Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem,jeszcze nie uruchomiłem konsoli a czeka mnie pobieranie Fify 15 i Forzy 5.

Załatwiaj sobie Forze Horizon 2, gra bajka :)



Ja zakupiłem dziś swój egzemplarz PS4 w pakiecie z Far Cry 4 :decayed: Zobaczymy jak to hula ;)

Zazdroszczę FC4 :slina:

Chłopaki wrzucajcie swoje nicki z psn, ja mam teraz nowy bo dawne PABLO-V12 poszło do kosza i jak coś to mam teraz PABLOV8Q :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo pytanie czy w ogóle może grać w używki xd no ale każdy kupuje co woli ;-)

Opublikowano

Pablo pytanie czy w ogóle może grać w używki xd no ale każdy kupuje co woli ;-)

Używki na xone??

Pisaliśmy o tym 2-3 strony wcześniej :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/31340-w-co-kto-gra-x360-ps3/?p=4256915

Fajnie że dodali gadanie po Polsku jak się załączy mikrofon który jest w zestawie, niby bajer ale zawsze można użyć jak się siedzi w sieci i nie zdejmuje słuchawek. Choć na polecenie "zrób mi loda" nic nie zareagowała.. Więc muszę tą robotę zostawić młodej :grin:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Właśnie przeczytałem że używki działają bez problemu

http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=977&STR=5

nick psn: bugii23

Edytowane przez bugi23

Opublikowano

chudy czemu sprzedajesz FORZE 5, serio nie grasz w wyścigówki??



Właśnie przeczytałem że używki działają bez problemu

Bo tak jak pisaliśmy, MS by odbić się od dna i lipnym startem nowej konsoli wydali dużą aktualizację i znów można grać w używki.
Ja bym raczej nie kupił PS4 jeśli bym nie mógł grać w gry pożyczone od kogoś.

Opublikowano

Tak,nie gram w takie gry.


Właśnie przeczytałem że używki działają bez problemu

Napiszę więcej,można grać w używki na Xbox Live,wystarczy zakupiony abonament Gold,nie ma żadnych kodów sieciowych.

Opublikowano

Tak samo już zrobili w PS4 jak się gra na Plusie.

Opublikowano

I chwała im za to.

Opublikowano

Mój nick psn to: Pathord

Wiecie może jak podłączyć słuchawki do PS4 ? Mam komputerowe na usb, ale nie wiem czy zadziałają - dźwięk jak do tej pory leci z telewizora.

A Far Cry 4 wymiata :naughty: szkoda tylko, że by pograć w multi w jakiejkolwiek grze to trzeba wykupić abonament :facepalm:

Opublikowano

Wiecie może jak podłączyć słuchawki do PS4 ? Mam komputerowe na usb, ale nie wiem czy zadziałają - dźwięk jak do tej pory leci z telewizora.

Kolego jak masz główne menu w PS4 to na padzie przytrzymaj przycisk z logiem Playstation ten między

analogami i wybierz :dostosuj urządzenia i w opcji : Wyjście na słuchawki daj : Całość dzwięku

Tylko nie wiem czy słuchawki inne niż Sony będą działać.

Ja mam Sony Wireless Stereo Headset 7.1 Surround Headset i działa super.

Jeszcze jedno korzysta ktoś może z https://www.playstation.com/pl-pl/explore/playstation-tv/

chodzi mi głownie o strumieniowe przesyłanie gier na inny TV

jak to się sprawdza ?

Edytowane przez bugi23

Opublikowano

Koledzy pytanie takie:

do xboxa mam kod do konta xbox gold,
xbox jest z drugiej ręki

- czy na podstawie tego kodu utworzę swój profil i skonfiguruję konto Microsoft ? Jeżeli poprzedni właściciel już utworzył konto, to czy na podstawie tego samego kodu utworzę drugie konto ?

- czy usługa xbox gold jest ważna bezterminowo ? :hi:

Opublikowano

Na użytym kodzie nie będziesz miał Golda.Konto możesz sobie skonfigurować bez żadnych kodów (nie będziesz mógł grać w sieci).

Usługa Gold jest ważna od - do.Przeważnie na 12mies plus 1 dają w prezencie,ale możesz wykupić na miesiąc lub trzy.O jednodniowych nie piszę.

Opublikowano

szkoda tylko, że by pograć w multi w jakiejkolwiek grze to trzeba wykupić abonament

Ale za to masz wiele innych plusów chociażby 2 pełne gry miesięcznie do ściągnięcia i różne specjalne zniżki.



Ja mam Sony Wireless Stereo Headset 7.1 Surround Headset i działa super.

Jak się spisują te słuchawki, kumpel kierownik w Saturnie może mi je sprzedaż za 280zł i zastanawiam się nad nimi, czasem gram w nocy i nie chce by mnie było słychać.



Jeszcze jedno korzysta ktoś może z PlayStation TV | Akcesoria PS4 | PlayStation
chodzi mi głownie o strumieniowe przesyłanie gier na inny TV
jak to się sprawdza ?

To jest świeża rzecz jeszcze, nikt z kilku osób ode mnie którzy mają PS4 na razie się na to nie zdecydował.

Opublikowano

Słuchawki spisują się super, mam je już około 2,5 roku i jest git

Działają też z kompem/lapkiem ale tylko stereo, a pod konsolą stereo lub 7.1

Podczas gry można ściszyć dźwięk gry a dać głośniej czat i na pierwszym planie będzie czat a muzyka w tle lub na odwrót

Jak dla mnie są super,polecam

Opublikowano

Słuchawki spisują się super, mam je już około 2,5 roku i jest git

Działają też z kompem/lapkiem ale tylko stereo, a pod konsolą stereo lub 7.1

Podczas gry można ściszyć dźwięk gry a dać głośniej czat i na pierwszym planie będzie czat a MUZYKA w tle lub na odwrót

Jak dla mnie są super,polecam

Dawid mówimy o tym samym modelu co nizej?

Ten model chyba się pojawił w tym roku choć ma taką samą nazwę.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Nagrałem pierwszy klip,Isco w akcji.

Opublikowano

Piłka leciała cudownie :-D

Opublikowano

Coraz bardziej mi się podoba ten One :decayed:

Opublikowano

Włąsnie pożyczyłem ps3, kończe uncharted III i biorę się za GTA 5 jak by ktoś chciał online (andy) :D

Opublikowano

Nagrałem pierwszy klip,Isco w akcji.

:kox:

Piłka leciała cudownie :-D

"Na PS4 leciała by ładniej!" :polew:

A serio jak czytam na forach tego typu wojny użytkowników PS4 VS XONE to jedno się nasuwa.. Dzieci noe :grin: :grin: :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.