Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Takie zabawy jak skarb Romulusa, zadania gildi, flagi, piórka zostawiam sobie na koniec - na otarcie łez jak już grę przejdę :decayed:

A końcówka jak zwykle... nic nie wyjaśnia i czekamy na kolejne przygody:

Mohammed Gambouz, dyrektor artystyczny w Ubisofcie, wypowiedział się na temat umiejscowienia akcji Assassin's Creed III:

"Chciałbym zrobić coś zupełnie nowego. Być może dobrym wyborem byłoby osadzenie akcji w Azji lub Ameryce Południowej, a przynajmniej coś innego od tego, co robiliśmy do tej pory, ale to nie jest moja decyzja. Możecie być pewni, że bardzo uważnie czytamy komentarze graczy na forum, blogach, Facebooku i Twitterze. Co jakiś czas dokładnie omawiamy sugestie. W ciągu następnych kilku miesięcy z całą pewnością doczekacie się nowych wieści."

Pomysł ciekawy, inny, niż to, co widzieliśmy dotąd w serii AC. Niemniej coraz więcej graczy stawia na Rewolucję Francuską. Desmondem najprawdopodobniej przeniesiemy się do USA, do jednej ze świątyń, której koordynaty poznaliśmy w dodatku "Porwanie Leonardo". A przodek? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aaaa.. No to spoko, myslalem ze od nowa trzeba grac :blink::)

_________________________________________________

Chłopaki ten trailer z ps3 leci czy z pc :mysli:

Wydaje mi się że z pleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC PC mistrzu PS3 nie ma Takiej Grafy :gwizdanie:

Dokładnie.

I nie ma się co podniecać, żadna gra na PS3 tak wyglądać nie będzie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ciekawe kiedy..nie ma nawet teraz żadnej gry co by wykorzystała potencjał PS3 :)

dokładnie ale nie wynika to z działań programistów tylko PS3 jest trudną platforma do robienia gier i nigdy nikt w pełni jej nie wykorzysta.

JApońce zrobili coś czego nikt nie moze ogarnąć :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ciekawe kiedy..nie ma nawet teraz żadnej gry co by wykorzystała potencjał PS3 :)

dokładnie ale nie wynika to z działań programistów tylko PS3 jest trudną platforma do robienia gier i nigdy nikt w pełni jej nie wykorzysta.

JApońce zrobili coś czego nikt nie moze ogarnąć :kox: :kox: :kox:

Nie tyle z działań programistów czy samej platformy, co z polityki wydawców.

Dostosowywanie kodu gotowej gry do platform, lub z platform do PC.

Battlefield jest grą pisaną na PC, studio DICE ze swoim nowym silnikiem stwierdzili, że minęły czasy gdzie platformy dają radę w sotsunku do aktualnych możliwości i przesiedli się całkowicie na PC, kod gry pod konsole będzie tylko dostosowany tak, żeby grało - do tej pory większość gigantów robią odwrotnie.

Na PC dodają rozdzielczość, anti-aliasing itp. i gotowe. :)

Z resztą ile te konsole mają RAMu, żeby uciągnąć tą grafikę :)

Przydałoby im się przynajmniej z 8GB inaczej to nie ma prawa bytu.

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 09:36_________________________________________________

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer ale swoja drogą to grafa jaka teraz jest na konsolach w zupełności mi wystarcza :good: :good: :good:

Ja jestem graczem starej daty i nie przykładam do tego tak wielkiej wagi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem graczem starej daty i nie przykładam do tego tak wielkiej wagi :wink4:

Pewnie nie mam tyle doświadczenia co Ty w tym temacie, ale jestem dokładnie podobnego zdania :good:

Najważniejsza jest grywalność i dobra fabuła. A dobra grafa to jak filmy na BD oglądam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer ale swoja drogą to grafa jaka teraz jest na konsolach w zupełności mi wystarcza :good: :good: :good:

Ja jestem graczem starej daty i nie przykładam do tego tak wielkiej wagi :wink4:

No spoko, spoko.

Ale grafika nie kole w oczy przecież :) Nie przesadzajmy :)

Zobacz sobie jak wygląda Demon`s Souls - a grywalność jest za***ista :)

Rzucasz padem po pokoju, ale zaraz odpalasz grę od początku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 09:36_________________________________________________

:decayed:

Wypaśny telewizor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer ale swoja drogą to grafa jaka teraz jest na konsolach w zupełności mi wystarcza :good: :good: :good:

Ja jestem graczem starej daty i nie przykładam do tego tak wielkiej wagi :wink4:

dokładnie choćby taki DEAD NATION grafa nie urzeka ale za to koszenie zombie rewelacyjna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest platynka w Heavy Rain :notworthy:

Tylko jak ktoś będzie grał, to taka rada, wszystkie zakonczenia muszą być na 1 slocie od save'a.

Ja musiałem powtarzać przez to 2 zakonczenia . :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły wczoraj miedzy innymi : Shift2 , TDU2 , Fight Night Champoion . Splitsecond Velocity , PES11.... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zaczałem grać w shifta na padzie , nie ma tragedii - mozna ciupać :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...