Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

geek-squad-demotivational-poster.jpg

Następnie naprawił peceta by móc pisać na forum :kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oprócz Killzone 2, sąsiad podrzucił mi wczoraj z nienacka Uncharted 2 :good:

będzie sie dzialo aaa i mam z powrotem neta na PS3 dziex oniak :wink4:

skoro jest znowu net na konsoli to zassałem demo Batman, nawet fajne, grał ktoś w całośc?

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

Wszystko to efekt dobrej organizacji wolnego czasu :decayed:

Czy Ty w ogóle bzykasz ? :mysli:

Bardziej martwie sie o moskala... :mysli: 3000G w miesiac :shocked:

czy on wogóle śpi ??? :kox: :kox: :kox:

Malo :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

no zagralem dzis w pile na pierwszy rzut oka wporzadku na poczatku trzeba sie uwolnic z maski trza nakrecic sie troche padem i kombinacja guzikow troche zagadek nakombinowalem sie na poczatku juz z kodem do klódki ale dałem rade grałem tylko chwile bo malo czasu ale wydaje sie oki i wciagajaca

Opublikowano

Czy Ty w ogóle bzykasz ? :mysli:

Bardziej martwie sie o moskala... :mysli: 3000G w miesiac :shocked:

spoko , mam przedwczesny wytrysk :good::decayed:

Opublikowano

no zagralem dzis w pile na pierwszy rzut oka wporzadku na poczatku trzeba sie uwolnic z maski trza nakrecic sie troche padem i kombinacja guzikow troche zagadek nakombinowalem sie na poczatku juz z kodem do klódki ale dałem rade grałem tylko chwile bo malo czasu ale wydaje sie oki i wciagajaca

pierwsza zagadka to z tymi drzwiami od kibla? widzialem filmik na Youtube-jakbys czegos nie mogl przejsc to sobie zerknij :decayed:

ja jeszcze nie gram ale za jakis czas kupuje x boxa wiec sobie pogram :naughty:

dobre te fotki tych "sportowcow" :polew:

Opublikowano

MW2 miażdży :evil::naughty:

Dopiero na 7 misji jestem (czasu mało ;( :naughty: ) ale te akcje w fawelach :kox:

Jakby do gniazda szerszeni wlazł

z-5500 + x-fi i drżyjcie sąsiedzi :decayed:

Favela to chyba najbardziej niezrównoważony etap MW2 - same oszołomy latają i samobójcy :naughty:

Później rzeczywiście się klimat zaczyna robić odpowiedni :wink4:

Teraz muszę zabrać się za granie na jakimś weteranie, bo na rekrucie słabizna i nie ma tego efektu :kox: Spodziewałem się chociaż pogoni za Makarowem, a tu .upa :>

A te wasze Panowie komentarze na temat Flyer'a są nie na miejscu - mówili ostatnio w Radio M., że Michał struga im teraz strony internetowe i robi ulotki do druku, może to dlatego czasu nie ma :gwizdanie:

W zamian spora ekipa Black bije gamepoint'y na jego koncie :polew:

Michał - jak ACII ?? Tak jak w recenzjach ?[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 20:38_________________________________________________

Bardziej martwie sie o moskala... :mysli: 3000G w miesiac :shocked:

Słyszałem, że dorobił ostatnie 0 (zero) w Paint :naughty:

Opublikowano

Słyszałem, że dorobił ostatnie 0 (zero) w Paint :naughty:

cienki ze mnie grafik , nawet w paint'cie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Na razie nie wypowiadam sie o ACII, bo gralem wczoraj raptem 20min :wink4: - grafika praktycznie na tym samym poziomie, moze ciut lepsza... miasto wreszcie zyje, mozna spotkac roznych ludzi. Napisze wiecej jak pogram ;)

Opublikowano

Skończyłem Cod MW2 :)

znaczy skończyłem kampanie (mam 51,7%)

Biore sie za SHIFTA

i TIME SHIFT

Kupiłem sobie Gears of War 2 za 49 zł w empiku

bo pierwszą płyte rozwaliłem :)

i bede tez młucił na kolejnych poziomach :)

Opublikowano

Gears of War 2 w Empiku 49 pln??? Nie przypadkiem GoW 1 :gwizdanie:

A ja łomocze teraz w FM3 - zakupiłem sobie RS4 i jest ok :naughty:

Jest jeden mały problem - chyba mi się ręce zestarzały nieco, bo na "hard" z każdego zakrętu "wylatam" :polew: bez esp

Skończyłem Cod MW2 :)

znaczy skończyłem kampanie (mam 51,7%)

Biore sie za SHIFTA

i TIME SHIFT

Kupiłem sobie Gears of War 2 za 49 zł w empiku

bo pierwszą płyte rozwaliłem :)

i bede tez młucił na kolejnych poziomach :)

Rozumiem, że nożykiem ciskałeś już na koniec kampanii?? To jest ~52% całości, bo nawet nie sprawdzałem ?

Opublikowano
  • Autor

Zeby miec 100% w singlu trzeba zaliczyc Veterana + wszystkie intemy ;)

btw, Assassin's Creed II miazdzy cyce :evil:

Opublikowano

Zeby miec 100% w singlu trzeba zaliczyc Veterana + wszystkie intemy ;)

btw, Assassin's Creed II miazdzy cyce :evil:

Haha - ja myślałem, że skończyłem :polew: a to ci :gwizdanie:

ACII czy lakierowanie pakietu S-Line, ACII - S-Line, ACII, S......ACII :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

Pomysl tak... ACII to lakierowanie polowy zderzaka... ACII :kox:

Opublikowano

lakierowanie dokładek przód, tył i listew bocznych + montaż wszystkiego mam za 500pln :naughty:

A poważnie, to będzie lakierowanie, bo sobie humor poprawię i mojej małej się należy coś za wożenie Pancia :naughty::kox:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 11:29_________________________________________________Przy okazji pytanko - mam FM3 z PL napisami. Konto niby się zrobiło na UK i czy to przez to mogę mieć dalej angielskie teksty na tv??

PL tekstu niestety nie uświadczyłem - no, chyba że po naszemu pisze się inaczej A4 niż po angielsku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio z jezykiem cos sie posralo, bo zawsze mialem menu po PL, a niedawno, po apdejcie softu w konsoli zmienil mi sie na EN.

Sprobuj od zmiany ustawienia jezyka w konsoli jesli masz tez angielski.

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Assassin's Creed II @ PS3 :kox:

Po dłuższej grze muszę powiedzieć, że framerate na PS3 to jakaś kpina. Czasami naprawdę jest potwornie niski, screen tearing towarzyszy prawie cały czas. Eh... historia lubi się powtarzać, pierwsze AC miało podobne problemy na PS3.

:D

btw, polecam ta gre kazdemu... jest GENIALNA!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.