Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm a widzisz. Tobie się CoD AW podobał a w necie ludzie piszą że kiepskie i kartonowa grafika. No i że zajmuje w uj miejsca(wersja na PC waży ponad 25gb)...

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja przez święta trochę nadrobiłem w Driveclub i powiem że giera coraz lepsza, samochodowy najnowsze modele robią wrażenie graficzne w porównaniu z ostatnim GT5 na PS3 to przepaść.

Jeszcze w Killzone Shadow Fall chwile pograłem bo kupiłem za pół darmo igłę stan więc pierwsza strzelanka na ps4 zaliczona :kox:

Opublikowano

Na PS3 w God of War Acension , bo bylo na promocji za 30 pare zł :) A na PC w AC Black Flag - mega za***isty ! W promocji byl za 30 zl na steamie ;] I do tego jeszcze Battlefield 4 , Crysis 3 ( tez z promocji za 4$ ;] ) i Batman Arkham Origins, ale to juz rzadziej :)


Ja przez święta trochę nadrobiłem w Driveclub i powiem że giera coraz lepsza, samochodowy najnowsze modele robią wrażenie graficzne w porównaniu z ostatnim GT5 na PS3 to przepaść.

Jeszcze w Killzone Shadow Fall chwile pograłem bo kupiłem za pół darmo igłę stan więc pierwsza strzelanka na ps4 zaliczona :kox:

GT 6 jak i GT 6 na ps3 to shit, grafika gowno , model jazdy tez ;] Nie ma co prownywac nawet ;] Juz xbox lepszy bo ma Forze ktora norm,alnie wyglada :)

Opublikowano

Jak dla mnie seria AC to obowiązek każdego gracza. Jak na razie nie grałem tyko w najnowszą bo nie wiem czy mi to ruszy na laptopie. Black Flag ładnie chodziło. I te klimaty gdy bohaterem był jeszcze Ezio :)

Opublikowano

Ja myślę że GTAV to pozycja obowiązkowa dla każdego gracza :)
Na pewno wrócę do odświeżonej wersji na PS4 tylko dorwę ją taniej, na razie jest w co grać.

Opublikowano

Jak dla mnie seria AC to obowiązek każdego gracza. Jak na razie nie grałem tyko w najnowszą bo nie wiem czy mi to ruszy na laptopie. Black Flag ładnie chodziło. I te klimaty gdy bohaterem był jeszcze Ezio :)

Ja poczekam az stanieje, chyba ze jak bede kupowal GTX970 za miesiac to jeszcze bedzie promo na te gry przy kupnie, to wezme Unity(Na ps3 mam AC1, a na PC mam :Ac 2, AC B, AC R, AC 3 i AC BF :) ). Choc nie mam cisnienia, bardziej czekam na GTA V, Dying Light i Wiedzmina 3 :) Poki co mam mega zabawe w Black Flag, czasem tez zalacze BF 4 coby pomordowac po necie ludzi :) A na telefonie sie wkrecilem w SimCity BuildIT

Edytowane przez sebul

Opublikowano

No Black Flag też mnie wkręcił.Ale fabularnie to historia Ezio była konkretna.Tylko drugą część mam na x-boxa,reszta na lapku.Chyba zassam z ciekawości Unity i zobaczę czy ruszy na moim lapcioku ;p Bo szkoda wywalić siano i okaże się że nie pogram...

GTA V muszę od szwagra pożyczyć,ale z drugiej strony to nie mam nawet kiedy do tego usiąść ;p

Opublikowano

Dzisiaj z bratem gralismy w GT6. 50 okrazen na torze Monza :kox:

Opublikowano

Ho ho ho! Wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Miło czasem zajrzeć na stare śmieci :hi:

PABLO fajny zestawik do grania B) , Remik jak zwykle szaleje :thumbup1:

Ja obecnie siedzę na XBOX ONE, od premiery w PL pogrywam codziennie :facepalm: Z tytułów to obowiązkowo Forza 5, Forza Horizon 2 + dodatek Storm Island, The Crew, z nie-samochodówek Far Cry 4. Poza tym wszystko co wpadnie w łapki... :decayed:

PS. w ramach grupy rodzinnej można można współdzielić gry oraz dostęp do Golda. Fajna sprawa.

