Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc w ocenie wykresu z hamowni. BEX 190km Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym prosić was o pomoc w ocenie wykresu z hamowni. Chciałbym dowiedzieć sie czy wszystko z nim wporządku. Jedyne co sam zauwazyłem to znaczny spadek momentu przy 2600-2700 obr.

może to być normalne ,ale jestem laikem w tym temacie.

Dodam że auto to a4 b6 1.8t BEX 190km Quattro. Hamowane było na szerokich 19'

Z czego sie dowiedziałem to wg europejskich norm wypluło niecałe 184. Nie za mało ? chodź jest na 19' ..

prosiłbym o wasze opinie.

Pozdrawiam

wykres:

http://zapodaj.net/14fa85e7d8e2d.jpg.html

Edytowane przez Rincew

Opublikowano

Z tego co widać na wykresie to masz 193,5 KM przy 5755 obrotach. Po tylu latach to chyba niezły wynik. Ale niech jeszcze wypowie się ktoś, kto się lepiej na tym zna;)

Opublikowano
  • Autor

Z tego co widać na wykresie to masz 193,5 KM przy 5755 obrotach. Po tylu latach to chyba niezły wynik. Ale niech jeszcze wypowie się ktoś, kto się lepiej na tym zna;)

no tak zgadza się. tylko że te 193,5km to jest skalkulowane przez jakieś amerykańskie normy.

Podobno to mało miarodajne jest. Ale też mogę sie mylić.

Opublikowano

Wykres jak na serię to całkiem dobry. Więcej na pewno powiedzą logi. Zrób i zapodaj.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

Wykres jak na serię to całkiem dobry. Więcej na pewno powiedzą logi. Zrób i zapodaj.

dodam jeszcze ze zamiast kata mam downpipe wstawiony..

a co do logów. Z wielką chęcią zrobiłbym tylko jakas instrukcje szybką jak to zrobić :) ?

Edytowane przez Rincew

Opublikowano
  • Autor

dobra jest, kabel i program mam. Zrobić logi dynamiczne czy statyczne ?

Opublikowano

Z Ostroleki masz do mnie nie daleko wiec podjechac mozesz na diagnostyke :)

Opublikowano

Nie zebym cie nie polecał ale do zrobienia logów wystarczy dziewczyna/sąsiad lub ktos inny kto potrafi na trzecim biegu wcisnąć gaz do oporu złapać te 4 tysiące RPM i sie nie zabić. Zrób statyczne, BSy i dynamiczne, wazne aby przy dynamicznych logować grupy pojedynczo a nie 3 na raz, które grupy musisz popatrzec po tematach innych uzytkowników.

Opublikowano

Benzyna do nie diesel, zrób dynamicznie po kasowaniu błedów kanały 002+033 , 020+118, 115+003, logi robimy do 6,5 tys obr.

Opublikowano

Obroty sie jedynie nie zgadzają :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.