Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarnula a4 b7 2.0Turbo Quattro +IC od 3.0 TDI Biturbo


Lorence

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie praktyczne to jest:-) ale jesli chodzi o estetyke:-( już gorzej:-( ale to tobie ma sie podobac:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę pewnie do schowka i tak rzadko kart y sie zmienia. Gra eleganco i to najważniejsze :)

up:

Doprowadzanie auta do stanu idealnego ciąg dalszy:

zakupione wszystkie spinki, śrubki, mocowania haczyk, mocowanie zderzaka przód nowe w starym śruba się ukręciła :P nowe nadkole - w starym miałem urwane mocowanie.

 

haczyk już na miejscu :)

 

a tutaj dowód na to że w ASO jest czasami taniej niż na allegro, np chlapacze/spoiler od S4 połowę tego co na allegro, nadkole materiałowe niewiele droższe, śrubki jakieś grosze, jedynie haczyk sporo droższy.

 

 

mały update 13.08.2015:

 

 

Przed:

 

Po zamontowaniu:

 

wpadają tez lampy LED tył tylko muszę klosze zmienić na te oryginalne :)

flOXxg3.jpg

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunek ok (bo sam mam :decayed: ), ale lamp nie montuj, są brzydkie i nie ta klasa auta do czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce przerobić te lampy tak że ori klosze zostaną jedynie środki będą LED, powinno być ok ;) take jak na zdjęciu wogole mi się nie podobają i tez uważam że przezroczyste do niczego nie pasują

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy dla mnie na duży minus :] a na ten czytnik zawsze mozna cos z plastiku wyciac i wkleić aby ładniej to wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gratuluję udanego zakupu!

Życzę udanych modyfikacji i zadowolenia z efektów, co do stylistyki to przedewszystkim ma się Tobie podobać, wystrzegaj się tylko głupich naklejek i tanich gadżetów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na jego poprzednie samochody, nie martwcie sie tylko patrzcie co robi i uczcie sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, dobrze będzie, lampy zmieniam tylko klosze, w przyszłym roku może dorobię paski ledowe coś na wzór a3 8p poliftowej, a najbardziej "zwieśniaczone" jak to co niektórzy mawiają to miałem drugie auto w życiu (foto poniżej), a naklejkę mam tylko jedną na tylniej szybie i narazie nie zanosi się na wiecej ;)

1.jpg

i tak jak pisałem, pracę nad autem nie posuwają sie w normalnym tempie bo nie mam totalnie czasu, z nowych rzeczy mam już tempomat i spryskiwacze mgiełkowe kupione, miesiąc już leżą niezamontowane. Po nowym roku powinienem mieć mieszkanie przynajmniej skończone to się zacznie :evil:

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haczyk już na miejscu :)

s40A9Ml.jpg

a ten haczyk, to która pozycja z listy? :decayed: bo muszę w cabrio też jeden dorobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, dzięki! i to jest oczywiście do daszka przeciwsłonecznego? będę musiał kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria :)212KM 308Nm, pomiar robiony 5 x wykres troche pofalowany, muszę sprawdzić logi

ZfhgYqS.jpg

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria :)212KM 308Nm, pomiar robiony 5 x wykres troche pofalowany, muszę sprawdzić logi

ZfhgYqS.jpg

Witaj!

Bardzo fajne auto.

Dzięki pakietowi "all black" niepozorne :D

Jeszcze tylko koła w czerń.

Yatour'a dawaj do schowka pionowo po lewej stronie.

Będzie praktycznie niewidoczny i nie będzie przeszkadzał.

PS. Rzeczywiście wykres z hamowni jakiś "nierówny" ale wynik i tak lepszy od deklarowanego w serii.

W moim było podobnie w serii wypluł 218 km @ 5517 i 310 Nm @ 2898 w ciepły i dosyć wilgotny lipcowy dzień :D

Na jakim paliwie latasz: 98 ?

Daj znać co pokazały logi i jaki wypluje wynik po ewntualnym chipie.

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy

Wg mnie

Bedą kozackie,fakt teraz lipton jest ale jak mówisz dasz ori klosze to będzie malina ;) btw moje będę rezać w weekend wiec podeśle pw jak mi poszło,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie latam główne na 98 a wykres byl na 95 robiony... zagapilem sie.

Pomiar robiony dynometem czyli pomiar duzo dokładniejszy niż w przypadku normalnych hamowni, jest troche zabawy na drodze ale warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...