Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz, że grasz na PC więc nie bedziesz miał takich problemów.

Chodzi mi o to, że możesz mieć :)

haslo do zdjęć: golecycki :naughty: :naughty:

-- standard :polew:

Pewnie tak, ale tak na prawdę mam konto jedynie do Steama i jedynie to konto mogą mi podpierdzielić. :wink4:

Kurde, kapnął się :disgust:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Osiągnięcia tj. trofea są na HDD w PS3 także nasze platyny są bezpieczne :good:

A odnoście karty kredytowej to nigdy nie miałem zaufania do podawania gdziekolwiek w necie danych karty, więc dlatego wole kupić sobie karte zdrapkę i przez nią kupowac z PSS.

Odemnie mogli conajwyżej skopiować sobie hasło które tylko służy do logowania sie w tym serwisie także niech sobie go wsadzą :wink4:

Ale ogólnie akcja na plus dla hakerów. Hakerzy - Sony 2:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze miec xboxa... nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek byla awaria Live'a :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze miec xboxa... nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek byla awaria Live'a :naughty:

ty fanboju :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i nikt mnie nie robi w balona :kox:

zeby nawet nie poinformowac przez tyle dni ludzi o szczegolach... dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nawet nie poinformowac przez tyle dni ludzi o szczegolach... dramat

no stary czego Ty wymagasz ???? jak wy***ała elektrownia atomowa to nic nie mówili a Ty chciałeś zeby o taka popierdółke raban podnosić ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze miec xboxa... nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek byla awaria Live'a :naughty:

Ale głupie podejście..

A gdyby tak hakerom udało się wbić na XboxLive ? :)

PS.

Ostrzegam - kolejna dyskusja na temat wyższości jednej konsoli nad drugą skończą się Uciszeniem :kox:

- nie wiem czy Ci mogę dać ale spróbuję :polew: :polew:

Mnie tam rybka które pudło. Wolę Ps3, dzisiaj za to oglądałem Xboxa, bo pojawi się niedługo Gear3 i może bym sobie pyknął w niego.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to.. (nic z tego nie wynika poza "dane waszych lart mogły zostać ukradzione.. Ale w sumie to może tak się nie stało więc się nie martwcie :P ) Ale to to jest nic.. Przeczytajcie to:

Zadzwoniliśmy na oficjalną polską infolinię PlayStation, skontaktowaliśmy się z miłą, ale tragicznie niedoinformowaną panią z obsługi klienta i dowiedzieliśmy się, że polski oddział Sony Computer Entertainment nic nie wie na temat wycieku jakichkolwiek danych użytkowników PlayStation Network. Co więcej, twierdzi że nasze najważniejsze poufne dane, w tym i numery karty kredytowej, są bezpieczne i zaleca, by NIE MARTWIĆ SIĘ zaistniałą sytuacją...

Na infolinii dowiedzieliśmy się, że:

SCEP nic nie wie na temat wycieku danych PlayStation Network w niepowołane ręce. Nie wiadomo czy wyciekły czy nie, ale proszę się nie martwić i czekać na oficjalne oświadczenie jednego z oddziałów SCE w tej sprawie. W aktualnym momencie nie możemy oficjalnie stwierdzić, czy tak było czy też nie...

I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie nasze pytanie o to, czy numery naszych kart są zagrożone i czy faktycznie ktoś mógł je przejąć, by odnieść dzięki temu korzyści majątkowe. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że:

Proszę pana, czekamy na informację ze SCEA lub SCEE, nie powinien pan jednak panikować, nic się nie stało, proszę się naprawdę nie martwić zaistniałą sytuacją, to tak naprawdę nic poważnego...

Uważamy, że jest to jawne wprowadzanie uczciwego użytkownika w błąd. Wielu z nas rozumie prawidła rządzące PlayStation Network, gracze hardkorowi interesujący się tematem dogłębnie wiedzą, że my i nasze pieniądze znalazły się w niemałym niebezpieczeństwie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że użytkownicy PlayStation 3 to nie tylko hardkorowcy, ale także cała masa graczy niedzielnych, którzy o problemie dowiedzieli się dopiero z reportażu emitowanego na TVN 24 lub artykułów tematycznych w kilku popularnych polskich tygodnikach. Taki ktoś zadzwoni na oficjalną infolinię PlayStation w Polsce i... zostanie wprowadzony w ogromny błąd. Sztucznie uspokojony.

Mamy szczerą nadzieję, że SCEP skomentuje te doniesienia, poprosiliśmy nawet o komentarz w tej sprawie. Tymczasem, po raz kolejny zresztą, radzimy Wam zmniejszyć limity na kartach kredytowych lub zwyczajnie je zablokować. Lepiej dmuchać na zimne, bo jak wiadomo, samo Sony "nie wyklucza możliwości przejęcia numerów naszych kart kredytowych przez osoby trzecie".

