Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co, demo mi się podobało :decayed:

chyba nie mówisz poważnie :cool1:

Zrobiłeś platynę w terminatorze, Twoje zdanie się nie liczy :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No co, demo mi się podobało :decayed:

chyba nie mówisz poważnie :cool1:

Zrobiłeś platynę w terminatorze, Twoje zdanie się nie liczy :naughty: :naughty: :naughty:

nie wypominaj mi tej jednej naj..ujowszej

SAW II to trochę mniejsza kupa niż TERMINATOR :decayed:

Opublikowano

PSN podobno jednak szybko nie wstanie :wallbash:

Opublikowano

Wstanie jak odbudują Japonie, są jakies priorytety.

Opublikowano

To na pewno posiadacze x-klocków byli :disgust:

Opublikowano

To na pewno posiadacze x-klocków byli :disgust:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jak dobrze mieć PC'ta :notworthy:

Do przeglądania forum idealny :kox::good:

Opublikowano

To teraz wasze platynki Diabli Wzieli....nie ma ich wykasowane :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie skasowali tylko skopiowali :rolleyes:

I nie trofea, a hasła i loginy :wink4:

Opublikowano

ciii niech Pablo ,Moicz i Julo zestresują się :polew: :polew:

Opublikowano

Jak dobrze mieć PC'ta :notworthy:

Do przeglądania forum idealny :kox::good:

No niby PS3 do śmigania, a ciekawe co teraz zrobią z Waszymi kontami :polew:

Opublikowano

A tak na poważnie to nieoficjalnie mówi się że to grupa x-klocków chciała platynę w GT5 zdobyć :decayed:

EDYTA Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 08:38

No niby PS3 do śmigania, a ciekawe co teraz zrobią z Waszymi kontami :polew:

A co mają zrobić :mysli:

Login mi zostawią, wymyślę Sobie nowe hasło i po sprawie...

Przecież skarbów tam nie trzymałem :rolleyes:

Trofea każdy ma na Swoim ps'ie :cool1:

Opublikowano

A tak na poważnie to nieoficjalnie mówi się że to grupa x-klocków chciała platynę w GT5 zdobyć :decayed:

EDYTA Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 08:38

No niby PS3 do śmigania, a ciekawe co teraz zrobią z Waszymi kontami :polew:

A co mają zrobić :mysli:

Login mi zostawią, wymyślę Sobie nowe hasło i po sprawie...

Przecież skarbów tam nie trzymałem :rolleyes:

Trofea każdy ma na Swoim ps'ie :cool1:

Na pewno fajni x-kloców chcieli być cool i lepsi, dlategóż to się stało :decayed:

Ja gram na PCie z lepszą grafiką i najprawdopodobniej nigdy nie będę miał takich problemów, jedynie może mi neta zabraknąć, także pozdro :kox:

Opublikowano

Ja gram na PCie z lepszą grafiką

:notworthy:

najprawdopodobniej nigdy nie będę miał takich problemów, jedynie może mi neta zabraknąć, także pozdro :kox:

Jak Ci neta zabraknie to w zasadzie to samo będziesz miał jak u Nas kiedy PSN wyłączyli :kox::polew:

Uwierz mi, bez multi też można grać :naughty:

Opublikowano

Ja gram na PCie z lepszą grafiką

:notworthy:

najprawdopodobniej nigdy nie będę miał takich problemów, jedynie może mi neta zabraknąć, także pozdro :kox:

Jak Ci neta zabraknie to w zasadzie to samo będziesz miał jak u Nas kiedy PSN wyłączyli :kox::polew:

No tak, tak samo u Was :wink4:

Tak w ogóle to uruchomili już PSN?

Opublikowano

Jak dobrze mieć PC'ta :notworthy:

Do przeglądania forum idealny :kox::good:

No niby PS3 do śmigania, a ciekawe co teraz zrobią z Waszymi kontami :polew:

No co zrobią?

Wyślą pocztą pocztówkę.. Dane na PSN mam na nieistniejący już adres, tak samo jak kartę kredytową (przedpłaconą) więc moje dane osobowe akurat są niezagrożone.

W Polsce rejestracja kart kredytowych jest niepopularna więc w nasz rynek to tak naprawdę nie uderzy.

Jeśli już miałoby uderzyć :wink4:

Ja gram na PCie z lepszą grafiką i najprawdopodobniej nigdy nie będę miał takich problemów, jedynie może mi neta zabraknąć, także pozdro :kox:

Albo hakerze prosto z twojego PC wykradną Ci wszystkie hasła do kont w bankach, kontach firmowych itp.. :)

To by było śmieszne dopiero :naughty:

Do tego wirusy ściągnięte ze stron porno, będą wysyłać do twoich znajomych na FB losowo wybrane zdjęcia z twojego dysku :polew:

A Bóg jeden wie co tam na nich jest.. :polew:

Opublikowano

Jak dobrze mieć PC'ta :notworthy:

Do przeglądania forum idealny :kox::good:

No niby PS3 do śmigania, a ciekawe co teraz zrobią z Waszymi kontami :polew:

No co zrobią?

Wyślą pocztą pocztówkę.. Dane na PSN mam na nieistniejący już adres, tak samo jak kartę kredytową (przedpłaconą) więc moje dane osobowe akurat są niezagrożone.

W Polsce rejestracja kart kredytowych jest niepopularna więc w nasz rynek to tak naprawdę nie uderzy.

Jeśli już miałoby uderzyć :wink4:

Ja gram na PCie z lepszą grafiką i najprawdopodobniej nigdy nie będę miał takich problemów, jedynie może mi neta zabraknąć, także pozdro :kox:

Albo hakerze prosto z twojego PC wykradną Ci wszystkie hasła do kont w bankach, kontach firmowych itp.. :)

To by było śmieszne dopiero :naughty:

Do tego wirusy ściągnięte ze stron porno, będą wysyłać do twoich znajomych na FB losowo wybrane zdjęcia z twojego dysku :polew:

A Bóg jeden wie co tam na nich jest.. :polew:

No wiadomo, po co mają cokolwiek robić z jakimiś śmiesznymi Polskimi kontami.

Co do PCta to tak samo jak u Ciebie z ukradzionym kontem do PSN, po co mieliby Tobie coś mieszać w koncie, tak samo u mnie, po co komu moje konto bankowe, na którym nie ma bardzo dużej kasy, jedynie koledzy mogą robić sobie jakieś żarty.

Ps. takie zdjęcia u mnie są zbloczone różnymi zabezpieczeniami :polew:

Opublikowano

Piszesz, że grasz na PC więc nie bedziesz miał takich problemów.

Chodzi mi o to, że możesz mieć :)

haslo do zdjęć: golecycki :naughty: :naughty:

-- standard :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.