentu mozesz sciagac dema, darmowe dodatki do gier, czasem trafiaja sie nawet pelne wersje starszych gier...

Za dodatki, ktore rozszerzaja gry trzeba placic punktami MS (kupuje sie je).

Zakupy polecam tutaj: http://xboxonline77.com - gosc sprzedaje tez przez allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czyli podłaczam xboxa pod siec i samo sie ogarnie ?? i będzi esciągało dema

ale k**ew ja nie mam dysku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czyli podłaczam xboxa pod siec i samo sie ogarnie ?? i będzi esciągało dema

Tja, tylko najpierw w opcjach jest autoconfig polaczenia z netem.

ale k**ew ja nie mam dysku :P

Dolozylbys 200 PLN i mialbys 60GB dysk...

Teraz bedzie Ci go brakowac, a ceny dyskow bez konsoli sa kosmiczne... 400 PLN za 20GB, 650 PLN za 120GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce 120gb elita kupic jak x-a czyli trzeba kabelek ciagnac do niego :( sa jeszcze jakies minusy xbox-a ?? bo mam okazje nowke motorowke kupic za 800zł bez gier komplecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z minusów to chyba jeszcze - głośny, awaryjny.. (Xboxa miałem przed PS3 - żeby nie było że pieprzę :wink4:)

Zastanawia mnie jeszcze taka sprawa:

- wychodzi gra na Ps3 i XboX

**na PS3 ta gra jest na płycie Blue-ray (część plików instaluje się na dysk i hulamy

**na Xbox ta sama gra jest na DVD czyli zajmuje dwa razy mniej miejsca...

Skąd się bierze to "mniej miejsca" ? Leci po jakości dzwięku i grafiki ?

Zastanawia mnie jak wygląda ta sama gra w tych dwóch wersjach obok siebie.. Czy widać różnice, bo na chłopski rozum powinna być..

A czy Xbox obsługuje głośniki 5.1 i 7.1, bo w sumie też nie wiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta x360 ma 5.1 i chyba 7.1 ja jak podlaczylem pod xsa logitech z5500 przez optyka to efekt bez porownania, a zeby zobaczyc ten sam produkt na 2 konsolach jednoczesnie mialem okazje w MM i empiku jak staly kolo siebie zamkniete w tych automatach to grania publicznego i byl tam NFSu i jakos nie widzialem swoim okiem roznicy zadnej taki sam monitor czy tv byl :blink: wiec wydaje mi sie ze roznia sie cena/wygladem/dostepnosc gier itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze3 jedno pytanie po czym poznac xbox-a ktory sie grzeje od tego poprawionego co sie juz nie grzeje ??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 13:45_________________________________________________a i jak to jest z tym netem czytalem ze jakies zbanowane sa konsole :mysli: o co chodzi ?? i czy na piratach mozna grac w necie ?? i czy mozna przez neta duuuzo taniej kupic gre ktora sie sciagnie na twradziela bez pudelka i plytki ?? dzieki za rady ale wy macie gracie to wiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce 120gb elita kupic jak x-a czyli trzeba kabelek ciagnac do niego :( sa jeszcze jakies minusy xbox-a ?? bo mam okazje nowke motorowke kupic za 800zł bez gier komplecik

Mozna kupic modulik do WI-FI, ale kosztuje niestety 200-250PLN.

Z minusów to chyba jeszcze - głośny, awaryjny.. (Xboxa miałem przed PS3 - żeby nie było że pieprzę :wink4:)

Głosne sa pierwsze X ze starym chlodzeniem i starym napedem DVD, nowe sa znacznie cichsze i prawde mowiac - nie slychac ich za bardzo.

W starszym X (ja mam takiego) jak sie gra z dzwiekiem, to nie slychac konsoli.

Gorzej jak w nocy robisz MUTE, bo ktos spi, a nie masz sluchawek... tylko kto tak gra? :naughty:

Co do awaryjnosci - coz, pierwsze egzemplarze mialy swoje wady wieku dzieciego :tongue4:

Skąd się bierze to "mniej miejsca" ? Leci po jakości dzwięku i grafiki ?

Zastanawia mnie jak wygląda ta sama gra w tych dwóch wersjach obok siebie.. Czy widać różnice, bo na chłopski rozum powinna być..

Nie ma roznicy w grafice i dzwieku miedzy X360 a PS3, bylo to porownywane milion razy na calym swiecie. Wystarczy troche poszperac.

IMO blueray jest swietna opcja... ale zbedna w konsoli. Wolalbym kupic porzadny odtwarzacz albo cale kino domowe.

jeszcze3 jedno pytanie po czym poznac xbox-a ktory sie grzeje od tego poprawionego co sie juz nie grzeje ??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 13:45_________________________________________________a i jak to jest z tym netem czytalem ze jakies zbanowane sa konsole :mysli: o co chodzi ?? i czy na piratach mozna grac w necie ?? i czy mozna przez neta duuuzo taniej kupic gre ktora sie sciagnie na twradziela bez pudelka i plytki ?? dzieki za rady ale wy macie gracie to wiecie :)

Generalnie jestem przeciwnikiem piracenia, bo jakby wszyscy sciagali online, to z czego mialyby powstawac kolejne gry?

Tak - mozna dostac bana na konsole, gdy ta jest przerobiona na piraty. Ponoc juz tak przerabiaja, ze MS nie banuje, ale nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna grac na piratach na xlive tylko nie pobiera sie aktualizacji ... wiec bez sensu ja tez nie mam przerobionej ( jak narazie :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie Ja miałem takiego buczącego :decayed:

Nie ma roznicy w grafice i dzwieku miedzy X360 a PS3, bylo to porownywane milion razy na calym swiecie. Wystarczy troche poszperac.