Oczywiście będziemy trzymać rękę na pulsie...

Jeżeli dzwoniliście na polską infolinię PlayStation, piszcie w komentarzach co usłyszeliście od urzędującej tam obsługi. Może tylko nam i redaktorowi portalu Gamezilla panie powiedziały, iż nie ma się czym martwić, i są to dwa odosobnione przypadki...?

Słabo ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głupie podejście..

A gdyby tak hakerom udało się wbić na XboxLive ? :)

jakie glupie podejscie ? poprostu napisalem co mysle.

jak na razie xlive nikt nie shackowal - najwyrazniej dzieki temu, ze MS o to dba - tak samo jako o jego stabilnosc.

Sony niestety zalicza wpadki co jakis czas... a to bugi w wyczekiwanym GT5, a to atak na PSN, czy jego padniecie jakis czas temu.

podejrzewam, ze jest to zasluga niedofinansowania produktu... bo jest darmowy, to i nie ma odpowiedniego supportu.

jakby ktos shackowal xlive, to bym sie wkurwil i jechal po xlive :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj za to oglądałem Xboxa, bo pojawi się niedługo Gear3 i może bym sobie pyknął w niego.. :gwizdanie:

Przemo , jesli wyjdzie GOW 3 to moge być za***istym kolegą i pozycze ci X360 razem z trylogią GOW, ok ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głupie podejście..

A gdyby tak hakerom udało się wbić na XboxLive ? :)

jakie glupie podejscie ? poprostu napisalem co mysle.

jak na razie xlive nikt nie shackowal - najwyrazniej dzieki temu, ze MS o to dba - tak samo jako o jego stabilnosc.

Sony niestety zalicza wpadki co jakis czas... a to bugi w wyczekiwanym GT5, a to atak na PSN, czy jego padniecie jakis czas temu.

podejrzewam, ze jest to zasluga niedofinansowania produktu... bo jest darmowy, to i nie ma odpowiedniego supportu.

jakby ktos shackowal xlive, to bym sie wkurwil i jechal po xlive :decayed:

Spoko, odebrałem to jako "a xbox live to zawsze działa i nikt go nie shackował, bo mam xboxa" :decayed:

Nie wiadomo czy produkt jest niedofinansowany.. Bo skąd ?

Sony zalicza wpadki ? - moim zdaniem udany atak na PSN to jest pierwsza wpadka.

Nie można zaliczać bugów w grze do wpadek koncernu :wink4:

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 13:08_________________________________________________

dzisiaj za to oglądałem Xboxa, bo pojawi się niedługo Gear3 i może bym sobie pyknął w niego.. :gwizdanie:

Przemo , jesli wyjdzie GOW 3 to moge być za***istym kolegą i pozycze ci X360 razem z trylogią GOW, ok ????

Okej.. A we wszystkich jest split screen ?

A Achievmenty można zbierać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej.. A we wszystkich jest split screen ?

A Achievmenty można zbierać ? :)

Ad.1 nie wiem ale chyba tak , dzisiaj sprawdze

Ad.2 tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez była przerwa na X-boxach i nie było netu przez dużo dużo dłużej niz te pare dni na PSS. Już dokładnei nie pamiętam ale jakoś 2 czy 4 tygodnie. Pozatym Microsoft nie ma teraz takich problemów bo poprostu nie walczy z hakerami a nie przez to że mają płatną usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej.. A we wszystkich jest split screen ?

A Achievmenty można zbierać ? :)

Ad.1 nie wiem ale chyba tak , dzisiaj sprawdze

Ad.2 tak

Dobra.. To chce :D

Dzisiaj prawie kupiłem używanego iXa.. Ale tam jest tyle wersji, że już nie wiedziałem jaką biorę..

A w opisie aukcji nie było zbyt wiele info - a nie chciało mi się szukać w necie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest tyle wersji

:blink::wtf:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 13:38_________________________________________________Daj linka do aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest tyle wersji

:blink::wtf:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 13:38_________________________________________________Daj linka do aukcji

Musiałbym poszukać.. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz jakiegokolwiek przerobionego X-a (najlepiej elite) a wuja ci ponagrywa te najfajniejsze tytuły :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 13:59_________________________________________________no i na starcie bedziesz juz jakies półtora/dwa klocki do przodu :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez była przerwa na X-boxach i nie było netu przez dużo dużo dłużej niz te pare dni na PSS. Już dokładnei nie pamiętam ale jakoś 2 czy 4 tygodnie. Pozatym Microsoft nie ma teraz takich problemów bo poprostu nie walczy z hakerami a nie przez to że mają płatną usługę.

"wiem, ale nie pamietam" :decayed:

mam konsole od 2006 i nie pamietam czegos takiego.

Okej.. A we wszystkich jest split screen ?

A Achievmenty można zbierać ? :)

w kazdej grze sie zbiera achievementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...