Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grałem ostatnio w GT Prologue i hmmm ...poczekam z opinią na GT5 :)

GRID za***isty, uwielbuam drifty, choć nie jestem fanem driftów ale w grze jest :kox:

jutro premiera Kill Zone 2 :evil:

w Saturnie za jedyne 199 zł + gratis Black Hawk Dawn na blu ryju, dobra oferta :good: ale limitowana :wink4:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grałem ostatnio w GT Prologue i hmmm ...poczekam z opinią na GT5 :)

GRID za***isty, uwielbuam drifty, choć nie jestem fanem driftów ale w grze jest :kox:

jutro premiera Kill Zone 2 :evil:

w Saturnie za jedyne 199 zł + gratis Black Hawk Dawn na blu ryju, dobra oferta :good: ale limitowana :wink4:

:evil: WIEM :evil2: - zassałem demo Killzona 2 i mnie rozpierdzieliło :blink: Mega kozak :naughty:

Opublikowano

:evil: WIEM :evil2: - zassałem demo Killzona 2 i mnie rozpierdzieliło :blink: Mega kozak :naughty:

a mi sie jakos nie spodobalo. grafika oczywiscie jest sliczna ale czegos mi tam brakuje :chytry:

Opublikowano

A Ja właśnie poczułem klimat po tej jednej(właściwie części jednej) misji..

Co ciekawe, jest tam taki moment gdzie pomagasz wspiąć się swojemu kompanowi.. Przechodziłem demo dwa razy i dwa razy były inne dialogi :good:

Spodobała mi się też fizyka w grze :good: Baardzo mile mnie to zaskoczyło.. Fajnie zachowują się butle z tlenem po strzale, można strzelić w stelaż podtrzymujący butle i w zależności w które miejsce strzelimy, w odpowiedni sposób butle wypadają ze stelaża :good: Pozytywnie :)

Przypuszczam - mam nadzieję - że w wersji finalnej, będzie więcej zaskakujących rzeczy, a sama gra będzie jeszcze bardziej dopracowana :good:

Ciekawe jak multiplayer :mysli::naughty: W końcu gra była pisana właściwie pod grę w sieci.. dopiero później stworzyli Singla..

Opublikowano

obejrzalem demo killzone2 i popuscilem w gacie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A ja wczoraj odpaliłem ponownie Formula 1 - trzeba trochę poćwiczyć, bo za miesiąc sezon się zaczyna :decayed:

Opublikowano

producent o Killzone 2 :

"Powiedziałbym, że to niemożliwe. Po prostu nie jesteśmy w stanie zrobić tego samego na konsoli innej niż PS3. Jeśli produkujesz grę wieloplatformową i patrzysz na swój budżet, znajdziesz wspólny mianownik pomiędzy systemami i powiesz: właśnie dlatego to produkuje. Kiedy ktoś skupia się na jednej platformie może naprawdę wykorzystać wszystko co oferuje. Xbox 360 nie ma ani SixAxis'a, ani Blu-ray, w przeciewieństwie do PS3. A dla nas to naprawdę poważna sprawa. Jeden z poziomów, który prezentowaliśmy ma 2GB. Naprawdę potrzebujemy Blu-ray dla naszej gry. Nie wiem jak zrobiłbym to na Xboxa 360 bez pójścia na skróty."

:naughty: :naughty:

Jak zaraz znajde gdzie kupić to jadę :good:

Opublikowano

A ja czekam na Tekkena 6, cholera tylko za***iście długo jeszcze :chytry:

Opublikowano

no niestety trzeba poczekas ale jest juz nowy Street Fighter IV ale nie mialem czasu go jeszcze odpalic:/

Opublikowano

ja tam tylko tekkena upalam z bijatyk :decayed:

Opublikowano

to był klasyk pamietam na moje pierwsze playstation sa to chwile ktore nie zapomne gt i tekken :hi:

Opublikowano

Kupiłem ostatnio Mortal Kombat Vs Dc universe .. Całkiem, całkiem :> :good:

Na Street Fightera też się czaję :przebiegly:

Tekken 6 to zakup obowiązkowy :cool1:

Opublikowano

Tekken 6 to zakup obowiązkowy :cool1:

sie rozumie :kox:

może na zlocie zimowym coś pogramy :naughty:

Opublikowano

Tekken 6 to zakup obowiązkowy :cool1:

sie rozumie :kox:

może na zlocie zimowym coś pogramy :naughty:

:polew: :polew:

Zrobimy sobie Turniej żelaznej pięści :kox:

Opublikowano

Zrobimy sobie Turniej żelaznej pięści :kox:

w kostiumach :polew: :polew: :polew:

ktoś tam pytał czy można kupić :

http://ultima.interia.pl/Killzone_2_PL/i6748/

Opublikowano

ktoś tam pytał czy można kupić :

http://ultima.interia.pl/Killzone_2_PL/i6748/

Nie ktoś tam, tylko szef :krol::decayed:

W Saturnie do Killzona dodają Helikopter w Ogniu w Blue Ray-u.. W media i empiku koszulki Killzone 2, ale jest limit sztuk..

Opublikowano

Sorki zmienie wam temat

Na jakich kartach graficznych udało wam sie odpalić GTA4? Ja mam GF7600gs i lipa niechce ruszyć nawet na nowych sterach :gwizdanie: rozglądałem sie za nowa kartą graficzna np GF9600GT ma ktos taka moze napisać jak radzi sobie własnie z GTA4 :mysli:

Opublikowano

Zrobimy sobie Turniej żelaznej pięści :kox:

Szkoda że mnie nie bedzie ,bo bym wam mordy obil dokładnie

[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 11:19_________________________________________________

Sorki zmienie wam temat

Na jakich kartach graficznych udało wam sie odpalić GTA4? Ja mam GF7600gs i lipa niechce ruszyć nawet na nowych sterach :gwizdanie: rozglądałem sie za nowa kartą graficzna np GF9600GT ma ktos taka moze napisać jak radzi sobie własnie z GTA4 :mysli:

Teee majster , kup se konsole i nie bedziesz miał problemów za kartami , itp na jakieś 5 lat :polew:

EOT :decayed:

Opublikowano

Na jakich kartach graficznych udało wam sie odpalić GTA4? Ja mam GF7600gs i lipa niechce ruszyć nawet na nowych sterach :gwizdanie: rozglądałem sie za nowa kartą graficzna np GF9600GT ma ktos taka moze napisać jak radzi sobie własnie z GTA4 :mysli:

U mnie chodzi na Core2 Duo E6600@ 3.2GHz, 2GB ramu i GF9800GTX. Do komfortowego grania na max detalach, teksturach, jakości itd potrzeba 4GB ramu i najlepiej czterordzeniowego procka. Na średnich/ wysokich mój konfig spokojnie daje radę.

Jest jeszcze kwestia że na lewych wersjach gra chodzi dużo gorzej niż na sklepowej.Pewnie to kwestia wersji "witaminy", nie wiem dokładnie bo mam ori.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.