Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany a jak to jest z multiplayerem na PC w COD MW2?? można normalnie sie przyłączyć do gry czy on jest płatny??

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie a gral ktos juz w SAW (piła) ??

Opublikowano

jak gra jest zrobiona na podobieństwo najnowszej części filmu, to bym się zbyt wiele nie spodziewał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Gry na bazie filmow sa zawsze slabe...

Opublikowano

gra jest zrobiona na podstawie wszystkich czesci... uwazasz ze ostatnia czesc jest slaba ?? :mysli:

e tam jakies gry napewno sa dobre - nie jestem takim maniakiem zeby odrazu jakas przytoczyc :rolleyes:

Opublikowano

Pany a jak to jest z multiplayerem na PC w COD MW2?? można normalnie sie przyłączyć do gry czy on jest płatny??

Normalnie za darmo można grać. Potrzebny jest tylko steam.

Opublikowano

Pany a jak to jest z multiplayerem na PC w COD MW2?? można normalnie sie przyłączyć do gry czy on jest płatny??

Normalnie za darmo można grać. Potrzebny jest tylko steam.

dzieki :good:

Opublikowano

ja dzisiaj spać nie mogłem i od 2:30 do 5:30 katowałem A.O.T. na profeszional.. ciężko jak chooj :naughty: ale gamescore nęci :decayed:

Opublikowano

A ja zmęczyłem cała Favalę i platformę w MW2 i lecę do Gułagu :naughty::kox: (ale na rekrucie :polew:)

Opublikowano
  • Autor

ja dzisiaj spać nie mogłem i od 2:30 do 5:30 katowałem A.O.T. na profeszional.. ciężko jak chooj :naughty: ale gamescore nęci :decayed:

what's A.O.T. ? Co Ci po tym gamescore, jak nawet do live'a nie mozesz sie podpiac :decayed:

A ja zmęczyłem cała Favalę i platformę w MW2 i lecę do Gułagu :naughty::kox: (ale na rekrucie :polew:)

na rekrucie to sie konczy cala w gre w jeden wieczor :decayed:

Opublikowano
na rekrucie to sie konczy cala w gre w jeden wieczor :decayed:

Flyer... nie każdy urodził sie z padem w ręku :polew:

Opublikowano

what's A.O.T. ? Co Ci po tym gamescore, jak nawet do live'a nie mozesz sie podpiac :decayed:

własna satysfakcja :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ile masz G? :)

Opublikowano

Ile masz G? :)

mam teraz nową konsole od miesiaca :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

koło 3000

na tej co sie rozsypała miałem troszke wiecej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

W miesiac zrobiles 3000G? To ile Ty grasz?

Ja w rok zrobilem 11500... a gram naprawde nie malo.

Opublikowano

W miesiac zrobiles 3000G? To ile Ty grasz?

Ja w rok zrobilem 11500... a gram naprawde nie malo.

na samym shift-cie zrobiłem prawie 1000 , miałem urlop to sie grało :wink4:

dlatego teraz piłuje Army of Two , tam za byle pierdołe wskakuje 30 G :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

na rekrucie to sie konczy cala w gre w jeden wieczor :decayed:

Czasu masz za dużo wolnego, boś kawalier :polew:

W miesiac zrobiles 3000G? To ile Ty grasz?

Ja w rok zrobilem 11500... a gram naprawde nie malo.

jak ja kupiłem swoją, to na ACI, GoW2 i Blazing Angels 2 zrobiłem w 2 tyg 1000G, więc spokojnie można w miesiąc 3000G machnąc - tym bardziej moskal, który kolekcję ma niemałą :naughty: i się nie znudzi :kox:

Opublikowano

Czasu masz za dużo wolnego, boś kawalier :polew:

i tu byś sie pomylił bo kawalerem jestem ,ale mieszkam z kobietą i mam 1.5 roczną córeczke która mi wyłącza xboxa a w szczególności PS3 bo tam sie dioda świeci :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja o Michale aka Flyer pisałem :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja kawaler, ale tez mieszkam z kobieta... :kox:

Ona poprostu idzie spac... a ja tne :naughty: - a jak w weekend ma szkole (MGR), to co mam bidny robic? :naughty::kox:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 12:52_________________________________________________Tez prawda... ja Shifta opuscilem na 35lvl i juz mialem ponad 700G...

No i z reguly gram w jedna gre w danym czasie... wiec zbieram mniej G :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.