Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

True, najważniejsze by mieć z tej całej imprezy fun :buhaha: to podstawa :gicior:

----------

Zbliża się nowa Forza 6 :banan: więcej zostanie pokazane na czerwcowych E3

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Qwa premiera GTA V na PC przesunięta o 2 miesiące :angry:

Opublikowano

Opublikowano

True, najważniejsze by mieć z tej całej imprezy fun :buhaha: to podstawa :gicior:

----------

Zbliża się nowa Forza 6 :banan: więcej zostanie pokazane na czerwcowych E3

Reniu żadne forzy srołzy czy gran turisma które się już wypaliły. Nachodzi nowy król symulacji stworzony przez fanów motoryzacji i łykam go bez zastanowienia a driveclub się chyba pozbędę :)

:arrow2:http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=11928

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Wypaliły się czy nie, kwestia względna... mi cały czas seria sprawia frajdę.

Jeśli komuś odpowiada ten model jazdy i podejście do ścigania to łyknie następną część jak młody pelikan, ja na pewno :decayed:

Project Cars z pewnością sprawdzę, wiadomo :cool1:

Edytowane przez Reniu

Opublikowano

Starsi gracze kto pamięta Gulasha? :D

Aż napisałem komentarz ze wspomnieniami pod filmikiem :lol:

Opublikowano

Ja pamiętam , pierw w SS był dział poświęcony konsolom kilka stron, a później wyszło NEO, ech to były czasy :D

Wysłane z mojego LG-D620

Edytowane przez bugi23

Opublikowano

Starsi gracze kto pamięta Gulasha? :D

Aż napisałem komentarz ze wspomnieniami pod filmikiem :lol:

A Gulash nie pisał w dziale Super Supery w Secret Service?

Opublikowano

A Gulash nie pisał w dziale Super Supery w Secret Service?

Gulash stworzył dział Kombat corner w Secret Service czyli dział bijatyk :)

Później założył swoje Neo a następnie Neo +

Opublikowano

True, najważniejsze by mieć z tej całej imprezy fun :buhaha: to podstawa :gicior:

----------

Zbliża się nowa Forza 6 :banan: więcej zostanie pokazane na czerwcowych E3

Reniu żadne forzy srołzy czy gran turisma które się już wypaliły. Nachodzi nowy król symulacji stworzony przez fanów motoryzacji i łykam go bez zastanowienia a driveclub się chyba pozbędę :)

:arrow2:http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=11928

Pablo Ty to jestes niestały w uczuciach , nie dalej niz 2 tygodnie temu jarałeś sie DriveClub a dzis juz c**jnia ? :D

Opublikowano

Pablo Ty to jestes niestały w uczuciach , nie dalej niz 2 tygodnie temu jarałeś sie DriveClub a dzis juz c**jnia ?

Nie mówię że c**jnia bo wczoraj skończyłem cały Tour na golda, teraz będę się brać za resztę singla. Fajnie się gra ale jak mówię to nie jest tytuł na miarę GT że są prawdziwe tory, Nurburgring, Laguna Seca czy Suzuka, można ustawiać samochód, jeździć długie kilku-kilkunastu (kilkudziesięciu godzinne w moim przypadku :polew: ) wyścigi. Driveclub jest taki, że odpalasz gre, wybierasz gotowe RS6, ustawiasz jaka ma byc pogoda, pora dnia, jeśli deszcz to oczywiście nie musisz myśleć o dobraniu wet tyres opon tylko wszystko masz ready, parę torów niektóre ładnie graficznie zrobione ale krótkie w ciul że najdłuższy wyścig trwa maks 3:30s więc to jest gra zrobiona która ma przykuwać przede wszystkim bardzo ładną grafiką, efektami świetlnymi których nie było wcześniej w żadnej ścigance (efekt burzy i rozjaśniania drogi samochodów ro***erdala) czy też momenty świetlne hamowania taką nową Audi na ledach sprawiają że czasem zapominasz cisnąć tylko na to uwagę zwracasz.

Teraz będą darmowe trasy i auta od twórców :arrow2:http://www.pssite.com/news-39022-darmowe_trasy_do_driveclub_juz_w_poniedzialek__zobacz_wideo_jednej_z_nich.html

Na tą chwilę chce przejść całego Driveclub i się nim nacieszyć, czy sprzedam czy zostawię tego jeszcze nie wiem ale czekam na tytuł godny Gran Turismo i takim prawdopodobnie będzie The Project Cars więc na pewno go kupię.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Pablo można oglądać filmy na ps4 z pendrive?

Opublikowano

Pablo Ty to jestes niestały w uczuciach , nie dalej niz 2 tygodnie temu jarałeś sie DriveClub a dzis juz c**jnia ?

