Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co odkryłem ostatnio - World of Goo. nic nie powiem. trzeba w to zagrac po prostu

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja odgrzebalem GTA SA :decayed:

Opublikowano

a ja odgrzebalem GTA SA :decayed:

Bardzo dobry tytuł , nie do zajeżdzenia :good:

Opublikowano

skończyłem dwie częsci Gears of War :P chce sie ktos zamienic na cos ??

Opublikowano

Nie wiem czy widzieliście ale wyszedł Burnout Paradise na pieca. :cool1:

Gierka jest mega dynamiczna a wypadki w tej grze to ideał, normalnie jakbym oglądał crash-testy :shocked:

Jest to typowa arcade ale dająca kupę frajdy, mamy otwarty świat, świetną grafikę, masę autek do wyboru, motory, wypadki, kaskaderkę itd itp.

W polskiej wersji językowej głosu lektorowi użycza zdaje się ten "rozgarniety" policjant z "Rodziny zastępczej". :kox:

Gra jest świetnie zoptymalizowana i chodzi super, nie to co ostatnie "wielkie tytuły". Ja gram na padzie od X360 i gra się świetnie.

Obejrzyjcie trailer:

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/303609.html

a tu recka gry, co prawda w wersji konsolowej ale różnic (może poza grafą) wiele nie ma:

http://www.gametrailers.com/player/30009.html

Opublikowano

A Ja już zasysam demoko Resident Evil 5 :naughty:

Opublikowano

wredna małpa.

Opublikowano

ja widziałem tylko trailer , wymiata. a wyszedł juz ten resident w ogóle??? czy tylko capcom zaostrza apetyt ??????

Opublikowano

trzeba bedzie kupić PS3 :good:

Opublikowano

trzeba bedzie kupić PS3 :good:

:D

Spoko :good:

Będę miał z kim się na gry wymieniać i grać Online :decayed:

- Jak kupisz to przejdziemy Residenta 5 w Co-operative :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja ostatnio przeszedlem Prince of Persia :decayed:

Swietna grafika, swietny klimat, za***isty remake krotko mowiac... ale troche przydlugi na dluzsza mete :)

Polecam. Rewelacyjna odskocznia od wszelkich FPP, RPG i innych.

Mam tez w kolejnce Shaun'a White'a, Mass Effect'a, Fable II.

Opublikowano

Shaun White - też mi się podoba - ale podobno, lepiej wygląda w gameplayach niż w praktyce w domu przed monitorem

Mass Efect - podobało mi się :good: Super scenariusz, grafika, ogólny klimat - Polecam

Fable II - Grałem w Fable I - :thumbdown: .. Ale Dwójka może być całkiem inna.. :wink4:

Na Prince of Persia tez się szykuję :cool1:

Opublikowano
  • Autor

SW nie powala grafika moze... ale mi brakowalo bardzo snowboardu na konsole...

Ostatnie co pamietam to SSX, ale on juz nie wroci... a jak wroci to pewnie na PSA.

Ogolnie fajnie sie gra, dopiero zaczynam, wiec ciezko o jakiekolwiek recenzje.

Napewno nie ma dramatu tak jak to opisuja w recenzjach niektorzy SSX-owcy.

Opublikowano

koledzy przymierzam się do gears of war tylko nie wiem czy jest sens kupować jedynkę czy odrazu 2 i z pierwsza częścią dać sobie spokój ?

Opublikowano
  • Autor

Kup obydwie, bo to kultowa gra! Jedynka bardzo minimalnie odbiega graficznie od dwojki, a lepiej zaczac od 1, bo pozniej jest kontynuacja fabuly... :)

Opublikowano

dzięki :) właśnie obawiałem się że pierwsza część będzie graficznie :thumbdown: ale skoro nie ma różnicy wielkiej to biorę się za przeglądanie allegro :)

Opublikowano

Spoko :good:

Będę miał z kim się na gry wymieniać i grać Online :decayed:

- Jak kupisz to przejdziemy Residenta 5 w Co-operative :naughty: :naughty:

w sumie brat wyjezdza do Libanu , ale dopiero w kwietniu , od niego wezme Ps3 , musisz poczekać nosferski do kwietnia , ok ?????

Przejdziemy residenta , przejdziemy :good:

Opublikowano

Mam nadzieję, że do tego czasu wyjdzie :tongue4:

Spoko.. pogramy, żeby specjalnie uczcić ten tytuł :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.