Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Nosfer :good:

A to darmowe misje są :?: :rolleyes:

Nie :no:

Ale nie pamiętam ile kosztuje.. Niewiele..

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A gdzie to znajdę :?:

Sprawdzałem teraz na Store i nie ma nic z dodatków :mysli:

Opublikowano

może usunęli :mysli: powinny być na PS STORE

Opublikowano

Pewnie usunęli...

Jest tylko sekwencja 12 i 13 po 14zł...

Nawet tapetek juz ni ma :thumbdown:

No i lipa z pierwszej platynki :rolleyes:

Na AC:B sie odegram :naughty:

Opublikowano

Pewnie usunęli...

Jest tylko sekwencja 12 i 13 po 14zł...

Nawet tapetek juz ni ma :thumbdown:

No i lipa z pierwszej platynki :rolleyes:

Na AC:B sie odegram :naughty:

w AC:B jest multi :wallbash:

Opublikowano

Żeby platyne zgarnąć trzeba w multi grać :?:

Eeee to lipka :thumbdown:

Jeszcze na taką ciulową trasę w Dirt trafiłem że już mam dość PS3 na kilka dni :evil:

Kupił bym coś nowego :mysli:

Opublikowano

Żeby platyne zgarnąć trzeba w multi grać :?:

Eeee to lipka :thumbdown:

Jeszcze na taką ciulową trasę w Dirt trafiłem że już mam dość PS3 na kilka dni :evil:

Kupił bym coś nowego :mysli:

tak trzeba grać w multi :wallbash::thumbdown: :thumbdown: lipa fest

ja kupiłem sobie RESISTANCE 2 :decayed: za 40 zł trofea są, sama gra podobno też fajna (tyle że nie nowa)

Opublikowano
  • Autor

Żeby platyne zgarnąć trzeba w multi grać :?:

Eeee to lipka :thumbdown:

Jeszcze na taką ciulową trasę w Dirt trafiłem że już mam dość PS3 na kilka dni :evil:

Kupił bym coś nowego :mysli:

ktora ? :kox:

bo wlasnie tez gram w dirta 1 :)

gra jest stosunkowo prosta, na jakim poziomie jezdzisz?

Opublikowano

Pewnie usunęli...

Jest tylko sekwencja 12 i 13 po 14zł...

Nawet tapetek juz ni ma :thumbdown:

No i lipa z pierwszej platynki :rolleyes:

Na AC:B sie odegram :naughty:

A to nie to właśnie ?

Sprawdź na Youtubie czy nie lata się w tych sekwencjach :)

Opublikowano

Żeby platyne zgarnąć trzeba w multi grać :?:

Eeee to lipka :thumbdown:

Jeszcze na taką ciulową trasę w Dirt trafiłem że już mam dość PS3 na kilka dni :evil:

Kupił bym coś nowego :mysli:

ktora ? :kox:

bo wlasnie tez gram w dirta 1 :)

gra jest stosunkowo prosta, na jakim poziomie jezdzisz?

Też od jakiegoś tygodnia w to naginam, łatwa gierka, ja jade na Pro Am, coby się za bardzo nie wysilać, gram na Logitech Momo, ale czekam na trójkę :kox:

Opublikowano

ktora ? :kox:

bo wlasnie tez gram w dirta 1 :)

gra jest stosunkowo prosta, na jakim poziomie jezdzisz?

No nie jest jakoś wybitnie wymagająca, ale ja też jakiś super driver nie jestem :rolleyes:

Czasami jak widzę ile mi brakuje do world record to :blink:

Śmigam na poziomie "clubman", a trasa jaka mnie irytuje to "Hella Classic Gravel Rally" Tier 5, 4 od lewej...

Autko to Lancia Delta S4

A to nie to właśnie ?

Sprawdź na Youtubie czy nie lata się w tych sekwencjach :)

Nie, niestety nie.

Tylko raz sie śmigam na latawcu :rolleyes:

Jak juz moicz zauważył niestety odjęli tam różności z AC:II na PS Store :thumbdown:

Opublikowano

:chytry:

Opublikowano

O ja :blink:

Podpisane jest dokładnie tak samo jak w grze, myślałem więc że to to samo jest...

Obrona Forli, to obrona Forli - a tu proszę :>

Dzięki Medalik :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Śmigam na poziomie "clubman", a trasa jaka mnie irytuje to "Hella Classic Gravel Rally" Tier 5, 4 od lewej...

tez katuje ostatnio DIRT1 :kox: :kox: :kox: :kox:

Ale akurat ten wyscig stuknałem bez problemu , byly inne - gorsze :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Poziom ProAm

Opublikowano

W Dircie są fajne rekordy światowe, raz mi brakuje dosłownie sekundy, a raz minuty :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Sekundy ? To jestes miszczem :gwizdanie:

Opublikowano

Po prostu rzeźbił trase której nikt nie lubi :decayed:;)

Opublikowano

Śmigam na poziomie "clubman", a trasa jaka mnie irytuje to "Hella Classic Gravel Rally" Tier 5, 4 od lewej...

tez katuje ostatnio DIRT1 :kox: :kox: :kox: :kox:

Ale akurat ten wyscig stuknałem bez problemu , byly inne - gorsze :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Poziom ProAm

Przejechałem tego farfocla wczoraj... :kwasny:

Drugi przejazd zrobiłem za trzecim razem, ale pierwszy chyba ze dwie godziny męczyłem :rolleyes:

Opublikowano

Witam

Ostatnio grałem w Shift 2 Unleashed i gra się sama zapisuje , plik save mam w folderze ,,narzędzie zapisanych danych PS3'' i jak włączam gre na nowo to mi tego save nie ładuje i kariera jest 0% a miałem już zrobione 7% czemu się tak dzieje że save mi nie wczytuje?? idzie jakoś inaczej go wczytac poprzez gre??

Opublikowano

Może Dysk pada W PS3..cholera ..wie ja tam proponuje hard Reset/format zapodać ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.