Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za młody jesteś na Contre...haha starzy wyjadacze wiedzą co to za gra kiedyś była :polew: :polew:

dokładnie :good: :good: :good:

Seba jeszcze Cie kogut za pindola po gnojowniku tarmosił jak starszyzna w to cieła na pegasusie :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w Contre mozna dalej grac na tel. :decayed:

pegazus :gwizdanie: a commodore 64 gdzie sie gry wczytywalo / stroilo srubokretem :polew:

moj pierwszy komp to Commodore 16 :naughty:

ps. do nowego Crysis 2 jest juz patch i konkretne :kox: ustawienia graficzne :good: :good: :good:

tzw. Crysis 2 Graphics Advanced Options Utility 1.5 +Patch 1.1

http://www.fileserve.com/file/33nqwhU

Opublikowano

Więcej blura w i tak przebluowanej grze :decayed:

Opublikowano

Niezły świr. :wink4:

Opublikowano

na same gry ile sie wybulil :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Jedni kupują gry, inni mają wypasiony komputer :gwizdanie:

Opublikowano

cos w tym stylu :decayed:

moze i on tak stwierdzil :wink4: :>

Opublikowano

a inni mają wypasione żony :naughty: i samochody :polew:

Opublikowano

pisze ze wydal 30k na gry. dla mnie to juz trochę choroba :)

Opublikowano

pisze ze wydal 30k na gry. dla mnie to juz trochę choroba :)

Ale przez 4 lata... Co daje ponad 600zł miesięcznie...

To takie ze 3/4 nowości :wink4:

Opublikowano

Crysis 2

Opcja polepszenia grafiki, ktora wyzej wypisalem

nie jest az tak uboga :cool1:

005fb.jpg

Opublikowano

Nie wiedziałem ze AC:II jest tak fajną grą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiedziałem ze AC:II jest tak fajną grą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jest genialna :cool1:

...upalalem shifta w weekend, podoba mi sie drift, szkoda tylko, ze jest tylko w klasie C :kwasny:

Opublikowano

Nie wiedziałem ze AC:II jest tak fajną grą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A Ty myślisz że czemu to pierwsza gra gdzie pszedłem ją prawie na platynę :naughty:

Aż Sobie odpuściłem Shift 2 i kupuję AC:B :cool1:

Opublikowano
...upalalem shifta w weekend, podoba mi sie drift, szkoda tylko, ze jest tylko w klasie C :kwasny:

No tylko w tej jednej grupie występuje, ale auto możesz sobie zrobić jakie chcesz :evil:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiedziałem ze AC:II jest tak fajną grą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A Ty myślisz że czemu to pierwsza gra gdzie pszedłem ją prawie na platynę :naughty:

Aż Sobie odpuściłem Shift 2 i kupuję AC:B :cool1:

...i dobrze robisz :naughty:

Shift 2 jest bardzo dobry, fajnie sie gra... ale wiem, ze jak skoncze kariere, to pewnie wyladuje na polce, bo nie mam takiej przyjemnosci z jazdy jak w FM3.

Opublikowano

Nie wiedziałem ze AC:II jest tak fajną grą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A Ty myślisz że czemu to pierwsza gra gdzie pszedłem ją prawie na platynę :naughty:

Aż Sobie odpuściłem Shift 2 i kupuję AC:B :cool1:

:good: :good: :good:

ja zaczałem wcześniej w nią grać , doszedłem do willi i kawałek do przodu (czyli w zasadzie początek gry) i odpuściłem.Ale odpaliłem w piątek i ciąłem w sumie cały wqeekend , nie cały czas ale dość duzo :decayed: i musze powiedzieć ze gra za***ista :good: :good: :good:

chyba zamówie AC:B :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Na niekorzyść shifta 2 jest u mnie brak kierownicy...

Nie chce Sobie psuć zabawy, kupię kierę to wrócę do tego tytułu...

Póki co AC:B + nie mogę się zdecydować... Dirt 2 czy COD MW 2 :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.