Edytowane przez Reniu

Opublikowano

Ostatnio gram tylko w rFactor2 - http://rfactor.net/web/rf2/rfactor2-purchase/

moim zdaniem najlepsza obecnie symulacja :wink: przyznam, ze zdecydowanie bardziej mnie odpowiada niz Assetto Corsa, ktora ma ograniczony silnik.

Przerobilem pare pojazdow dla rF2... ostatnio DTM :) a wiec OOOO rowniez :decayed:

Zrobilem wersje testowa RS 5 DTM, cala w drobniutki carbon :decayed: ...wnetrze rowniez poprawilem... kiera itp.

... click

223_rfactor2_2014_12_18_00_05_39_6.jpg

983_rfactor2_2014_12_18_00_02_28_7.jpg

770_rfactor2_2014_12_18_00_04_04_6.jpg

187_rfactor2_2014_12_17_07_40_59_0.jpg

183_rfactor2_2014_12_17_07_40_24_5.jpg

BMW rowniez poszla w carbon :decayed:

595_rfactor2_2014_12_18_16_40_47_5.jpg

682_rfactor2_2014_12_18_16_42_27_3.jpg

Na dana chwile lepszych kierownic w necie nie widzialem ... biorac pod uwage oczywiscie DTM :wink: i wszytkie gry / symulacje lub modyfikacje w temacie.

Jest to tylko moja prywatna poprawka :wink: platnego moda URD T5 dla rF2 lub Assetto Corsa - http://www.unitedracingdesign.net/#!shopold/c1hgg

ktory tak wyglada oryginalnie... z bliska jeszcze gorzej :)

http://www.racedepartment.com/threads/dtm-n%C3%BCrburgring-sprint-wed-11th-june-2014.88069/

http://isiforums.net/f/showthread.php/11141-DTM-2012-Skinpack-for-T5-Series-by-SRRF-Modding-Crew

http://simracing75.blogspot.co.uk/2014/04/dtm-2013-skinpack-by-simracing75.html

http://www.virtualr.net/dtm-2012-skin-pack-for-t5-series-released

... lub biorac pod uwage inna gre - DTM Experience - http://www.dtm-experience.com/?lang=en

http://www.raceroomstore.com/shop_en/packages

Stracilem pol roku zycia w lidze F1 w rfactora1 , wciaga jak cholera , potrafilem po 250-300kolek przez cala noc zrobic :D

Natomiast sprzet na filmikach nie jest Remika tylko japoncow jakichs (widzialem juz wczesniej), ja mam tylko g25+fotel sportowy i przerobiony reczny, i taka konfiguracja w zupelnosci wystarcza zeby miec swietne doznania z jazdy :)

Opublikowano

łoooo Panie ale mnie tu dawno nie było, aż mi wstyd :facepalm: pojawiło się nowe hobby które mnie pochłonęło całkowicie :decayed:

Pablo za jakiś czas pociśniemy mam nadzieję w Driveclub :wink: ja obecnie calakuje i wbijam platynki w tym co mi pozostało na PS3. GT6 zecydowanie za proste w porównaniu do GT5

Platynka wpadła dosyć szybko, został mi dodatek Senny do przejechania na złoto.