Nie mówię że c**jnia bo wczoraj skończyłem cały Tour na golda, teraz będę się brać za resztę singla. Fajnie się gra ale jak mówię to nie jest tytuł na miarę GT że są prawdziwe tory, Nurburgring, Laguna Seca czy Suzuka, można ustawiać samochód, jeździć długie kilku-kilkunastu (kilkudziesięciu godzinne w moim przypadku :polew: ) wyścigi. Driveclub jest taki, że odpalasz gre, wybierasz gotowe RS6, ustawiasz jaka ma byc pogoda, pora dnia, jeśli deszcz to oczywiście nie musisz myśleć o dobraniu wet tyres opon tylko wszystko masz ready, parę torów niektóre ładnie graficznie zrobione ale krótkie w ciul że najdłuższy wyścig trwa maks 3:30s więc to jest gra zrobiona która ma przykuwać przede wszystkim bardzo ładną grafiką, efektami świetlnymi których nie było wcześniej w żadnej ścigance (efekt burzy i rozjaśniania drogi samochodów ro***erdala) czy też momenty świetlne hamowania taką nową Audi na ledach sprawiają że czasem zapominasz cisnąć tylko na to uwagę zwracasz.

Teraz będą darmowe trasy i auta od twórców :arrow2:http://www.pssite.com/news-39022-darmowe_trasy_do_driveclub_juz_w_poniedzialek__zobacz_wideo_jednej_z_nich.html

Na tą chwilę chce przejść całego Driveclub i się nim nacieszyć, czy sprzedam czy zostawię tego jeszcze nie wiem ale czekam na tytuł godny Gran Turismo i takim prawdopodobnie będzie The Project Cars więc na pewno go kupię.

c**jowo bo c**jowo ale sie wytłumaczyłeś ... :decayed:

Opublikowano

Pablo Ty to jestes niestały w uczuciach , nie dalej niz 2 tygodnie temu jarałeś sie DriveClub a dzis juz c**jnia ?

Nie mówię że c**jnia bo wczoraj skończyłem cały Tour na golda, teraz będę się brać za resztę singla. Fajnie się gra ale jak mówię to nie jest tytuł na miarę GT że są prawdziwe tory, Nurburgring, Laguna Seca czy Suzuka, można ustawiać samochód, jeździć długie kilku-kilkunastu (kilkudziesięciu godzinne w moim przypadku [emoji14]olew: ) wyścigi. Driveclub jest taki, że odpalasz gre, wybierasz gotowe RS6, ustawiasz jaka ma byc pogoda, pora dnia, jeśli deszcz to oczywiście nie musisz myśleć o dobraniu wet tyres opon tylko wszystko masz ready, parę torów niektóre ładnie graficznie zrobione ale krótkie w ciul że najdłuższy wyścig trwa maks 3:30s więc to jest gra zrobiona która ma przykuwać przede wszystkim bardzo ładną grafiką, efektami świetlnymi których nie było wcześniej w żadnej ścigance (efekt burzy i rozjaśniania drogi samochodów ro***erdala) czy też momenty świetlne hamowania taką nową Audi na ledach sprawiają że czasem zapominasz cisnąć tylko na to uwagę zwracasz.

Teraz będą darmowe trasy i auta od twórców :arrow2:http://www.pssite.com/news-39022-darmowe_trasy_do_driveclub_juz_w_poniedzialek__zobacz_wideo_jednej_z_nich.html

Na tą chwilę chce przejść całego Driveclub i się nim nacieszyć, czy sprzedam czy zostawię tego jeszcze nie wiem ale czekam na tytuł godny Gran Turismo i takim prawdopodobnie będzie The Project Cars więc na pewno go kupię.

Nie wspomniales nic o trybie multiplayer, a to niby na tym cala gra miala bazowac. Singiel tylko dodatek cos jak w Battlefield 4.
Opublikowano

Pablo można oglądać filmy na ps4 z pendrive?

Z tego co szukałem po necie to nie można. Mój pendrive jest za gruby i nie da się go podłączyć żeby przetestować :D

Opublikowano

Opublikowano

Nagrałem filmik po dzisiejszej aktualizacji 6GB w Driveclub.

Tylko zastanawiają mnie przewracające się znaki :decayed:

Ogólnie dodatek fajny 11 różnych tras w Japonii dodali i kilka poprawek w grze :arrow2:http://www.pssite.com/news-39033-aktualizacja_driveclub_do_wersji_1_10_dostepna__co_zmienia_.html?t=1421697085#c_last


Reniu no zapowiada się :kox:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Z tego co szukałem po necie to nie można. Mój pendrive jest za gruby i nie da się go podłączyć żeby przetestować :D

:hi:

Opublikowano

A ja nadal odgrzewam stare kotlety tym razem Seria Max Payne od 1 do 3 ;)

Opublikowano

ostatnie 4 dni po kilka h dziennie, might and magic x legacy na pc...stare dobre oldschoolowe RPG! dawno zadnej gry nie przeszedlem tak szybko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.