Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moicz, jak skoncze moge Ci odstąpić dirta 2. Tylko nie wiem dokładnie kiedy to nastąpi, jest 3 w kolejce.

Teraz dorwałem super hiciora megamaind - szykuje sie 7 platynka :P

Później Heavy Rain musze skonczyć - mam również aspiracje - nie ukrywam że na platyne.

No i Colin2 - tu moze być cieżko z online-em.

pogadamy jak skończysz :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Haha, no to zaszalałeś widzę :naughty:

Ja wydałem tylko skromne 250zł na AC:B, COD MW 2, Dirt 2 :gwizdanie:

no mnie wyjdzie coś koło 150pln :gwizdanie:

nigdy bym nie dal tyle za piraty :decayed:

Opublikowano

@Moicz, jest 7 platynka :D

Teraz colin jest na drugim miejscu do skonczenia.

Opublikowano

nigdy bym nie dal tyle za piraty :decayed:

A kto bogatemu zabroni ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Później Heavy Rain musze skonczyć - mam również aspiracje - nie ukrywam że na platyne.

Graty kolejnej platyny :good:

Jak zrobisz platynę w Heavy Rain :gwizdanie:

Zamiast w ToyStory czy Terminatorze - to masz mój szacun :cool1::naughty: :naughty:

Ps. Pyknąłeś już w Dead Nation ?

Ps2. Jak masz jakieś tytuły, które splatynowałeś i chcesz je oddać do dalszego obiegu na 100% to możesz dać mi znać :wink4:

Opublikowano

TAK, przyszła paczuszka :naughty: :naughty: :naughty:

I jak zwykle dylemat co najpierw... MW2 czy AC:B :disgust:

Opublikowano

AC: B ..lepsze :naughty:

Opublikowano

julo gratki mi jeszcze kilka trofików brakuje do platyny w KZ3 :naughty: poźniej RESISTANCE 2 musze męczyć

jarko jak jesteś świeżo po skończeniu AC 2 to odpalaj AC:B

Opublikowano

No i chyba tak zrobię bo coś czuję że mając AC:B i najpierw grając w MW2 bym chyba nerwowo nie wytrzymał :kox:

Opublikowano

I jak zwykle dylemat co najpierw... MW2 czy AC:B :disgust:

MW2 w singlu to jeden konkretny wieczór nasiadówki :wink4:

Opublikowano

No MW1 też zbyt długie nie było...

A jak wygląda granie we dwóch :?:

Coś jak AoT czy bardziej jak K3 :?:

EDYTA Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 13:31

Odpaliłem AC:B :blink:

Do zobaczenia za... Za jakiś czas :kox::evil:

Opublikowano
Opublikowano

:shocked: :shocked: :slina::kox: grubaśny trailer

Opublikowano

Ciekawe jak z grą Będzie ... a premiera 13 Maja :naughty:

Opublikowano

a ja czekam Na PORTAL 2 :naughty::kox:

Filmików Na YT jest Więcej ....1 Była kozacka..a 2 prze UJ

Opublikowano

Później Heavy Rain musze skonczyć - mam również aspiracje - nie ukrywam że na platyne.

Graty kolejnej platyny :good:

Jak zrobisz platynę w Heavy Rain :gwizdanie:

Zamiast w ToyStory czy Terminatorze - to masz mój szacun :cool1::naughty: :naughty:

Ps. Pyknąłeś już w Dead Nation ?

Ps2. Jak masz jakieś tytuły, które splatynowałeś i chcesz je oddać do dalszego obiegu na 100% to możesz dać mi znać :wink4:

W Dead N. jeszcze nie ale nie poddałem sie, tylko nie gram jakos w to ostatnio.

Dobrze ze mi przypomniales o tym bo przegladalem gry na półce i myslalem w co by tu zagrac a to przeciez jest z PSS.

Mam do oddania burnout paradise - banalna platyna, no moze troche czasochłonna.

HR jeszcze nie skonczyłem, brakuje ostatnio czasu zeby przesiąść

Opublikowano

Później Heavy Rain musze skonczyć - mam również aspiracje - nie ukrywam że na platyne.

Graty kolejnej platyny :good:

Jak zrobisz platynę w Heavy Rain :gwizdanie:

Zamiast w ToyStory czy Terminatorze - to masz mój szacun :cool1::naughty: :naughty:

Ps. Pyknąłeś już w Dead Nation ?

Ps2. Jak masz jakieś tytuły, które splatynowałeś i chcesz je oddać do dalszego obiegu na 100% to możesz dać mi znać :wink4:

W Dead N. jeszcze nie ale nie poddałem sie, tylko nie gram jakos w to ostatnio.

Dobrze ze mi przypomniales o tym bo przegladalem gry na półce i myslalem w co by tu zagrac a to przeciez jest z PSS.

Mam do oddania burnout paradise - banalna platyna, no moze troche czasochłonna.

HR jeszcze nie skonczyłem, brakuje ostatnio czasu zeby przesiąść

Na Heavy Rainn nie nastawiaj się bardzo na platynę :gwizdanie:

No chyba, że jesteś mega hardkorem :kox:

Żeby zdobyć platynę musisz obejrzeć wszystkie 7 zakończeń :hi:

Biorąc pod uwagę, że to jest gra detektywistyczna, to po przejściu gry juz tracisz klimat.

Przechodzenie jej 7 razy to już się mija z założeniem samej gry. - bezsensowne trofeum. :thumbdown:

Opublikowano

No zobaczymy jak to bedzie, wierzyć zawsze trzeba - to jak każdy trener w lidze mówi przed sezonem że walczą o mistrzostwo. :wink4:

Narazie gram zacięcie i nie zamierzam sie poddawać :kox:

42 z 57 trofeów i pasek 60%

Opublikowano

a ja wczoraj a właściwie to dziś koło 3 skończyłem KZ 3 na elite i powiem szczerze śmiech na sali, więcej razy zginąłem podczas przechodzenia na normalu, duuuuużo prostszy jest niż KZ 2 (elite), jednak multi wymiata jak zawsze :kox: PLATYNA może w sobote będzie jak kumpel wpadnie z drugim padem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.