Pozdro i do zobaczenia na torze

Opublikowano

Moicz i reszta gt6. Macie problemy z dzwiekiem a szczegolnie brzmieniem auta? Czasem slychac sam dzwiek skrzyni biegow itd itp a gdy np zahamuje i zredukuje to pojawia sie dzwiek silnika.....wqrwia mnie to

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Damian, nie zaóważyłem czegoś takiego u siebie, a może nie zwróciłem na to uwagi. A powinienem bo teraz się jaram dźwiękiem Mazdy z Vision GT :kox:

Opublikowano

:kox:

No efekty pogodowe dają radę :)

Od razu inaczej się jeździ, u mnie tak wygląda jak wczoraj zrobiłem foto na szybko.

124009_r8.jpg

Opublikowano

Pablo ścigasz sie z widokiem "z dwukółki" ??? :D

Opublikowano

Moicz sprowadziles mnie na ziemie...2s na okrazeniu :facepalm:

Opublikowano

Ostatnio gram tylko w rFactor2 - http://rfactor.net/web/rf2/rfactor2-purchase/

moim zdaniem najlepsza obecnie symulacja :wink: przyznam, ze zdecydowanie bardziej mnie odpowiada niz Assetto Corsa, ktora ma ograniczony silnik.

Przerobilem pare pojazdow dla rF2... ostatnio DTM :) a wiec OOOO rowniez :decayed:

Zrobilem wersje testowa RS 5 DTM, cala w drobniutki carbon :decayed: ...wnetrze rowniez poprawilem... kiera itp.

... click

223_rfactor2_2014_12_18_00_05_39_6.jpg

983_rfactor2_2014_12_18_00_02_28_7.jpg

770_rfactor2_2014_12_18_00_04_04_6.jpg

187_rfactor2_2014_12_17_07_40_59_0.jpg

183_rfactor2_2014_12_17_07_40_24_5.jpg

BMW rowniez poszla w carbon :decayed:

595_rfactor2_2014_12_18_16_40_47_5.jpg

682_rfactor2_2014_12_18_16_42_27_3.jpg

Na dana chwile lepszych kierownic w necie nie widzialem ... biorac pod uwage oczywiscie DTM :wink: i wszytkie gry / symulacje lub modyfikacje w temacie.

Jest to tylko moja prywatna poprawka :wink: platnego moda URD T5 dla rF2 lub Assetto Corsa - http://www.unitedracingdesign.net/#!shopold/c1hgg

ktory tak wyglada oryginalnie... z bliska jeszcze gorzej :)

http://www.racedepartment.com/threads/dtm-n%C3%BCrburgring-sprint-wed-11th-june-2014.88069/

http://isiforums.net/f/showthread.php/11141-DTM-2012-Skinpack-for-T5-Series-by-SRRF-Modding-Crew

http://simracing75.blogspot.co.uk/2014/04/dtm-2013-skinpack-by-simracing75.html

http://www.virtualr.net/dtm-2012-skin-pack-for-t5-series-released

... lub biorac pod uwage inna gre - DTM Experience - http://www.dtm-experience.com/?lang=en

http://www.raceroomstore.com/shop_en/packages

Stracilem pol roku zycia w lidze F1 w rfactora1 , wciaga jak cholera , potrafilem po 250-300kolek przez cala noc zrobic :D

Natomiast sprzet na filmikach nie jest Remika tylko japoncow jakichs (widzialem juz wczesniej), ja mam tylko g25+fotel sportowy i przerobiony reczny, i taka konfiguracja w zupelnosci wystarcza zeby miec swietne doznania z jazdy :)

Zgadza sie... :wink: sprzet ktory posiadam od kilku lat widac w tym dziale - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113312-zabawki-sim-symulacje-realnej-jazdy/page-5

ps. za jakis czas... wskoczy Bodnar lub AccuForce :)

Opublikowano

@Remik

Noooo panie! Wypas :D

Opublikowano

...od paru lat bawie sie w sim :wink: i jeszcze dlugaaaaa droga przede mna :facepalm::wink: na real mnie nie stac... wiec pozostaje symulacja. :decayed:

ps. sprzet jest istotnym dopelnieniem ale najwazniejsza jest zabawa :thumbup: !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.