Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem TEKKENA 6.

Mogę dzisiaj powiedzieć parę rzeczy, na podstawie swojego niebanalnego doświadczenia w tej grze :naughty::

- rozgrywka, styl walki, klimat w walce, ciosy, zawodnicy, etc. 9/10 :good:

- tryb Arcade mnie zawiódł. Zawsze uważałem że mocną stroną gry jednosobowej w TEKKENIE był tryb Arcade, gdzie po przejściu gry jakimś zawodnikiem odblokowywał się następny, podczas gry, między kolejnymi poziomami były Cut-scenki opowiadające historię zawodnika, no i na końcu unikatowe zakończenie. W tej części nie wiem dlaczego zrezygnowali z cut-scenek, wszyscy zawodnicy są odblokowani już od samego początku. W Arcade po prostu skaczemy ze Stage`a do Stage`a i tyle.. Przez większość czasu myślałem w ogóle, że włączyłem nie ten tryb. Dla mnie porażka po całości..

- Tryb STORY, dość ciekawe rozwiązanie, ale zmarnowany potencjał.. W tym trybie właściwie umieścili HISTORIĘ, zaczynamy grę, z ładnym filmikie, w trakcie gry kolejne scenki, filmiki, odblokowują się zawodnicy (którzy tutaj są niedostępni). Dodam, że ten tryb to coś w rodzaju Zręcznościowej nawalanki, biegamy po poziomach, tłuczemy z kopa przeciwników, na koncu planszy jest BOSS (jakiś zawodnik z TEKKENA) walimy go w łeb. I historia trwa dalej.. W tym miejscu co kilka leveli odblokowuje nam się ARENA (mamy mapkę, po skończonym poziomie, i możemy wybrac gdzie się udać) W Arenie idziemy już jak to przystało na TEKKENA po trupach kolejnych zawodników tak jak w ARCADE.

- Mutiplayer Online – fajna rzecz : ) Na razie zagrałem jedną walkę, która z reszta przegrałem.. Ale mi się podoba.. Niedługo wpierdzielę Ogrowi, więc tym bardziej będzie fajnie. ;)

- Jest jeszcze kilka innych trybów, ale jeszcze nie przetestowałem..

Generalnie zawiódł mnie ARCADE i to, że nie trzeba odblokowywać zawodników.. Reszta super. Standardowo.

Oczywiście w trakcie gry zdobywamy kasę, są jakieś loterie, ruletki gdzie można wyrwać dodatkowo kilka tysięcy, za tą kasę można edytowac postacie, kupować gadżety etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Że tak spytam, skończyłeś całą gierę w 6,5h?? :shocked:

Nie cala... kampanię. Tyle zwykle trwa kampania w tego typu grze. Tylko GTA4 bylo mega dluga gra... Assassin's Creed byl za dlugi :)

Oprocz kampanii masz jeszcze multiplayera + spec-ops (miesje specjalne), wiec rozrywki bedzie duzo wiecej niz 7h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiliście smaku na MW2 :drool:

Co oni upchnęli w tych 11GB? :blink:

A mi jak na złość X-Fi zdechł :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81 :naughty:

mniam mniam :slina: :slina:

Jak ten "szit" wyjdzie, to od razu wciągam - na to jeszcze oprócz MW2 I OF kasę odłożę. Fajne, że dodali więcej opcji uśmiercania oponentów - nie będzie tak nudno. Do tego jeszcze różne sposoby przemieszczania się oraz pływanie i nurkowanie :kox:

Labek - ja jak mnie na początku poniosło, to raz wstałem z fotela do pracy prosto :polew::naughty: Michaś jak widać już popadł w maniakalne młócenie :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 13:08_________________________________________________Zajebioza

:kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek

No k**wa... proszę Cię :kox:

Z sennheiserkow jestem bardzo zadowolony, swietne sa jak na ta cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek

No ku***a... proszę Cię :kox:

Z sennheiserkow jestem bardzo zadowolony, swietne sa jak na ta cene.

:laghing2: zapomniałem, że z reguły to panna do swojego faceta tak lubi powiedzieć :kox: :kox: Forgive me :>

Myślałem właśnie, żeby sobie coś takiego sprawić - nie ma co rodziny po nocach budzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...