Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Ten NFS S2 ma aspiracje żeby być lepszą grą niż GT5. Kto wie, może będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten NFS S2 ma aspiracje żeby być lepszą grą niż GT5. Kto wie, może będzie.

Szkoda, że nie grałem w GT5 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to bardzo podobał mi się pierwszy Shift i pewnie w tego tez będę grał. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten NFS S2 ma aspiracje żeby być lepszą grą niż GT5. Kto wie, może będzie.

Heh, dobre efekty dżwiękowe ( chyba będę musiał w końcu tubę kupić :kox: ), dużo kolorowych naklejek na autach i wielkie spojlery... Ale czy lepiej się będzie grało :mysli:

Przekonamy się już wkrótce... Kiedy to wychodzi :?:

Szkoda, że nie grałem w GT5 :thumbdown:

Nie żartuj... Ja tam nie żałuję :wink4:

Już niedługo założymy Sobie temat SHIFT 2 On-Line dla KOZAKÓW :kox::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jak sie bedzie gralo w shifta 2 - gdzie widok z kokpitu bedzie tak "latał" - w tdu2 mi to zupelnie nie pasi, nie czuje auta :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten NFS S2 ma aspiracje żeby być lepszą grą niż GT5. Kto wie, może będzie.

Heh, dobre efekty dżwiękowe ( chyba będę musiał w końcu tubę kupić :kox: ), dużo kolorowych naklejek na autach i wielkie spojlery... Ale czy lepiej się będzie grało :mysli:

Przekonamy się już wkrótce... Kiedy to wychodzi :?:

Szkoda, że nie grałem w GT5 :thumbdown:

Nie żartuj... Ja tam nie żałuję :wink4:

Już niedługo założymy Sobie temat SHIFT 2 On-Line dla KOZAKÓW :kox::naughty::decayed:

Hahaha.. Dobra :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak bo nie mam dwóch konsol ani TV 60" ani kilku graf na pokładzie :polew:

czyli należy ci sie BAN :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz obejsc bana :decayed: i wydac blyskawicznie 20000zl lub wiecej na taki sprzecik :wink4:

ciekawe kiedy grafa bedzie bardziej zblizona do tej pierwszej pokazowki LIVE Action :kox: :kox: :kox:

pewnie 7 -10 lat :mysli:

Mam nadzieje ,ze sie doczekamy :> biorac pod uwage kataklizmy wodne itp. przez ostatnie 1.5 roku :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz obejsc bana :decayed: i wydac blyskawicznie 20000zl lub wiecej na taki sprzecik :wink4:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz obejsc bana :decayed: i wydac blyskawicznie 20000zl lub wiecej na taki sprzecik :wink4:

:facepalm:

lub kupic kolejne A4 b5 moze wtedy przejdzie :decayed:

:wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa wlasnie doczytalem Reniu ze to zarty z tym banem :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 15:04_________________________________________________Sorry za OT :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 15:06_________________________________________________wracam do gry Crysis 2 cos pisza, ze nie bedzie mozna podkrecic grafiki tak jak przy poprzednich :kox:

ma ktos jakies info. i moze to potwierdzic :mysli:

bo wydaje mnie sie, ze to bzdura :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma pojemność płyty do wydajności wyświetlanej grafiki? :cool1:

A no ma tyle, że wejdzie więcej tekstur w lepszej rozdzielczości i nie ma potrzeby doczytywania ich podczas rozgrywki tak jak ma to miejsce w przypadku gier na Xboxa 360 które muszą się zmieścić na DVD 8GB. Takie Uncharted 2 zajmuje ponad 20gb co właśnie przekłada się na jakość grafiki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstur jak i innych danych wejdzie więcej ale układ graficzny musi to jeszcze przetworzyć i tu mu w żadnym wypadku nie pomaga większa pojemność dysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem gry, ktora na X360 zajmowalaby wiecej jak 6GB :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiaczki Uwierzcie mi iż Crysis 2 będzie inaczej na PC a PS3 i X-klocku wyglądać... dal porównania Specyfikacja PS3

CPU 3.2 GHz Cell Broadband Engine

GPU RSX 'Reality Synthesizer' 500 MHz, 256 MB GDDR3 650 MHz @ 1,3 GHz (w starszych modelach pamięć ma taktowanie 700 MHz @ 1,4 GHz)

Pamięć operacyjna 256 MB RAM 400 MHz @ 3,2 GHz XDR DRAM

i teraz Kompa Porównajcie ...

ja Np Mam 580GTX @ GDDR5 1536 MB , Procek I7 -990X Extreme @ 3.46GHz więc ja będę miał 100 razy lepszą jakość Gry niż Na PS3 i X-klocku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do gry Crysis 2 cos pisza, ze nie bedzie mozna podkrecic grafiki tak jak przy poprzednich :kox:

ma ktos jakies info. i moze to potwierdzic :mysli:

bo wydaje mnie sie, ze to bzdura :gwizdanie:

Wg mnie to bzdura :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiaczki Uwierzcie mi iż Crysis 2 będzie inaczej na PC a PS3 i X-klocku wyglądać... dal porównania Specyfikacja PS3

CPU 3.2 GHz Cell Broadband Engine

GPU RSX 'Reality Synthesizer' 500 MHz, 256 MB GDDR3 650 MHz @ 1,3 GHz (w starszych modelach pamięć ma taktowanie 700 MHz @ 1,4 GHz)

Pamięć operacyjna 256 MB RAM 400 MHz @ 3,2 GHz XDR DRAM

i teraz Kompa Porównajcie ...

ja Np Mam 580GTX @ GDDR5 1536 MB , Procek I7 -990X Extreme @ 3.46GHz więc ja będę miał 100 razy lepszą jakość Gry niż Na PS3 i X-klocku

A co ma specyfikacja twojego kompa do lepszej jakości gry? Załóżmy, że jakaś gra na maksymalnych ustawieniach wykorzystuje tylko połowę możliwości twojego Pieca to chociaż miał byś 10x mocniejszego kompa to i tak nic więcej nie osiągniesz niż to na co pozwala silnik graficzny gry. Taki NFS: Hot Pursuit na każdej platformie (mam na mysli PC,PS3,X360) wygląda tak samo i możesz mieć nie wiadomo jakiego kompa a na pewno lepszej jakości niż na konsoli nie osiągniesz bo tak gra jest zrobiona i tak zoptymalizowana. Przystopujmy trochę bo zaraz zaczniemy tutaj jakaś nie potrzebną kłótnie, Crysis 2 wygląda lepiej na PC ponieważ to docelowo pod niego jest robiony, a że mamy coraz to nowsze i mocniejsze specyfikacje PC które już są znacznie mocniejsze od tych konsolowych to gra pozostawia w tyle wersje konsolowe.

Reniu - wiadomo, że musi przetworzyć ale chodzi mi o to, że taka plejka ma trochę więcej powera od Xboxa i dała by radę z większa ilością, bardziej szczegółowych tekstur, przynajmniej tak mi się wydaj co pokazują tytuły robione docelowo tylko pod PS3 (Uncharted 2, Killzone 3 itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna gra na konsole nie dorówna grafiką PC, choćby pod względem rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...