Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

A jak dalsze wrażenia z Dragon`s Age ?

Wciąż wciąga.. ?

Gra jest za***ista aż do samego końca. Niedawno udało mi się ją skończyć i jestem nasycony :>

Nie jest krótka co w dzisiejszych czasach jest warte zauważenia, fabuła dobrze rozbudowana, dobre spolszczenie. Moim zdaniem jedna z fajniejszych gier tego typu.

Pełna zgoda.

20 godzin gry za mna, a tu ponoc 25% terenu odkryte. Naprawde, swietna, wciagajaca gra. Jak dla mnie minimum 9/10.

W zasadzie jedyne co mnie denerwuje, to niemożnosc skakania i czasami zdarzajace sie "niewidzialne" sciany. Tj. Zamiast zejsc po jakiejs sciezce na dol przez krzaki, to musialem isc dookola ;)

OldSchool :cool1::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie do grajacych w FM3 - mozna jakos podgladac czasy znajomych?

Leaderbords sa... przegladam... ale nie widze zadnego filtra zeby pokazywal mi czasy moich znajomych... :gwizdanie:

Nie wierze, ze nie ma takiego ficzera... ale nie moge go znalezc :disgust:

Ja próbowałem to samo zrobić i niestety też nie doszedłem. Jak dziś będzie chwila usiąść, to się obczai :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej grze jest. Jak się wybierze samochód, następnie lokalizacje , to później przy wyborze toru wciskamy Y, i jak się ukaże tabela z czasami to X'em się zmienia na przyjaciół. Ale z tego co widzę to nie ma czasów z kariery :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To slabo... w "wolna gre" poki co nie gralem.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 15:44_________________________________________________Jak dobrze pojdzie to zaraz wyrwe DIRTa 2 na allegro za 55PLN :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 16:56_________________________________________________No i sie nie udalo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie film gdzie cziksa rozwaliła chłopakowi X360?

Tu zemsta :evil:

http://www.smog.pl/wideo/31043/pamietasz_laske_ktora_rozwalila_chlopakowi_xboxa/

ps. na moje wszystko i tak było ustawiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie film gdzie cziksa rozwaliła chłopakowi X360?

Tu zemsta :evil:

http://www.smog.pl/wideo/31043/pamietasz_laske_ktora_rozwalila_chlopakowi_xboxa/

ps. na moje wszystko i tak było ustawiane

:polew: doigrała się, laptop za 2tys $. Chyba więcej na tym straciła :naughty: Jak w starym polskim przysłowiu "ten się śmieje..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update Forzy przyniesie oprocz S4 B8 kilka fajnych furmanek :evil:

Stirling_Moss_1.jpg?n=7767

Lambo_LP670_2.jpg?n=9168

Jaguar_XFR_5.jpg?n=6236

Audi_R15_2_2.jpg?n=732

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie sofy w firmie w piwnicy gdzie tniemy na xboxie... mega wygodne sa... ale kolor to dobrales iscie... smierdzacy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie sofy w firmie w piwnicy gdzie tniemy na xboxie... mega wygodne sa... ale kolor to dobrales iscie... smierdzacy :decayed:

e tam :)

:kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

FM3 zakupiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat :D FM3, czy CoD MW2 :mysli: Obu nie kupię, bo nie mam tyle kasy :(

W FM3 jest multiplayer pozwalający grać z innymi? Czy tylko mogę porównywać swoje czasy do czasów innych graczy?

P.s.

Pufa fajna, kiedyś na premierze NFS Undercovera na takiej grałem, wygodnie się na tym gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW2 tez ma fajne multi... :)

Wlasnie gralem z kumplem z Austrii w spec-opsy.

Gra we 2 + headsety (czyli to czego posiadacze PS3 nie uswiadcza :decayed: ) - to za***isty fun :good:

Niestety spec-opsy sa dosc trudne... szczegolnie na veteranie meczylismy misje po chyba 20-30x...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz w MM i Forza 3 jest mega :kox: Znowu w MW2 też by się pograło, w takie gry jak MW2, CS Source, DoD Source przez neta można grać bez końca. Zamawiam MW2, Forza poczeka, używkę może się wyrwie za jakiś czas, póki co jest Forza 2.

p.s. Przydałby się jeszcze LCD u siebie w pokoju :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj łoiliśmy u Lucasa J.Danielsa :kox: i Shifta na G25 :good:

jazda :kox: ale czekam na sprawdzenie na tym sprzęcie GT5 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...