Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja ostatnio walczę w Combat Arms EU, i powiem że całkiem całkiem się napidala i co ciekawsze darmowa gra i brak jakichkolwiek lagów. Może zrobimy se jakis turneo?

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja ostatnio walczę w Combat Arms EU, i powiem że całkiem całkiem się napidala i co ciekawsze darmowa gra i brak jakichkolwiek lagów. Może zrobimy se jakis turneo?

Coś wszedłem na stronke, popatrzyłem i chyba realizm nie jest za mocną stroną tej gry ? (np. chodzenie i ciągłe strzelanie za bardzo nie psuje celności)

Opublikowano

Ja ostatnio walczę w Combat Arms EU, i powiem że całkiem całkiem się napidala i co ciekawsze darmowa gra i brak jakichkolwiek lagów. Może zrobimy se jakis turneo?

Jak by ktoś grał to mój nick jak w podpisie ... można by spokojnie jakiś turniej klubowy zrobić :) problemem są Glitche i hacki ale robią update i jest specjalna strona gdzie można to zgłosić ze screenem i bany się sypią.

Ja jednak nie mogę się doczekać na Amercia's Army 3 z zapowiedzi wygląda że będzie grubo :naughty: pomijając poprawioną znacznie grafikę i fizykę gry ma np mieć wbudowanego teamspeaka 3

Jakiego masz nicka Adecneo :mysli:

Coś wszedłem na stronke, popatrzyłem i chyba realizm nie jest za mocną stroną tej gry ? (np. chodzenie i ciągłe strzelanie za bardzo nie psuje celności)

Grafika jest bardzo ładna, bronie są dość dobrze odwzorowane. Jest to bardziej gra arcade niż symulacja pola bitwy, ale rodzaje rozgrywki jak seek&destroy to już nie zwykła nawalanka jak w warrocku. Najmocniejszą stroną gry oprócz grafiki jest grywalność.

Opublikowano

Coś wszedłem na stronke, popatrzyłem i chyba realizm nie jest za mocną stroną tej gry ? (np. chodzenie i ciągłe strzelanie za bardzo nie psuje celności)

Grafika jest bardzo ładna, bronie są dość dobrze odwzorowane. Jest to bardziej gra arcade niż symulacja pola bitwy, ale rodzaje rozgrywki jak seek&destroy to już nie zwykła nawalanka jak w warrocku. Najmocniejszą stroną gry oprócz grafiki jest grywalność.

hmmm może spróbuje i zobacze z czym to się je :naughty:

A nikt tu nie popyla w Battlefield 2142 ? :disgust: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tylko na PC, online kiedys w CS-a, medal of honor, i mialem episod z Lineagem2 ;)

apropos gier samochodowych - LFS jest boski! naprawde :D podobnie jak RichardBurns Rally :D

Opublikowano

MRoger powim Ci. że chwilke pograłem i nawet przyjemna gierka jak na arcade :wink4: Można troszke w nią pośmigać dla relaksu :przebiegly:

Opublikowano

Nie ma to jak po stresującym dniu sprzedać parę headzików :kox: :> :decayed:

Opublikowano

Nie ma to jak po stresującym dniu sprzedać parę headzików :kox: :> :decayed:

Oooooo yeeesss :naughty::evil:

Tylko szkoda, że tak dziwnie sprzęt się kupuj (na określony czas :blink: ) Ale gra spoko :good:

Opublikowano

Mój nick to Adecneo. Jak by co to możesz Mnie poszukać i zaprosić do znajomych.

Gierka wciąga. Ale ostatnio z tymi hackami to trochę wkur..ia.

Opublikowano

panowie mam pytanko przymierzam sie do kupna PS3 i gran turismo 5,i jaka konsole byscie polecili 40GB,60 czy 80GB... filmow tam nie zamiezam trzymac tylko sety z gier,i czytalem ze na nowych konsolach 80GB nie chodza juz gry z PS2 I niema czytnika kart...czy te wszystkie konsole roznia sie tylko pojemnoscia dysku

40 GB i 80GB różnią się tylko pojemnością dysku - mają tylko 2 x USB i brak czytnika kart. Nie odtwarzają gier z PS2.

60 GB ma 4 USB, czytnik kart i jest kompatybilna z PS2.

generalnie nie wiem czy zakupisz jeszcze 60GB... ja kupiłem ponad rok temu, sugerowałem się gierkami z PS2 , ale jak odpalisz gierkę z PS2 to odechciewa się grać, taka jest różnica w grafice... więc kompatybilnościa z PS2 bym się nie przejmował...

ja jeżdżę po mieście w GTA4 i rozrabiam... trochę cisnę w synaAsam czyli Asasina.. :rolleyes:

Opublikowano

COF4 oraz Guild Wars :good:

Opublikowano

z innej beczki, moze ktos by chcial wciagnac collina dirt na X360 i halo 3 ?? po 40 pln za sztuke zupelnie bez rys oczywiscie wersje sklepowe oryginalne :)

ja aktualnie smigam sobie tezz w GTA4 - chyba nigdy sie nie znudzi - misje to sobie samemu mona wymyslac :P

Opublikowano

jak za 40zl(2 szt) to ja biorę obie :decayed:

Opublikowano

70 + wysylka i obie twoje :)

Opublikowano

obczajałem w sobote u brata demo RE5 i Killzone2 , bajka, za miesiąc leci do Libanu a jego PS3 ląduje u mnie na chacie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:naughty:

Daj cynk jak będziesz miał.. Umówimy się na randkę :decayed:

Opublikowano

:naughty:

Daj cynk jak będziesz miał.. Umówimy się na randkę :decayed:

spoko loko , możesz liczyć jak na zawisze :good:

chyba sobie kupie tego residenta :kox: :kox: demo bynajmniej powala na kolana

Opublikowano

Jak juz mowa o resident evil, sprawdzcie sobie całą serie Silent Hill to chyba najlepszy horror jako gra jaki dotychczas powstał. Ja grałem w SH na PS1 jeszcze pózniej w kolejne części na PS2 i PC a na PS3 nie miałem jeszcze okazji bo nie mam konsolki, ale ta gierka nieda wam spokojnie usnąć :good: Film powstał na bazie gry jabyco i raczej jest słabym odzwierciedleniem tej gry. Oczywiscie RS też grałem ale według mnie chowa sie jesli chodzi o klimat :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.