Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki Dysk masz w PS3?? może dysk pada powoli??

360 GB

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm dziwne...z tymi sava'mi w takim razie

Opublikowano

może mi ktoś dać swojego save i zobacze czy coś to pomoźe ( na Pc takie stuczki działały) bo już mnie kur...a bierze :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Shift 2 :slina: :slina: Wymiata... Własnie Gram :D w oryginał :naughty:

Opublikowano

Shift 2 :slina: :slina: Wymiata... Własnie Gram :D w oryginał :naughty:

ja tez za niedługo będe grał i to DZIŚ :naughty: yeahhhhhhhh

Opublikowano

U mnie sie na razie instaluje, ale miałem komunikat że gra będzie dostępna 31.03. :mysli:

Ale... skoro Insane gra to może mi też się uda :naughty:

Opublikowano

Gra Gra ....AutoLog będzie od 31 Marca..a teraz Bangla...

Opublikowano

Kurcze moja kopia nie chce pójść... pisze że wersja limitowana, podaje kod i ciągle ten sam komunikat. Faaaak!

Opublikowano

anuluj kod...press cancell :D dopiero 31 marca wisz kod i bedzie sii

Opublikowano

Nie działa w ten sposób, grę mam już przypisaną do konta więc pewnie po frytkach. Poza tym gadamy w 2 tematach o tym samym :D

Opublikowano

Kto grał w DEMONs SOULS :mysli:

Pamiętam, że ktoś kiedyś pisał - Ja narazie przegrałem może ze 4-5 godzin - wk***ia strasznie, ale też nieźle wkręca :kox: Oldschool :naughty:

Opublikowano

KURRRRRRWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No pierwszą platynę bym miał... No platynka w końcu by jakaś siadła...

Nawet bym się cieszył bo gra jest za***ista...

Brakuje mi tylko JEDNEGO trofea:

ach_7D9E35F51FFB383D006B8F8C4182D79BC838FF82.PNG Fly Swatter Brązowe Trofeum

Kopnij Strażnika lecąc na maszynie Leonarda.

I żeby to ostatnie ustrojstwo zdobyć trzeba jeszcze raz grę przechodzić :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Sekwencja 8 ( jest 14 ) wspomnienie 5 ( ostatnie ) - ponad połowa gry :blink:

Nie ma opcji, nie chce mi sie :evil:

Opublikowano

heh peszek fest :wallbash: to jest chyba jedyne trofeo do ominięcia w tej grze,

a nie można odpalić jeszcze raz tej samej sekwencji z tego co kojarze to chyba się tak da robic ?

Opublikowano
  • Autor

Na pewno w AC:B mozna powtarzac sekwencje... ale czy w ACII to nie wiem.

Opublikowano

Próbowałem...

Nie da się...

Później też wyczytałem że to jedyne trofeum do którego nie da się wrócić :angry::disgust::kwasny:

Opublikowano

KURRRRRRWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No pierwszą platynę bym miał... No platynka w końcu by jakaś siadła...

Nawet bym się cieszył bo gra jest za***ista...

Brakuje mi tylko JEDNEGO trofea:

ach_7D9E35F51FFB383D006B8F8C4182D79BC838FF82.PNG Fly Swatter Brązowe Trofeum

Kopnij Strażnika lecąc na maszynie Leonarda.

I żeby to ostatnie ustrojstwo zdobyć trzeba jeszcze raz grę przechodzić :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Sekwencja 8 ( jest 14 ) wspomnienie 5 ( ostatnie ) - ponad połowa gry :blink:

Nie ma opcji, nie chce mi sie :evil:

:polew: :polew: :polew:

Jak mogłes tego nie zrobić !! :polew: :polew:

Ps. Jest jakiś DLC do ACII - w nim można wracać sekwencje i dobrać to trofeum :tongue4: :tongue4:

Ale to jest nic, Ja zaliczyłem jeden „TOMB” wyszedłem, nie dostałem TROFEA i tyle.. :)

Muszę zacząć grę od nowa, dojść do tego miejsca i zrobić to jeszcze raz ! :D

Opublikowano
  • Autor

Ano... takie bledy sie zdarzaja.

Ja np. w Gears of War zrobilem II czesc gry na najwyzszym poziomie trudnosci i nie dostalem achievementa za to... a za I, III i IV dostalem :decayed:

Opublikowano

Ano... takie bledy sie zdarzaja.

Ja np. w Gears of War zrobilem II czesc gry na najwyzszym poziomie trudnosci i nie dostalem achievementa za to... a za I, III i IV dostalem :decayed:

Miałem to samo w Army of Two 2 :decayed:

jarko - sprecyzuję. Jest DLC z misjami do AC II - tam używa się skrzydeł, jak w jednej z tych misji to zrobisz to Ci wpadnie trofeum :wink4:

Opublikowano

to ja miałem fart że wpadła platynka :decayed: wcześniej sobie sprawdziłem trofea do ominięcia i byłem gotów

Opublikowano

Dzięki Nosfer :good:

A to darmowe misje są :?: :rolleyes:

Znalazłem coś takiego:

Pamiętaj, że po zakończeniu gry nie będziesz mógł chodzić po Monteriggioni, więc jeśli chcesz zdobyć te skarby, musisz to zrobić wcześniej.

Czyli tam też trzeba wcześniej zbierać trofea :?:

Świetna stronka: http://www.zakon-ac.info/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.