Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zalewa lewą stronę auta? O_O


izaak121

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Ostatnio po deszczu zauważyłem, że mam mokrą podłogę po mojej stronie z przodu i z tyłu tzn po stronie kierowcy. Prawa strona zupełnie sucha. Skąd może się tam brać woda? Jakieś pomysły gdzie szukać nieszczelności? Mile widziane wszelkie sugestie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz szyberdach, może pozapychane kanały są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szyberdachu. Pod kierownicą z lewej strony jest otwór gdzie ktoś przekładał kable pod nagłośnienie od akumulatora ale to już dawno temu silikonem zakleiłem żeby tam nic nie ciekło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę może akurat... jak się wkurzę to całość rozkopie wnętrza :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego miałem to samo w poprzednim a4 pod komputerem jest jeden otwór spustowy od wody trzeba podnieś kompa do góry i to wyczyscić a drugi jest pod aku,jeszcze moze być przyczyna węzyka do tylniej szyby do spryskiwacza ale niewiem czy często go uzywasz.tyle jak co to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka od otwierania maski i przez komputer Ci się leje. Otworzyć, wyczyścić, wysuszyć dokladnie i zakleić klejem do szyb (klejem silikonowym średnio bo zawiera ocet, który powoduje korozję). Nastepnie wyciągnąc cały dywan i wysuszyć - woda wnika w gąbkę. Roboty na dzień :)

W podszybiu są 3 otwory, które należy przeczyścić/przetkać - pod akumulatorem, pod servo (między dwoma weżykami) i pod komputerem chyba. Cały syf dokładnie wymyć.

Edytowane przez cptolgierd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pod akumulatorem, za serwem oraz jeżeli masz nieoryginalny alarm to zwróć uwagę na miejsce gdzie kabel przechodzi z komory silnika do wnętrza auta. U mnie kabel alarmu był przyczyną zalewania wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak się zatkało pod akumulatorem to leciało z przodu u pasażera... Ogólnie tak jak koledzy wyżej piszą..

cptolgierd opisał wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...