Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie' date=' proszę o wsparcie techniczne:

chodzi o grę ZOO TYCOON,

żeby grać trzeba mieć grę tzw. podstawę i później dokupować tzw. dodatki,

teraz tak:

siostrzeniec ma dodatek nr.5 zakupiony w Italii, nie ma podstawy.

Jeżeli kupię podstawę w Polsce i wyślę mu, to czy ta gra ruszy?

Następne pytanie:

czy w przypadku tej gry dodatki można uruchamiać w dowolnej kolejności,

czy też najpierw dodatek nr.1 + 2+ 3+4+5 ???

[/quote']

Myślę, że nie potrzeba.. :hi:

To sa chyba osobne dodatki. Coś a`la dodatki do SIMS. Doinstalowujesz je do wersji podstawowej po czym w grze pojawiają Ci się nowe zwierzęta, jedzenie, gadżety, akcesoria czy co tam jeszcze jest.

Na 99,9%

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dodatki nie musisz w kolejności tak jak Nosfer pisze, natomiast czy pójdzie włoski dodatek na polskiej podstawie :mysli: że tak :wink4:

Opublikowano

Koledzy ma ktoś takie głośniki Logitech Z-5500 THX ?? podłączone do xboxa360??

Opublikowano

Koledzy ma ktoś takie głośniki Logitech Z-5500 THX ?? podłączone do xboxa360??

Czaję się na takie do PS3 na kablu optycznym :kox: :kox: Ale będzie dopierdzielało :kox::naughty:

Opublikowano

nie ta forza to mnie rozwala nie ma jak przewijanie mona jeden zakret poprawiac 10 razy i opcja ze masz kierowce i on jezdzi za ciebie :wallbash:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 18:20_________________________________________________oj widze ze tekken 6 sie pojawial jestem ciekaw co to bedzie premiera tekkena na x360 podziele sie uwagami tak w sobote lub w niedziele jak wytrzezwieje

Opublikowano
rozwala nie ma jak przewijanie mona jeden zakret poprawiac 10 razy i opcja ze masz kierowce i on jezdzi za ciebie
Odwróć sytuację... śmigaj sobie endurance'a i zmocz grubo gdzieś przy końcu :naughty: wkurw jakich mało a tak to luzik... :pali:

A opcja wynajęcia Miałczyka była od zawsze... wpada marna kasa ale jest szansa że myknie za Ciebie nielubiane wyścigi :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Reniu, masz juz fulla Forzy 3? Te pochlebne recenzje coraz bardziej mnie przekonuja zeby kupic pelna wersje... :gwizdanie:

Opublikowano

Reniu, masz juz fulla Forzy 3? Te pochlebne recenzje coraz bardziej mnie przekonuja zeby kupic pelna wersje... :gwizdanie:

pier**l Forze , Halo ODST jest lepsze :kox::polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano
Reniu, masz juz fulla Forzy 3? Te pochlebne recenzje coraz bardziej mnie przekonuja zeby kupic pelna wersje... :gwizdanie:

Tutaj opisałem moje wrażenia z fulla:

A ja wczoraj pograłem w fulla i muszę powiedzieć że gra daje radę :good: Jest lepsza od GT5P no i rzecz jasna od FM2 ;)

Traski i scenerie są ładnie przygotowane, auta bardzo szczegółowe, pojawiły się SUVy, są świetne wstawki przy bezczynnośći (taki screensaver) i replaye (podkręcone w stosunku do samej gry, tak samo jak m.in. w GT5P). Pojawiły się również wnętrza (Shift ma lepsze), dorzucili tryb driftu oraz możliwość cofania czasu przy niepowodzeniu.. W kwestii prowadzenia jest jak zwykle bardzo dobrze, chyba bardziej czuć masę autek. Tuning jak zwykle świetny, masa części i opcji malowania i oklejania.

Hehe... do S4 B6 można wpakować V10 od R8 :kox:

Ja nie miałem styczności z demem, ale znajomek mówił, że demo chodziło jakoś bardziej topornie. Fullas jest lepszy.

Ogólnie to jestem skrzywiony jeśli chodzi o takie gry :kox: więc jestem nie do końca obiektywny :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

FEAR2 im dluzej gram, tym mocniej sie wkream :kox:

Kupilem sluchawki, ale nadal nie sadze zeby ta gra byla jakos strasznie "horrrorowa" :wink4: - pare razy ciary przeszly i tyle :decayed:

Na FM3 juz sie nastawiam... oprocz tego MW2, Brutal Legend... eh, same wydatki :kox:

Opublikowano
Brutal Legend

Ciachałeś Demo ? :kox: śmieszna gra.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie... nie lubie dem ;)

Ale ogladam trailery na live'ie zawsze :kox:

Opublikowano

A ja skończyłem Gears'ów 2, skończyłem Assassin's Creed - to drugie nieco monotonne, bo powtarza się wciąż podobne misje, ale bardzo klimatyczna jak dla mnie i wciągająca - niecierpliwie czekam na AC2 :>

Teraz jeszcze Operation Flashpoint i MW2 i koniec wydawania pieniędzy :naughty::kox:

Opublikowano

Yo a może ponaparzamy klubowo w COD4 :naughty: czy się cykacie prawdziwej wojny ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Aydaho... ale my tutaj... prawdziwi gracze... mamy konsole :decayed:

Ja odliczam juz dni do premiery COD:MW2 :kox:

Opublikowano

Ja jakiś czas temu grałem w COD4 na singlu i na multi trochę ale jakoś mnie nie wciągnęło ;) Obecnie gram na PC w Test Drive Unlimited a na PS3 w NFS Shift i Gran Turismo 5 Prologue :evil:

Może ktoś gra w wyżej wymienionego Test Driva na multi ?? :>

Opublikowano
  • Autor

W TDU to ja gralem 3 lata temu :D ... chociaz nie powiem, ostatnio go odswiezylem z nudow :cool1:

Opublikowano

Czaro dawaj nicka z PSa.. :kox:

Pomierzymy się na trasach.. :gwizdanie:

Opublikowano

Aydaho[/b]... ale my tutaj... prawdziwi gracze... mamy konsole :decayed

prosze Cię nie ma nic gorszego do FPP niż to badziewne urządzonko z dwoma sutami - only kibord :good:

pozatym statystyka tego posta pokazuje wyrażnie - najwięcej prawdziwego grania jest na PC :naughty:

Opublikowano

Bo to stary wątek jest i nie ma możliwości zmiany :naughty:

BTW: Nie staraj sie w tani sposób udowodnić, że nie jesteś nudziarzem :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.