Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak się nic nie opuźni :wink4:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nadchodzi Forza Motorsport 3 :kox:

18560006.th.jpg

Polecam obejrzeć filmiki :slina:

http://www.gamersyde.com/game_1856_en.html

Opublikowano

na filmikach grafika zawsze miażdży, gorzej jak się grę odpali, wtedy nie jest już tak kolorowo :wink4:

Opublikowano

Zauważ, że są tam również filmiki z gameplaya :good:

Opublikowano

Zauważ, że są tam również filmiki z gameplaya :good:

zauważyłem :tongue4:
Opublikowano

A gra ktoś w GTA San Andreas i byłby chętny przejść mi misję learn to fly?

Opublikowano

A gra ktoś w GTA San Andreas i byłby chętny przejść mi misję learn to fly?

Dobre :decayed::naughty:

Opublikowano

:shocked:

ja przejde, pod warunkiem, ze posprzatasz za mnie dzis chalupe :naughty:

Opublikowano

New

Preorder

RRP £44.99

Save £10.00

£34.99

Tekken 6

PlayStation 3

Release date: 2009

Up to 700 Reward Points

New

Preorder

RRP £44.99

Save £10.00

£34.99

Tekken 6

Xbox 360

Release date: 2009

Up to 700 Reward Points

http://www.game.co.uk/search.aspx?platform=*&s=Tekken+6&sort=itemOrderasc

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ja jestem zauroczony GRID'em ta gierka wymiata :naughty:

Opublikowano

Mam Killzone 2 :naughty: :naughty: :naughty: , Nosfer , chcesz pożyczyć ????

Opublikowano

Przeszedłem :naughty: :naughty: Zaraz po premierze.. :good: :good:

Ale możemy się czymś wymienić.. Residenta byś mi pożyczył :naughty::notworthy:

Wbijasz dzisiaj na spot ?

Opublikowano

Przeszedłem :naughty: :naughty: Zaraz po premierze.. :good: :good:

Ale możemy się czymś wymienić.. Residenta byś mi pożyczył :naughty::notworthy:

Residenta bede miał za dwa tygodnie bo sie wymieniłem właśnie na Killzone2 i MGS4.

Tak na marginesie to wam powiem że RE4 bije RE5 przede wszystkim pod względem długości rozgrywki. Dwa razy przechodziłem RE5 i za drugim razem zrobiłem to w 1,5 dnia z przerwami na zabawe z córką :wink4:

Na spocie nie bede , nie mam czym przyjechać :thumbdown:

Opublikowano

ja napierdzielam w pro evolution soccer juz prawie od 10 lat teraz mecze masterlige pes09 na ps3

Opublikowano

ja napierdzielam w pro evolution soccer juz prawie od 10 lat teraz mecze masterlige pes09 na ps3

10 lat :polew: :polew: to chyba grasz w pierwsza czesc na comodere 64:P
Opublikowano

ja napierdzielam w pro evolution soccer juz prawie od 10 lat teraz mecze masterlige pes09 na ps3

Jesteś hardcorem :gwizdanie:

Ja na piłkach nożnych wymiękam po 5 minutach.. :kox: No dobra, Fifa street trochę mnie wciągnęła, ale tam są combosy, salta od ściany i jakieś power-upy :kox: :kox:

Opublikowano

ja napierdzielam w pro evolution soccer juz prawie od 10 lat teraz mecze masterlige pes09 na ps3

10 lat :polew: :polew: to chyba grasz w pierwsza czesc na comodere 64:P

nie na commadore pierwsze pro pod nazwa iss 98 <internacional superstar soccer> bylo juz na psx i tak od ponad 10 lat jestem fanem tej seri

Opublikowano

ja napierdzielam w pro evolution soccer juz prawie od 10 lat teraz mecze masterlige pes09 na ps3

10 lat :polew: :polew: to chyba grasz w pierwsza czesc na comodere 64:P

nie na commadore pierwsze pro pod nazwa iss 98 <internacional superstar soccer> bylo juz na psx i tak od ponad 10 lat jestem fanem tej seri

wiem wiem nie musisz mi tlumaczyc ja z konsolami mialem do czynienia od małego:D iss jest najlepsza pilka fifa sie kryje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.