Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam pomału rzeźbie colina 2 i do ósmej platynki coraz bliżej.

Odpaliłem, fajnie się zapowiada :good:

Ale że siekam ostatnio w MW2 to nie chciałem się wciągać :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy AC:2 kończy sie z innymi asasynami w wiezy z której wszyscy skaczą a potem jakas akcja u Leonarda na chacie ???

Opublikowano

Tak.

Opublikowano

Tak.

no to c**j :thumbdown:

Opublikowano
Opublikowano

Tak.

a ktoś mi mówił ze trzeba papieza zamordować ???? :mysli:

Opublikowano

Tak.

a ktoś mi mówił ze trzeba papieza zamordować ???? :mysli:

Aaaa.. No tak,.. :kox:

Trzaskasz papieża z magiczną pałką, błądzisz we mgle.. bla, bla.. tajemnice różne akcje.. Potem filmik końcowy - mała interakcja - Trofeum (achievment) i koniec :)[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 10:45_________________________________________________

Jesień :)

Opublikowano

Trzaskasz papieża

niemca ratzingera ??? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Hihi wygrałem kolejną licytację i już następna gierka w drodze do mnie :naughty:

Opublikowano

Hihi wygrałem kolejną licytację i już następna gierka w drodze do mnie :naughty:

:jerk: :jerk: :jerk:

co takiego ????

ja akurat "kupiłem" ostatnio : Homefront (Nosfer nawet widział jak kupowałem :kox: ) , Crysis 2 , AC:B.. no i kupuje sie właśnie Dirt2 :kox: :kox: :kox:

Tylko musze podjechać do Saturna po czyste płyty :decayed:

Opublikowano

ja muszę sobie sprawic w koncu jakis stojak pod kierownicę.

Opublikowano
ja akurat "kupiłem" ostatnio : Homefront (Nosfer nawet widział jak kupowałem :kox: ) , Crysis 2 , AC:B.. no i kupuje sie właśnie Dirt2 :kox: :kox: :kox:

Tylko musze podjechać do Saturna po czyste płyty :decayed:

:laghing2:

Opublikowano

Śmieszne, ale nie do końca :decayed:

Bad company kupiłem i jestem baaardzo blisko Bioshocka :rolleyes:

Opublikowano

No śmieszne, to jakby powiedzieć: kupiłem nowe auto, ale musze je szybko do dziupli schować :decayed:

Opublikowano

Śmieszne to jest wjebanie sie hacków na PSN i zajebanie milionów haseł i kont :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Heh, co Wy sie tak podniecacie tym PSN :mysli:

Kupiłem Sobie grę oryginalna i sprawia mi to radoche podobną do tego jak samo granie w nią...

Moja powiększająca się ilość oryginalnych gier na półce to również powód do satysfakcji,

a co się dzieje na PSN - zwisa mnie to i powiewa :gwizdanie:

Opublikowano

Heh, co Wy sie tak podniecacie tym PSN :mysli:

Kupiłem Sobie grę oryginalna i sprawia mi to radoche podobną do tego jak samo granie w nią...

Moja powiększająca się ilość oryginalnych gier na półce to również powód do satysfakcji,

a co się dzieje na PSN - zwisa mnie to i powiewa :gwizdanie:

i tak trzymaj :good:

Opublikowano

Jedni zbieraj platyny... Inni ori gry :kox:

Opublikowano

Jedni zbieraj platyny... Inni ori gry :kox:

powiem ci ze kupowałbym ori gry ale mam strasznie paliwożerny samochód :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.