To jak ugodzenie mnie prosto w serce ;( :wink4: (i moich najlepszych kumpli "google" i "youtube")

Szperałem, oglądałem.. Nie raz :doh1: I właśnie są filmiki takie, i są inne..

Niestety wiarygodność części filmów zależy od tego - czy nagrywa je zwolennik Xboxa czy Ps3 :disgust:

Tylko skąd teraz dojść, który jest obiektywny.. :mysli:

Jakość porównywanych gier zależy też od ustawień konsoli..

_________________________________________________

Już widziałem filmiki z Lg Ku990 gdzie pokazywano, ze ma żyroskop (czyli po przekręceniu telefonu zmienia się orientacja menu), a tak naprawdę to były dwie tapety z różna orientacją..

_________________________________________________

duuuzo taniej kupic gre ktora sie sciagnie na twradziela bez pudelka i plytki ?? dzieki za rady ale wy macie gracie to wiecie smiley

Gry są tańsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, ja nie mowilem o filmach z jutuby, tylko normalnych artykulach, czy to na Valhalli, czy w zachodnich serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jak Ja chce kupic uzywke xboxa kolega kupil miesiac temu za moja namowa mielismy razem kupowac gierkami sie wymienaic grac sobie super hehe i On kupil pogral i teraz chce sprzedac bo mowi ze nie ma czasu na gry w tygodniu praca a wekendu mu szkoda na granie :polew: i chce mi pogonic jak ja kupil w media markt za 800zł tylko jak poznac czy to ta niegrzejaca sie czy grzejaca... piszecie ze pierwsze byly grzejace sie jak poznam czy ta jest z poczatku produkcji czy z konca juz uleprzona ??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 14:58_________________________________________________a ile super nowosc w sklepie a w necie kosztuje ?? pytam o piracenie bo zawsze sie tak robilo nawyk zeby nie dac sie robic w wała ;) jak plytka kosztuje 5 zł a gra 200-300zł to lekkie przegiecie :kwasny: ale jak gierka kosztuje 100zł to da sie przebolec :) mam nadzieje ze po tyle sa te gierki zaraz sie rozejrze po necie tylko jak poznac nowosc :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, ja nie mowilem o filmach z jutuby, tylko normalnych artykulach, czy to na Valhalli, czy w zachodnich serwisach.

Okey, okey trochę za bardzo przyczepiłem się tych filmików.. Ale i tak uważam, że "co kraj to obyczaj"..

W jednej grze lepiej wypada X a w drugiej Ps. W jednej lepsze światło ma Xbox, ale za to tekstury lepiej wygładza Ps.. Przejrzałem też prasę obcojęzyczną..

Może to dlatego, że programowanie na PS3 to zupełnie inna bajka i nie do końca jeszcze programiści w pełni wykorzystują możliwości konsoli..

(ale nie chce przenosić międzynarodowej dyskusji do tego wątku :tongue4: )

_________________________________________________

a ile super nowosc w sklepie a w necie kosztuje ?? pytam o piracenie bo zawsze sie tak robilo nawyk zeby nie dac sie robic w wała wink jak plytka kosztuje 5 zł a gra 200-300zł to lekkie przegiecie kwasny ale jak gierka kosztuje 100zł to da sie przebolec smiley mam nadzieje ze po tyle sa te gierki zaraz sie rozejrze po necie tylko jak poznac nowosc przebiegly

Nie wszystkie gry sa takie drogie.. Do tego wchodzi w grę wymiana gier.. Albo między znajomymi..

Ps. Myślę, że skoro jeździsz B7 3.0 Q, to grę na iX-a czy Ps3 sobie kupisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, ja nie mowilem o filmach z jutuby, tylko normalnych artykulach, czy to na Valhalli, czy w zachodnich serwisach.

Okey, okey trochę za bardzo przyczepiłem się tych filmików.. Ale i tak uważam, że "co kraj to obyczaj"..

W jednej grze lepiej wypada X a w drugiej Ps. W jednej lepsze światło ma Xbox, ale za to tekstury lepiej wygładza Ps.. Przejrzałem też prasę obcojęzyczną..

Może to dlatego, że programowanie na PS3 to zupełnie inna bajka i nie do końca jeszcze programiści w pełni wykorzystują możliwości konsoli..

(ale nie chce przenosić międzynarodowej dyskusji do tego wątku :tongue4: )

_________________________________________________

a ile super nowosc w sklepie a w necie kosztuje ?? pytam o piracenie bo zawsze sie tak robilo nawyk zeby nie dac sie robic w wała wink jak plytka kosztuje 5 zł a gra 200-300zł to lekkie przegiecie kwasny ale jak gierka kosztuje 100zł to da sie przebolec smiley mam nadzieje ze po tyle sa te gierki zaraz sie rozejrze po necie tylko jak poznac nowosc przebiegly

Nie wszystkie gry sa takie drogie.. Do tego wchodzi w grę wymiana gier.. Albo między znajomymi..

Ps. Myślę, że skoro jeździsz B7 3.0 Q, to grę na iX-a czy Ps3 sobie kupisz :P

tez mysle ze dam rade :naughty: gierke jedna w roku kupic :polew: :polew: :polew: naprawy B7 nie sa tanie :polew: zarcik :decayed: x-a kupie tylko jeszcze sie zorientuje w temacie bardziej troche :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, okey trochę za bardzo przyczepiłem się tych filmików.. Ale i tak uważam, że "co kraj to obyczaj"..

Noo.. ale te roznice, ktore nawet sa - nie odzwierciedlaja roznic w pojemnosciach plyt, na ktorych sa gry w X i PSie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...