Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie, zapewne klimat to najlepsza strona tej gry. Bo powiem Ci jak oglądałem gamplay z nowego Silent Hill, to graficznie nie powala.. fizyka świata też nie.. no i potwory - chodzące klony.. :no:

Może kiedyś przez to przebrnę :)

Póki co w kolejce stoi:

-Naruto

-Final Fantasy XIII

-RE 5

-Tekken 6

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak juz mowa o resident evil, sprawdzcie sobie całą serie Silent Hill

bardzo dobrze znam Silent Hill , najlepsza jest 2 potem 1 na PS2 , reszta :thumbdown:

Opublikowano

Jak juz mowa o resident evil, sprawdzcie sobie całą serie Silent Hill

bardzo dobrze znam Silent Hill , najlepsza jest 2 potem 1 na PS2 , reszta :thumbdown:

Dokładnie pierwszą częśc katowałem na emulatorze PS1 na PC nawet dawało rade ale brakowało pada od playa

Opublikowano

Pierwszy teaser Need for speed Shift[br]

http://www.youtube.com/watch?v=eUTEC66TVXI

[br]

Przypomina GRIDa ale to akurat działa na jej korzyść ;) Będą Audiczki :a4fan::evil:

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie.

Zmienilem konsole, na starej zostal profil i save'y - chcialbym to przeniesc do nowej [na drugi dysk]. Ktos sie bawil w taka operacje? :gwizdanie:

Widzialem rozne Migration Kity, ale nie zglebialem jeszcze tematu.

Chodzi oczywiscie o X360.

Opublikowano

Mój nick to Adecneo. Jak by co to możesz Mnie poszukać i zaprosić do znajomych.

Gierka wciąga. Ale ostatnio z tymi hackami to trochę wkur..ia.

No dodałem cię do znajomych ale nie mogę trafić Ciebie on-line. Może tobie się uda mój nick: _ArT_

Ta ci chakeży (specjalnie) to drażnią strasznie...gdzie tu sens i logika, każdy jego strzał Headshot :fool:

Opublikowano

flyer poszukaj tutaj x360iso.org

Opublikowano

only CS :>

Opublikowano

kto gra w Mirror’s Edge? potrzebuje opinii

Opublikowano

Na pececie tochę pograłem i wydaje się ciekawa. Ładna oprawa graficzna, niezła muzyczka no i gameplay dający frajdę. To taki prawie "parkour" na kompie ;)

Tu masz recenzję może coś Ci pomoże:

http://www.gametrailers.com/player/42568.html

Opublikowano

sporo recenzji na necie poczytalem o niej i jestem zdecydowany do zakupu. nowe tchnienie w swiecie gier :decayed:

Opublikowano

A ja gram w Hard Truck-a :) Bo mogę pić piwo, palić fajke i grać jednocześnie :) Teraz chyba się przerzuce na Euro Truck.

A jak nie mam piwa :( to Sniper, NFS, i strategie z cyklu Twierdza, Age of Empires (Mitologies) itp.

Opublikowano

A pamieta ktos gdzie sie odblokowywalo vipera w Carbonie, ostatnio sobie troche jezdze i jakos te inne auta za wolne dla mnie sa :naughty:

Interesuje mnie konkretnie na ktorym terenie to bylo ??

Opublikowano

A pamieta ktos gdzie sie odblokowywalo vipera w Carbonie, ostatnio sobie troche jezdze i jakos te inne auta za wolne dla mnie sa :naughty:

Interesuje mnie konkretnie na ktorym terenie to bylo ??

To czym tak śmigasz ????

Opublikowano

ja gram w sapera;P

Opublikowano

A pamieta ktos gdzie sie odblokowywalo vipera w Carbonie, ostatnio sobie troche jezdze i jakos te inne auta za wolne dla mnie sa :naughty:

Interesuje mnie konkretnie na ktorym terenie to bylo ??

To czym tak śmigasz ????

Obecnie mercem i db9 ale to nie ta klasa co Viperek :gwizdanie:

Opublikowano

A pamieta ktos gdzie sie odblokowywalo vipera w Carbonie, ostatnio sobie troche jezdze i jakos te inne auta za wolne dla mnie sa :naughty:

Interesuje mnie konkretnie na ktorym terenie to bylo ??

A mnie Lambo (Gallardo) najbardziej pasi (z pełnymi modami) - jednak Qwatro to jest to!

To czym tak śmigasz ????

Obecnie mercem i db9 ale to nie ta klasa co Viperek :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja gram w TIBIE :naughty: :naughty:

Czasem nawet w Pro evolution soccer 2009 z bratem na padzie :evil:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 00:58_________________________________________________

only CS :>

Też nieraz gram w CS'a

Opublikowano

Ja gram w TIBIE :naughty: :naughty:

Przy Tibi życie ucieka :) Jak wszyscy zaczęli w to grać kilka lat temu, też pograłem, ale po 20 poziomach przestałem, bo stało się to nudne i stwierdziłem, że poza stratą czasu, nic z tego nie ma. Ta gra strasznie pochłania czas.

Obecnie nie gram praktycznie w nic, na kompie nie mam żadnej gry, a na x360 pogram czasem, jak brat gra (samemu nie mam jakoś ochoty odpalić konsoli :> ). Teraz jak już przy okazji brat odpali konsole to pogram chwilę w gta IV albo nfs.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.