Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i chyba tak zrobię bo coś czuję że mając AC:B i najpierw grając w MW2 bym chyba nerwowo nie wytrzymał :kox:

MW2 - Micky :) kocham strzelanie ;) pozdrówka

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosfer skonczyłem HR, udało mi sie przejść gre i utrzymać wszystkich bohaterów przy życiu.

74% trofeów, brakuje mi jeszcze 6 (z 56) do platyny.

Będzie cieżko z tym złotym za wszystkie zakończenia gry ale zobaczymy, może sie uda. Przyznam się że to moje drugie podejście do tej gry. Wcześniej grałem prawie rok temu - wszystkich pozabijałem i przeżył zabójca :polew:

Gra naprawde bardzo dobra ze świetnym klimatem i fabułą do tego świetny dubbing i soundtrack, można nawet powiedzieć że pozycja obowiązkowa dla każdego posiadacza PS3. Myśle że dla tej gry warto kupić Ps3.

Widać że dla wydawcy nie liczyło się by stworzyć jakąś tamprzygodówkę, strzelankę i zrobić kopię Call of Duty gdzie będzie 5h SP i jakiś tam sobie MP ale wszyscy i tak będą się tym rajcować bo to przecież CoD. Oni postawili na innowacyjność, oryginalność i twórczość.

Opublikowano

Widać że dla wydawcy nie liczyło się by stworzyć jakąś tamprzygodówkę, strzelankę i zrobić kopię Call of Duty gdzie będzie 5h SP i jakiś tam sobie MP ale wszyscy i tak będą się tym rajcować bo to przecież CoD. Oni postawili na innowacyjność, oryginalność i twórczość.

ale porównanie :decayed:

Opublikowano

a ja zgodnie z obietnicą wbiłem platynkę w KILLZONE 3 :naughty: i to moja 19 PLATYNKA :decayed:

Opublikowano

i to moja 19 PLATYNKA :decayed:

przechój :kox: :kox: :kox::good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Widać że dla wydawcy nie liczyło się by stworzyć jakąś tamprzygodówkę, strzelankę i zrobić kopię Call of Duty gdzie będzie 5h SP i jakiś tam sobie MP ale wszyscy i tak będą się tym rajcować bo to przecież CoD. Oni postawili na innowacyjność, oryginalność i twórczość.

:facepalm:

Opublikowano

i to moja 19 PLATYNKA :decayed:

przechój :kox: :kox: :kox::good: :good: :good:

No "WARIOT" :decayed::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ja mam na celu zrobienie platynki w GT5 :naughty: ale to wymaga czasu :decayed:

Opublikowano

Panowie PORTAL 2 już jest :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie PORTAL 2 już jest :gwizdanie: :gwizdanie:

napisz krótką reckę :decayed:

Opublikowano

jest na sieci 11 GIGA,właśnie zasysam :D a witaminka lada dzień będzie :D :gwizdanie: :>

Opublikowano

ONLY PS3 żadnego zassysania :tongue4:

Opublikowano

Nosfer skonczyłem HR, udało mi sie przejść gre i utrzymać wszystkich bohaterów przy życiu.

74% trofeów, brakuje mi jeszcze 6 (z 56) do platyny.

6 zakończeń :kox: 6 trofeów :kox:

Opublikowano

Nosfer skonczyłem HR, udało mi sie przejść gre i utrzymać wszystkich bohaterów przy życiu.

74% trofeów, brakuje mi jeszcze 6 (z 56) do platyny.

6 zakończeń :kox: 6 trofeów :kox:

HR zdobylem platynke ale strasznie denerwujące ejst to ze trzeba przechodzic kilka razy to samo....

Opublikowano

Już mam dwa zakończenia :naughty:

Dobrze że nie trzeba przechodzić gry 7 razy. Mimo wszystko gra sie bardzo przyjemnie.

Poprostu trzeba do połowy przejść gre w miare optymalny sposób. Są poradniki. :gwizdanie:

Dopiero 75% :wallbash: i zostało 5 trofków do zdobycia.

Rozplanowałem sobie wszystko i dziś mam zamiar zdobyć 4 jak sie uda. :naughty:

Zostanie później to ostatnie z zakończeniami.

Nie wiem tylko czy od strony technicznej dobrze to robie. Robiłeś od nowa gre ? Czy zaczynałeś od poszczególnego rozdziału na tym savie co grałes wcześniej i nadpisywałeś ? Bo wtedy to znikają rozdziały które są następne.

Opublikowano

a ja się zastanawiam czy kupić RDR czy F1 2010 :mysli: DIRT 2 jest słabszy od F1 dlatego zszedł na dalszy plan a HEAVY RAIN(must have) będzie później :decayed:

Opublikowano

a ja się zastanawiam czy kupić RDR czy F1 2010 :mysli:

zagadaj z hhackiem ma F1 2010

jazda nie jest łatwa bolidem w F1 :gwizdanie:

Opublikowano

cenowo jak narazie RDR mi pasuje :naughty:

a jazda wiadomo kwestia wyuczenia się, w GT 5 bolidem polyphony nie da się jeździć a bolidem FERRARI rewelka

Opublikowano

Moicz jak skoncze HR to mozemy sie wymienic. Weź to pod uwage :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.